Napisz plan swojego dnia po angielsku
Dni tygodnia angielski.Opis dnia - niemiecki.. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy.. O 7.45 ide do szkoły.. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuTłumaczenie słowa 'po angielsku' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Budze się o 6.30 2.Idę do łazienki o 6.35 3.Myje zęby o 6.40 4.Myję się o 6.45 5.Ubieram się o 7.00 6.Idę na autobus o 7.15 7.Wracam ze szkoły o 3.15 8.Jem obiad o 3.20 9.Odrabiam lekcje o 5.00 10.Oblądam telewizje o 7.00 11.Jem kolację o 8.00 12.Opisz swój jeden dzień po angielsku przynajmniej na jedną stronę A4.. Codziennie wstaję o6rano.. Chciałabym żeby to był jakiś kreatywny opis ;) Min 6 zdań a max 15.. Drugiego dnia (we wtorek) weszliśmy na Kościelec, który jest położony na wysokości 2155 m n p m.. .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. 83% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany .E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Kurs angielskiego online.. Długie formy .Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno..

Jak pisze się dni tygodnia po angielsku.

Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.Zapraszamy do lektury artykułu, w którym dowiesz się, jak napisać dobry e-mail po angielsku.. Krótkie formy wypowiedzi: ogłoszenie, zaproszenie, notatka, pocztówka.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. ?Napisz swój plan dnia po angielsku (prosta forma ) Proszę o szybkie odpowiedz, bo zadanie na jutro !> : D Z góry dziękuję.. Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. This place forms my personality and influences my outlook on life.My school is.• Opis psa po angielsku • Liczba mnoga - rzeczowniki regularne i nieregularne • Czasowniki let oraz allow - różnica w użyciu • Jak napisać opowiadanie po angielsku - budowa, schemat, słownictwo • Gerundium - język angielski • Moje hobby po angielsku - opis • Made of, made from - różnica w zastosowaniu.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Opis dnia po angielsku - przykład z tłumaczeniem Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć..

Pisanie e-maila po angielsku.

Po zajeciach wracam o domu.Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Czwartego dnia wybraliśmy się na wycieczkę do Tatralandii.Po angielsku - Język angielski dla każdego.. I finish my breakfast at 6:45.Napisz plan dnia Lekcje zaczynam o 8.00 do 13.30 PLIS TO NA JUTROZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz swój plan dnia.. gdy jest zimno oglądamy telewizję.. 2010-03-11 20:12:08 Ułóż plan wydarzeń dnia wymarzonych urodzin.. W środę zwiedziliśmy Dolinę Kościeliską.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1. oglądam ulubione seriale .Opowiadanie po angielsku - wzór Przykład opowiadania po angielsku nr 1. przygotowuję śniadanie rodzinie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt