Test hobbit czyli tam i powrotem
O Autorze taylor_123.. Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Tolkien'a.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Udostępnij.. Niestety, został przyłapany na gorącym uczynku.Hobbit, czyli tam i z powrotem został wydany w 1937 r. i przyniósł rozgłos autorowi - profesorowi literatury germańskiej w Oksfordzie, znawcy literatury i języka staroangielskiego, językoznawcy.. Tolkiena.. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Więcej quizów.. Rozwiąż test!Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Napisz do nas.. test dodany 10 lat temu przez Babcia_Paola.. Jest.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Inne testy z kategorii.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki.. Bilbo przekonał się, że przy ogniu ucztuje trzech ohydnych trollów, nie chcąc jednak wracać do swych towarzyszy z pustymi rękami, postanowił opróżnić trollom kieszenie.. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. Tolkiena.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. OdpowiedzJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Test zawiera 30 pytań.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury.. Promienie wschodzącego słońca zabijały: a) gobliny b) trolle c) wargów d) pająki .„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czas akcji ostatnidzwonek.pl, Akcja „Hobbita" rozgrywa się , a dokładniej w latach 2941-2942.Właściwa akcja utworu rozgrywa się pomiędzy 29 kwietnia a 22 czerwca roku następnego, czyli trwa ponad rok.Oprócz tego autor stosuje retrospekcje.„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce ostatnidzwonek.pl, Bilbo, hobbit zamieszkiwał wspaniałą norę w okolicach Pagórka.Pochodził z powszechnie szanowanej rodziny Baggginsów..

Jak dobrze znasz książkę „Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?

Test: Bilbo Baggins podczas wyprawy miał pełnić rolę: a) kucharza b) zawalidrogi c) włamywacza d) złodzieja Rozwiązanie - Beorn potrafił się zmieniać w: .Test jest króciutki i prosty.. ;) 2012-05-27 19:51:11 Jak bilbo z lektury hobbit czyli tam i z powrotem nazywał swój miecz?. Sprawd ź cofnij .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Lektury 5 lat temu.. Literatura Którą czarodziejką z "Wiedźmina" jesteś?. Zobacz profil.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Najnowsze quizy.. Zdobędziesz 8/10 w tym quizie?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Czy książka,, Hobbit, czyli tam i spowrotem'' i film ,, Hobbit '' to to samo?. Szatan z siódmej klasy popularność: 116 dodał: wera2525: Słowniczek wyrazów obcych w j.polskim.. 2011-05-11 19:36:23 Odpowiecie na pytania test z lektury ( Hobbit czyli tam i z powrotem ) ?. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.TEST Z LEKTURY: Pewnego ranka odwiedził go czarodziej Gandalf i wspomniał o wyprawie.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Quiz w Poczekalni.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 3 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem 1.J.R.R.

Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sprawdź swoją wiedzę!. 2013-12-25 20:34:22 O czym jest książka ` Hobbit , czyli tam i z powrotem ` 2011-09-02 17:02:43 Kto mi streści lekturę '' Hobbit , czyli tam i z powrotem ?Lektura,, hobbit ,czyli tam i z powrotem'' 1.trole nie zjadły thorina ponieważ .. [dokończ] 2.elrond [przywódca elfów ,u którego zatrzymali się wędrowcy] a]poczęstował gości wyśmienitą pieczenią z barana b]nie był zbyt miły dla gości ,poniewaz nie lubił krasnoludków c]podarował thorinowi prastary miecz elfów d]odczytał litery księżycowe umieszczone na mapie 3.podczas .. Akcja rozpoczyna się wiosną, kompania wyrusza do Samotnej Góry w maju, .Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Zapraszamy!. Marta_Gebska 4 lata temu.. Udostępnij.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test Z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem" [BRAK OPISU]„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czy zdołasz sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi pytaniami dotyczącymi klasycznej Tolkienowskiej przygody fantasy?.

Dla fanów Hobbita.„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.

Test: Krasnoludom z Żelaznych Wzgórz przewodził: a) Thrain b) Thorin c) Dain d) Thror Rozwiązanie.. Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Skomentuj.. Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. cz.2 2014-12-30 16:48:18"Hobbit, czyli tam i z powrotem" audiobookStreszczenia książki ''Hobbit czyli tam i z powrotem'' .. Na zwiady wysłano włamywacza, czyli hobbita.. Udostępnij..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt