Lektura oto jest kasia test wiedzy
Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Zobacz sam!. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. .TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas ze wszystkich możliwych kategorii.. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Z ŻYCIA MAŁYCH DZIECI cała bajka - Bajkowisko.pl - słuchowisko dla dzieci (audiobook) - Duration: 1:32:02.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe .Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - quizy i testy z lektury.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa; Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika; Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie KasiKARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgProszę, oto jest KASIA.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Martynka, Weronika, Ania.. Do tego jeszcze spódniczka w kratkę i sweterek granatowy, własnoręcznie przez mamę zrobiony na drutach..

Pobierz (doc, 23,5 KB)„Oto jest Kasia" - test wiedzy po zapoznaniu się z lekturą.

Udostępnij.. Sprawdź się!. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Czas trwania: 15 minut Zaznacz x właściwą odpowiedź.. Najnowsze quizy w dziale: Oto jest KasiaMira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. 65 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Gdzie pracował tata Kasi?. ?Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury kl. III Oto jest Kasia.. Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Przetestuj swoją wiedzę.Kup oto jest kasia mira jaworczakowa w kategorii Literatura dziecięca taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Trzy imioa koleżanek Kasi?. PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook .. jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia'' rodzice Kasi to: pin.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Co ciekawe, dzieci wytropiły w niej kilka błędów wychowawczych (ocenionych jako błędy według dzisiejszej wiedzy psychologicznej, w latach 60-tych wyglądało to zupełnie inaczej) popełnionych przez rodziców głównej bohaterki.. Bajkowisko - bajki dla dzieci 845,596 views Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Test z lektury „Oto jest Kasia' M. Jaworczakowej..

Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Jaka jest szansa, że chorujesz na depresję?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 545.. Potrawa, której Kasia nie chciała zjeść na kolację: a) jajecznica b) naleśniki c) płatki z mlekiem 3.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Mimo iż książka ta napisana została ponad pół wieku temu, zawiera bardzo uniwersalne treści.Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej „Oto jest Kasia".. Oczy ciemne, ani ładne, ani brzydkie - takie sobie zwyczajne, szarobure; nos odrobinę zadarty, włosy proste, porządnie przyczesane.. Buzia rumiana, okrągła, trochę nadąsana.. [AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest KasiaHej kochani - odpowiadajcie na pytaniaOto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej..

...Oto jest kasia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu.. Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.. Czy znasz nazwy tych fantastycznych stworzeń?. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. MrsSarach 4 lata temu.. Jak nazywa się główna bohaterka powieści?Lektura „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowa, test Odsłon: 62941 Ocen: 409 (67 %) Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury „Oto jest Kasia" zdobytych na lekcji.Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. - Dzień dobry, Kasiu!Omówiliśmy dziś lekturę "Oto jest Kasia".. Preparat używany przez tatę, Jurka i Kasię do .Quiz Oto jest Kasia - quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian, ankieta darmowy quiz, test wiedzy, sprawdzian: pin.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. KLASA I SZKOŁY PODSTAWOWEJ - PDFOto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą..

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.

Facebook Twitter LinkedIn „Oto jest Kasia" to opowieść o małej dziewczynce, która zyskuje małą siostrzyczkę.. Książka ta została wydana w 1959 r. a jej autorką jest Mira Jaworczakowa, polska pisarka i autorka książek dla dzieci i młodzieży.. Proszę o szybkie odpowiedzi!. Skomentuj.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Tajemniczy ogród.. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt