Sprawdzian z lektury felix net i nika i gang niewidzialnych ludzi
Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. Czy jest to; Potrzebujesz pomocy?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi PDF do pobrania za darmo Kosik Rafał Opis Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. Felix, Net i Nika oraz Pa ac Snów 4.. Społeczność .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Test ze znajomości lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka 8.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang .. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 6.. Dział informatyki - Kolejność zdarzeń // odp.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Sprawdź się!. Zostali nazwani Gangiem Niewidzialnych Ludzi, gdyż zawsze mimo obławy unikali złapania.. Postanowili dać nauczkę winowajcom.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Super test z lektury.

Ci sami chcieli zabrać drugie śniadanie Nice i telefon Netowi.. - Zbigniew Modrzejewski GŁOS Obywatelski .. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Kto opowiada o przygodach bohaterów?. Udało się ich złapać dopiero dzięki pomocy Felixa, Neta i Niki.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Kto opowiada o przygodach bohaterów?. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3, 02.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.

Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.mp3wypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 2. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. 22/23 Jutro mam sprawdzian :)Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Postawa odpowiedzialna - Podział wyrazów na sylaby (wersja bc) // // odp.. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Serwis zamknięty.. Szukaj.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie..

Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.

W taki nietypowy sposób poznali się uczniowie z klasy Ia: Felix, Net i Nika.. Na stronie używamy cookies.. karolkawit 3 lata temu.. Rozplanowali „operację" na 4 etapy: po pierwsze, przygotowanie .Wypełnij quiz: Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Spotkali się w domu Felixa.. Sprawdzian po rozdziale I. Poznajmy się13 videos Play all Streszczenie - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi lekturek.pl Czy jesteśmy ofiarami wyjątkowo perfidnej socjotechniki?. Czy jest toZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!1.. Autorem książki jest Rafał Kosik.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lista postaci z cyklu Felix, Net i Nika - lista postaci, występujących w serii Felix, Net i Nika polskiego pisarza Rafała Kosika Ważniejsze postacie Felix Polon .. Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach i… nastoletnich uczuciach.Wprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWprowadzenie do lektury pt. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

54 Obserwuj autora ... yy.. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie ...Witaj na stronie Quizz.pl.

Rozwiąż test!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi • audio book • pliki użytkownika jolazred przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 01.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Felix, Net i Nika oraz Pu apka Niemiertelnoci 5.. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019.. Quiz Felix net i…Czytaj więcej ›"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to lektura sugerowana dla klas 4-6.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Wypełnij quiz!. Później .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Moliwa Katastrofa 3.. Lektura: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi;Witaj na stronie Quizz.pl.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Streszczenie lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. W domu mieli przygotować podsumowanie lektury w dowolny sposób.85% O lekturze - streszczenie .. Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Kosik streszczenie Streszczenie treści Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Streść Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Kosika Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi streszczenie Streszczenie Felix Net i Nika oraz gang .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt