Sprawdzian w pustyni i w puszczy
Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Jakie nazwisko miała Nel?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy ROZDZIAŁ I 1 — Wiesz, Nel — mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki — wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci — tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Nie było ich w powieści.. Serwis zamknięty.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.W pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy"Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1. nie nazywał Jej..

Test z lektury: „W pustyni i w puszczy".

Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Proszę o pomoc osoba która trafiła w sedno i wiedziała nie zgadła ale wiedziała jakie będą tematy uznam jako najlepszą odpowiedź.„W pustyni i w puszczy" to książka obfitująca w galerię różnorakich postaci, o różnych charakterach.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera„W pustyni i w puszczy" jest powieścią przygodową dla młodzieży, napisaną przez Henryka Sienkiewicza na kilka lat przed śmiercią.Jest to utwór, który ukazując niezwykłe przygody dwojga młodych ludzi, mówi o przyjaźni, odwadze i niezłomności.Właściwa akcja książki dzieje .. Dwoje dzieci, Staś Tarkowski i Nel Rawlison, bawiąc się beztrosko nad brzegiem morza, rozkoszują się b.W pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" 14 pyta .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Witaj na stronie Quizz.pl..

"W pustyni i w puszczy" - test znajmości lektury.

Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Nie było w powieści Kalego.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Życzę miłego rozwiązywania.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. zobacz szczegóły Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. Podobne działy .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.ähnliche App erstellen.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3. praca, nauka, rozrywka.. Skomentuj.. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test z lektury.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Rozwiąż test!W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).doca) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jaką broń .Zadanie klasowe z ,,W pustyni i w puszczy" Mam pytanie jakie mogą być tematy zadania klasowego z ,,W pustynia i w puszczy"..

8Zgłoś błądTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.

Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Czy pamiętasz perypetie głównych bohaterów, Stasia i Nel?. Rozpocznij quiz.. merken in "Meine Apps"Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. 43 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Udostępnij.. .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Quiz w Poczekalni.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy .. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.. "Afryka, rok 1885 - trwa powstanie Mahdiego w Sudanie.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Jak pisałam z tego sprawdzian miałam pięć 😁 .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Na stronie używamy cookies.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt