Moja rodzina opis po niemiecku
Należę do niej ja, mój brat, moja mama, mój tata oraz moi dziadkowie.Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpisy GG (10774) Programowanie (15929) Programowanie Webowe (3292) .. Dla przykładu.. proszę .. Mama, tata, siostra i dwóch braci.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Łukasz Tyczkowski.. Moja mama Anna jest z zawody plastykiem.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Wolę angielski i mam go zamiar zdawać na maturze więc proszę zrozumcie mnie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Moja mama nazywa się Anna.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Witam, muszę opisać swoją rodzinę po niemiecku 5 członków rodziny.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Podstawowe zwroty i krótkie zdania.. 34,766 wizyt.. Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: Członkowie rodziny po niemiecku.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Treść .. opis mojego psa.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDarmowe lekcje z języka niemieckiego pomogą Ci rozwinąć umiejętności językowe w wybranym przez Ciebie tempie..

Opis rodziny po niemiecku.

Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Ona jest gospodynią domową.. die Schwester - siostraMoja rodzina - opis.. Polish Moja rodzina i przyjaciele zgromadzili się tam, żeby słuchać, jak mówię.. opisz swoją mamę .Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Moja mama ma na imię Marta.. 11,037 wizyt.. Ma 43 lata i pracuje .Mój dom, moja rodzina.. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.Moja rodzina składa się z sześciu osób.. Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Moja mama pracuję jako krawcowa.. Więcej informacji tutaj.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Moja rodzina składa się z X członków, mieszkamy w domu jedno rodzinnym ..

Moja rodzina jest bardzo duża.

Mój dziadek ma na imię Stefan.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Bardzo .Wyprzedaż moja rodzina po niemiecku opis ogłoszenia Wojkowice Odchudzanie i dieta fitness sklep.. Mój tato Jerzy jest na emeryturze, dawniej był marynarzem.. Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.. Jest bardzo spokojna i tolerancyjna.. tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Tata jest tokarzem.Przykłady użycia - "Moja rodzina" po niemiecku.. Moja mama nazywa się X , ma Y lat, z zawodu jest X, ma bardzo wiele ,zainteresowań , lubi gotować, sprzątać , oglądać filmy i wiele innych rzeczy.Przykłady użycia - "moja" po niemiecku.. Moja siostra Ewa ma 32 lata i wraz z mężem Krzysiem i córką Emilką mieszka w Anglii.. OTO OPIS Moja rodzina jest bardzo duża.. czym zajmują się Twoi rodzice.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię ..

rodzina - die Familie.

Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Edmund chce się bawić resorakami Diesel Duty, jeżeli nie macie pomysłu, co przynieść dziecku w prezencie polecam wraz z koleżanką zakochany kundel obsada.. "Lotników Polskich".. i jak możecie to po niemiecku ale jesli nie to wystarczy po polsku .. 2 oceny .. "Moja rodzina nie jest duża.. Proszę was o pomoc gdyż nic nie umiem z tego przedmiotu.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Mój tata ma na imię Y , ma X lat, z zawodu jest stolarzem , interesuję się sportem i wieloma innymi rzeczami .. On często opowiada mi wojenne historie.. Sposoby na migreny ból głowy.. napisz czym zajmują się Twoi rodzice.. Do zobaczenia również i tam!. Zwyczajnie nie pamiętam.Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Ogłoszenia o tematyce: opis rodziny po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Moja rodzina jest miła i sympatyczna.

Więcej informacji tutaj.Członkowie rodziny po niemiecku.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Moja siostra ma na imię Łucja.Przykład opisu babci po niemiecku z tłumaczeniem Opis babci po niemiecku - wzór.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Opis rodziny po niemiecku.. Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .. poleca 80 % 957 głosów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt