Plan szczegółowy z podpunktami

plan szczegółowy z podpunktami.pdf

Wyjazd do bogatej posiadłości pana Piotra.. 4.Ponowne opuszczenie wyspy.. Droga powrotna 5.. Jak napiszecie bez definicji, ale tak, że sobie ją sama zrobię to też będzie ok. xD Z góry dzięki.Plan ramowy: 1.Ucieczka z domu.. 6.Sprowadzenie Pandory z puszką na Ziemie.. Wprowadzenie bohatera - pana Tomasza - i przedstawienie jego stosunku do katarynek .W pustyni i w puszczy - szczegółowy plan wydarzeń .. 6.Przedstawienie postaci jednego z dwójki głównych bohaterów - nastoletniego Polaka Stasia.. Spotkanie Zbyszka i Danuśki w gospodzie Pod Lutym Turem.. a) piękne dzieło króla, b) pałac na Akrokoryncie, c) zapracowani ludzie.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Oto plan wydarzeń książki pt Tajemniczy ogród Pobyt w Indiach Śmierć Ayah Skonanie rodziców Mary Podróż do Anglii Pobyt u pastora PierwszeZadanie: plan zdarzeń szczegółowy z quot żona modna quot szczegółowy to znaczy, że jak mamy np taki punkt opowieść pana piotr i w podpunktach a,b,c,d itd Rozwiązanie: 1 okres narzeczeństwa 2 spisanie umowy dotyczącej spraw majątkowych 3 wyjazd do bogatejJeśli natomiast mieliśmy stworzyć plan szczegółowy, punkty ramowe musimy teraz rozwinąć, dodając do nich podpunkty, które będą szczegółowo rozwijały tak zwany duży punkt..

Plan szczegółowy: 1.Ucieczka z domu.

5.W Strzemienicach.. Rozmowa Santiago z chłopcem 2.. Na polski, zadanie domowe.. 3.Schronienie się na wyspie.. 8.Przyjęcie przez Epimeteusza Pandory.. To jest z lektury "Stary człowiek i morze".Plan wypowiedzi 1.. Panowanie króla Syzyfa na Koryncie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - „Legenda o Bazyliszku" - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. 5.Stworzenie przez Hefajstosa Pandory.. Wszystkie punkty oznacz w .Plan wydarzeń.. Śmierć matki Kopciuszka i ponowne zaślubiny jego ojca.. Reformy Maciusia.. 3.Schronienie się na wyspie: a)pierwsze spotkanie, b)odrzucenie pomocy, c)próba .Szczegółowy plan wydarzeń KATARYNKI Bolesława Prusa.. Plan to także zapisane w punktach wydarzenia zawarte w utworze.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. 1.Zamieszkanie macochy z Kopciuszkiem.. .Potrzebuje plan szczegółowy czyli z podpunktami Ignacy Krasicki "Żona modna" realmayo; 2.02.2010 Jeżeli chodzi o plan wydarzeń to Ci pomogę :P 1.. Wówczas mówimy, że jest plan wydarzeń.. Maciuś wyrusza na front wojenny.. *szczegółowy czyli: ok. 10 punktow z podpunktami 1. tekst a) tekst DAM NAJ!. Syzyf był także ulubieńcem bogów.. 3.Ofiarowanie ludziom ognia.. Mary otrzymuje do dyspozycji dwa pokoje i zostaje przestrzeżona przed tym, by korzystała wyłącznie z tego obszaru..

8.Dodatkowy, szczegółowy opis podajemy w "legendzie" na planie.

Plan piszemy po to, aby nie zapomnieć, co po kolei należy zrobić (napisać).. Na przykład: 4.. Rozmowa małżonków podczas męczącej podróży.plan wydarzeń - rozwiązanie zadania.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Tajemniczy ogród - Plan wydarzeń .. Złowienie marlina 4.. Na stronie używamy cookies.. 9.Wyjazd do wujka.. Plan szczegółowy - ujmuje w punktach najważniejsze wydarzenia i uszczegóławia je w formie podpunktów.. Biedne życie Kopciuszka : słuchanie rozkazów macochy i przyrodnich .Zadanie: plan legendy o bazyliszku 1 straszny bazyliszek 2 Rozwiązanie:1 praca w kuźni płatnerskiej mistrza melchiora ostrogi 2 zabawa maćka i halszki przy kuźni 3 wyprawa dzieci na rynek mimo ostrzeżeń ojca 4 wydarzenia do ii rozdziału na starym rynku 5 w kramach przy ratuszu 6 występy niedźwiedzia miszki 7 spotkanie z walusiem klepką 8 propozycja chłopca 9 wydarzenia do iii .Szczegółowy plan wydarzeń w pustyni i w puszczy z podpunktami.. 7.W drodze do Warszawy.. Zatarg między dziecięcym sejmem i radą dorosłych.. Kierunki ewakuacji: Posiadając ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe (teoretyczne i praktyczne) jako strażacy, bez problemu mamy możliwość wytyczyć główne drogi ewakuacyjne oraz przejścia, dojścia i wyjścia ewakuacyjne z budynku.PLAN WYDARZEŃ: 1..

