Test wiedzy lektury w pustyni i w puszczy
Question 1grę można rozegrać w ciągu jednej godziny lekcyjnej, nauczyciel może skorzystać z gotowych scenariuszy lekcji, materiałów dydaktycznych i szkoleń, do dyspozycji grających uczniów i nauczyciela przygotowano internetową platformę wiedzy na temat powieści W pustyni i w puszczy , która pomaga w grze i uzupełnia wiedzę o lekturze.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Serwis zamknięty.. .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimThis quiz is incomplete!. Komentarze (3):W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Dział: Lektury szkolneZobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. [przypis edytorski] W pustyni i w puszczyTest z lektury „W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. Szukaj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Test: Ile lat po porwaniu Staś i Nel biorą ślub?. Sprawdź, ile pamiętasz!. 2010-03-25 18:55:24Geneza powieści „W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

Strona: Test, W pustyni i w puszczy.

Życzę miłego rozwiązywania.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Co powinnam wiedzieć?. Test z lektury „Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraW pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?zbrodnia i kara test wiedzy ogólnej rah fineasz i ferb test z książki jest łatwy test o you can dance taniec z gwiazdami test o historii świata aang miasto test z części zdania utrzymanie japonia japonski ninja ya szkoła podstawowa test o anime test z krzyżaków test z .. Nie było w powieści Kalego.. Rozwiąż test.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. a) 10 b) 5 c) 15 d) 20 Rozwiązanie - Jakiej narodowości była Nel?. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

W pustyni i w puszczy.

Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7440 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Rozwiąż test!Test wiedzy o słynnej lekturze!. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.Jeki teraz będzie test z Polskiego "W Pustyni i W puszczy" ?. ja mam napisane tak : 24.05. test z lektury ,,w pustini i tak dalej.. ---> BEDZIE TRUDNY.więc plis przypomnicjcie sobie pytania !Test zawiera 20 pytań.. Powiedźcie mi jakieś pytania, które pamietacie.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Szukaj.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Test z lektury „Zemsta" A. Fredry.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.W pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w „Kurierze Warszawskim" w latach 1910-1911, po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Inne tryby testu.. Daje naj ;) 2012-02-19 17:03:49 Pomożesz ,lektura "w pustyni i w puszczy "?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W pustyni i w puszczy Test dotyczący lektury piątoklasisty W .dlaczego warto przeczytać W pustyni i puszczy Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Rozwiąż test!wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy"..

Quizy Os. ... Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mirusinda 3 lata temu.. nie nazywał Jej.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w:Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Udostępnij.. Skomentuj.. a) francuskiej b) polskiej c) angielskiej .Jutro mam test z w pustyni i w puszczy..Komentarze

Brak komentarzy.