Szatan z siódmej klasy quiz online

szatan z siódmej klasy quiz online.pdf

Skomentuj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. gabciaa222 4 lata temu.. W powieści „Szatan z siódmej klasy" odnajdujemy bardzo dużo cytatów innych pisarzy.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Q.. Kornelia Makuszyńska.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Poznajemy jego rodzinę: ojca lekarza, czułą mamę i szalone, dużo młodsze rodzeństwo.. Podobne działy.. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Podczas przeprawy przez jezioro: Szatan z 7 klasy DRAFT.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download).. 64 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).Pobierz darmową ściągę - Lista wszystkich streszczeń - Tekst - the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.Jeden z uczniów gimnazjum męskiego, Adaś Cisowski, chłopiec szlachetny o umyśle przenikliwym, wyróżnia się nadzwyczajną umiejętnością logicznego myślenia..

Szatan z siódmej klasy - Test .

(lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Udostępnij.. K - University grade .Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Lektury szkolne.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Witaj na stronie Quizz.pl.. 2.Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Szatan z siódmej klasy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy .. Udostępnij.. Czego Adaś Cisowski na pewno nie dokonał?. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Juliusz Słowacki.. Kornelia Makuszyńska.. Co okazało się być skarbem żołnierzy Napoleońskich.. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem młodzie ńczy miły pysk, wierni towarzysze taki długo zamawiali t ę nagł ą i nieprzyjemn ą chorob ę i tak długo pocieszali zasmucone kole Ŝeńskie osierdzie, Ŝe smutek odlatywał z wrzaskliwym krakaniem wrony..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

by franciszka.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Wyślij zgłoszenie.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". Quiz w Poczekalni.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. 67% average .Witaj na stronie Quizz.pl.. Peliji 4 lata temu.. Wyślij zgłoszenie.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szkoła podstawowa.. W podanym zestawie zaznacz nazwisko tego, którego cytat nie pojawił się w książce.Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę szatan z siódmej klasy, test, wiedza, lektura, dsa, test z lektury, z szatana, testy, sprawdzian 21352 x, 2016-01-05 22:04:32Preview this quiz on Quizizz.. 10 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?.

Szatan z siódmej klasy.

Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. .Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. POBIERZ legalnie całość Audiobooka this quiz on Quizizz.. Skomentuj.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 .Witaj na stronie Quizz.pl.. Kornel Makuszyński.. Kornel Makuszewski.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Rozpocznij test.. Wyślij zgłoszenie .Szatan z siódmej klasy.. Kornel Makuszyński.. Skomentuj.. 64 Obserwuj autora Zobacz profil .210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy.Test sprawdzający znajomość lektury.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Quiz w Poczekalni.. Szukaj.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Widzimy też, że myśli Adama biegną ku gimnazjum żeńskiemu, gdzie króluje .Rozwiąż test!. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.AUDIOBOOK Szatan z Siódmej Klasy - Kornel Makuszyński (Lektury szkoła podstawowa)..

Sprawdzian ...Szatan z siódmej klasy - test.

Autorem powieści "Szatan z siódmej klasy" jest: answer choices .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Z tej racji nazywany jest przez kolegów Szatanem.. Quiz w Poczekalni.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 z siódmej klasy test.. Tags: Question 10 .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Udostępnij.. weronika_milewska13_04805.. franciszka..Komentarze

Brak komentarzy.