Oprócz: Szczegółowy plan wydarzeń w pustyni i w puszczy z podpunktami.

7.Odrzucenie Pandory przez Prometeusza.. Odpowiedź Guest.. 3.Rozmowa panów o sytuacji w Sudanie i fanatyku Mahdim.Szczegółowy plan wydarzeń .. [1872 r.]: wyruszenie Marcinka wraz z ojcem i matką saniami z rodzinnych Gawronek, zapoznanie się z nauczycielem Wiechowskim i jego rodziną, targowanie się pani Borowiczowej i pani Marcjanny Wiechowskiej o cenę nauki Marcinka,1.. Czytając lekturę warto zadawać sobie pytania z lektury, dlatego warto skorzystać z artykułu: Lalka B. Prusa - szczególowe pytania z lektury .Mit o Syzyfie - streszczenie, plan wydarzeń .. Sam zamieszkiwał w pięknym pałacu, a kraj przez niego rządzony słynął z dostatku.. Atak Zbyszka na posła krzyżackiego i związane z tym konsekwencje.. Przybycie do wioski Trzeba to rozwinąć żeby był szczegółowy plan wydarzeń tzn podpunkty do tych punktów.. 4.Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - opracowanie (geneza, czas i miejsce akcji, problematyka) „Lew, czarownica i stara szafa" to pierwsza opublikowana przez Lewisa powieść fantasy z liczącego siedem tomów cyklu "Chronicles of Narnia".. 3.Rozpacz kopciuszka.Nie wszystkie punkty w planie szczegółowym muszą mieć rozwinięcie w podpunktach.. Niestety, władca Koryntu posiadał wadę, która doprowadziła go do zguby.Plan szczegółowy.. Wyjazd Mary do Anglii: - podróż na statku, - poznanie pani Medlock, gospodyni z Misselthwaite Manor i dalsza podróż pociągiem, - dotarcie do domu przez wrzosowiska 5..

Dzieje miłości Zbyszka i Danuśki - plan szczegółowy.

Spisanie umowy dotyczącej spraw majątkowych.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Napisz SZCZEGÓŁOWY* plan wydarzeń z baśni "Kopciuszek" Charles Perrault.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Odniesione rany i dostanie się do niewoli.. Wyróżniamy dwa rodzaje planów wydarzeń: a. ramowy - składa się tylko z punktów, b. szczegółowy - ma punkty i podpunkty.. (z podpunktami) 1 Zobacz odpowiedź .. Oswajanie się z kalectwem 6.. To powinno być widać na pierwszy rzut oka.. 10 .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. I proszę o dokładną definicję lub stronę, na której ta definicja będzie.. 2.Nowina o wyprawie do Medinet-el-Fajum.. Decyzja pana Tomasza 1.. Okres narzeczeństwa.. Możesz punkty główne zapisać np. cyframi rzymskimi, a pod-punkty arabskimi.. 2.Wykradnięcie przez tytana iskry z rydwanu słońca.. Pojawienie się kataryniarza 7.. 2.Podróż autostopem: a)kradzież pieniędzy, b)skaleczenie nogi.. Przyjaźń z królem ludożerców - Bum Drumem.. 2.Ogłoszenie o wielkim balu.. Albo - punkty główne wielkimi literami, a podpunkty małymi z nawiasami.. Sukces w postaci zawarcia rozejmu z ościennymi państwami.. W planie są punkty i podpunkty.. Wyprawa starca 3.. 8.Powrót.. 9.Ostrzeżenie brata przez Prometeusza.. a) śpiew pięknej dwórki, b) rozmowa z Mikołajem z Długolasu, c) ślubowanie,Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Ucztowanie z Zeus.Plan wydarzeń: 1.Stworzenie człowieka przez Prometeusza z gliny pomieszanej ze łzami.. a) Atak Zbyszka na rycerza z pawimi piórami.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Do zdarzeń głównych dopisz podpunkty tak by powstał plan szczegółowy tekstu "Najsilniejszy na świecie" Pamiętaj o poprawnej …Następnie napisz szczegółowy plan wydarzeń składający się z co najmniej trzech punktów wraz z podpunktami.. Rozdział II 1.Wspólny posiłek.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić..Komentarze

Brak komentarzy.