Charakterystyka zenka wójcika z cytatami
Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Opisywana przeze mnie postać - Zenon Wójcik .. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której .Charakterystyka Zenka Wójcika.. Ma chude policzki i szeroko rozłożone, ładne brwi.. Gdy mama żyła, to broniła go przed ojcem, ale po śmierci nie miał go już kto bronić.Musi uciec z domu, by nie zmarnować życia i znaleźć wujka, który jedyny mu został, i który jedyny może stworzyć mu dom.. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. Jest obcy tylko na początku, kiedy pojawia się nie wiadomo skąd i nie chce nic o sobie powiedzieć, jednak z czasem zaprzyjaźnia się z miejscowymi dziećmi i w końcu odnajduje wuja.Zenek Wójcik - charakterystyka postaci.. Ma 16 lat.Gdy był mały spotkała go tragedia zmarła mu matka i musiał zostać wychowywany przez ojca alkoholika który znęcał się nad chłopcem.Pewnego dnia postanowił uciec z domu aby nie zmarnować sobie życia i odnaleść swojego wujka Antoniego Janicę który jedynie mógł się nim zaopiekować i okazać mu miłość .Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Przemyślenia Julka o ZenkuCharakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" Zenon Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy"..

85% "Ten Obcy" charakterystyka Zenka Wójcika.

Zanim przybył do Olszyn mieszkał we Wrocławiu z ojcem, który go bił i znęcał się nad nim.. Tym obcym w powieści Jurgielewiczowej jest właśnie Zenek Wójcik.. To tylko wst p charakterystyki Zenka W jcika, bohatera ksi ki "Ten obcy" dalsza cz pracy, z kt rej pochodzi powy szy cytat znajdziesz na stronie:Charakterystyka Zenka z powie ci "Ten Obcy" .. Za opis wygl du Zenka pos u y cytat: "Le a teraz zwr cony ku wiat u.. Uciekł z domu ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Twarz, szyja i r ce mia y przykry, szarawy kolor, w a ciwy ludziom po d ugotrwa ej podr y bez mo liwo ci umycia si i zmiany ubrania.. Jedną z nich była arogancja, którą często okazywał oraz nieufność spowodowana zachowaniem ojca wobec niego.. Pod dawno nie strzyżonymi, rozczochranymi włosami rysowała się .Zenek Wójcik to główny bohater lektury pt.'Ten obcy'.. Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Jego włosy i oczy są ciemne..

Oprócz: Cytaty z charakterystyka zenka.

74% Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera powieści "Ten Obcy".. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Ponieważ nie chciał już dłużej znosić szykan i znęcania się, postanowił uciec do .Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zenek Wójcik jest postacią trudną do jednoznacznej oceny, lecz można śmiało powiedzieć, że wzbudza sympatię i ostatecznie rehabilituje się w oczach czytelnika, który mógł go potępiać za kradzież pieniędzy i jabłek, do której dodatkowo namówił swych kolegów.Na pewno ocenę jego postępowania łagodzi wiedza o jego życiu i trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się po .Przydatność 80% Ten Obcy - charakterystyka Zenka Wójcika.. Matka Zenka umarła, gdy był jeszcze mały.. 84% Charakterystyka Zenka Wójcika.I gdybyśmy byli razem z Zenkiem - marzy - to mogłoby się tak przytrafić, że to właśnie ja uratowałbym go przed niebezpieczeństwem… A gdyby miał tajemnicę, to nie zdradziłbym jej nikomu, żeby nie wiem co… I Zenek dziwiłby się (i wszyscy inni też), że chociaż młodszy, mogę zrobić to samo, co starszy.Charakterystyka Zenka Wójcika („Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy"..

82% "Ten Obcy" - charakterystyka Zenka.

Wypracowanie (charakterystyka) na temat głównego bohatera książki Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy", Zenka Wójcika.. Mieszkał w Warszawie, ale uciekł z domu w poszukiwaniu swojego wuja- Antoniego Janicy.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Jest to opowieść o nastoletnim chłopcu, którego kontakty z ojcem alkoholikiem po śmierci matki zaostrzają się.Charakterystyka zenka z cytatami.. Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Cytaty z charakterystyka zenka.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: sprawozdanie z rozprawy Balladyny sprawozdanie z rozprawy Balladyny jak zrobić strój jaskółki kalendarz sianokosy opis obrazu lektura na angielski uep lektura na angielski uep kwiat ulicy opracowanieCharakterystyka - zobacz jak napisać charakterystykę, jaki układ elementów zastosować, jakie występują jej rodzaje, zapoznaj się z przykładem charakterystyki.Charakterystyka Zenka Wójcika..

Chłopiec chciał odnaleźć wujka Antka Janicę, by u niego zamieszkać.Zenek Wójcik - charakterystyka.

Jego ociec był alkoholikiem i często bił chłopaka.Zadanie: charakterystyka zenka wójcika Rozwiązanie:zenon wójcik jest głównym bohater książki pt 39 39 ten obcy 39 39 chłopiec ma szesnaście lat, kiedy był mały stracił matkę i wychowywał się ze swoim ojcem alkoholkiem, kóry się w ogółe nim nie interesowł musiał uciec z domu, aby odnależć wujka i poczuć się kochanym chłopic był odważny, ponieważ uratował dziecko z .Zachowanie Zenka przed wizytą u doktora Oparty ręką o palik płotu patrzył z niepokojeni w okna domku, rzucając co chwila spojrzenie na drogę, jakby chcąc sprawdzić, czy ma zapewnioną możność ucieczki.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści „Ten obcy".. Jego matka zmarła wcześniej.. Jego matka nie żyła.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Mieszkał we Wrocławiu ze swoim ojcem.. Gdy przybywa na wyspę nieopodal Olszyn jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor, właściwy ludziom po długotrwałej .Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik to chłopiec szesnastoletni.. Od czasu śmierci matki mieszkał z ojcem, któremu niepotrzebny jest syn (pije tylko wódkę i znęca się nad synem.. Chłopak porzuca dom rodzinny, ponieważ umarła mu matka, a ojciec popada w alkoholizm.. Samotny, niekochany i z poczuciem odrzucenia, włóczy się po świecie w poszukiwaniu wujka.A oto pierwsza charakterystyka: Zenek Wójcik-Bohater lektury Ireny Jugielewiczowej pt. "ten Obcy" ma około 16 lat.. Zenek Wójcik miał około 14-15 lat.. Pochodził z Wrocławia.. Ula zauwa y a chude policzki i szeroko roz o one adne brwi.Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jest wysoki i szczupły, bardzo sprawny fizycznie.. Mieszkał tam z mamą i ojcem, lecz po śmierci mamy uciekł z domu.. Chłopiec udawał samowystarczalnego, co zmusiło go do kradzieży jedzenia.. Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia.. 63% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy".. Gdy w zaciszu wyspy bohaterowie książki znaleźli Zenka wyglądał on strasznie: Siedział pod krzakiem w drelichowej kurtce i wymiętych spodniach.. Powodem tego było to, że jego ojciec pił i znęcał się nad nim.. Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy".. Przypominał psa, który boi się, że go uderzą, ale nie odchodzi, bo jest głodny.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Niestety Zenek posiadał też negatywne cechy.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. \"Ten obcy\" jest Zenek Wójcik..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt