Opis swojego domu po rosyjsku
O godzinie trzeciej wracam do domu.. 2013-03-11 18:21:42 Napisz krótki opis pokoju po rosyjsku 2013-05-13 20:05:12 W 5 zdaniach napisz opis swojego pokoju po rosyjsku jak najszybciej!Po lewej stronie mojego tapczanu jest gitara a obok niej, jest kwiat bambusu wprowadzający dziką atmosferę.. W sypialni byłoby wielkie łóżko, a z niego byłoby widać ogromne okno.. Moja koleżanka ma na imię Magda.. Jest zgrabną i wysoką dziewczyną.. Witamy Cię na kolejnej lekcji języka rosyjskiego dla początkujących od Rosyjki.pro.. W jakim domu mieszkasz?. Dookoła stałyby stoliki i komodę ciemnego drewna.Witamy na zalicz.net!. A na koniec interaktywne fiszki do utrwalenia wiedzy!Search Results for: opis domu.. Nauka języka rosyjskiego dla początkujących Drogi Użytkowniku!. Posted in Opis po rosyjsku, Porządek dnia, Słownictwo tematyczne .W moim wymarzonym domu byłoby pięć pomieszczeń.. Na podłodze leży mały dywan.. Fiszki zaplanowane do nauki podstawowego poziomu języka rosyjskiego z zakresu słownictwa wokół domu i mebli domowych to klasyczny model fiszek językowych.. Przy drzwiach stoi telewizor i kwiatki.. Dziś nauczysz się jak szczegółowo opowiedzieć o swoim domu po rosyjsku - rosyjski dla początkujących od Rosyjski.proPo lekcjach wracam do domu i jem obiad.. 1 ocena .Potem szybko idę do sklepu po zakupy, bardzo lubię świeże bułeczki..

Opis domu po rosyjsku.

wokół domu jest dużo kwiatów.. Jem zupę, kurczaka z ziemniakami albo rybę z ryżem i sałatą.. Mój dom ma 3 pokoje kuchnię i łazienkę.. Na jutro mam opisać swój wygląd zewnętrzny mam niebieskie oczy brązowe włosy i wg.można pozmyślać Daje naj :)) Odpowiedz.. Chcę mieć również piękne, jedwabne firany.. Na parterze jest kuchnia połączona z jadalnią, salon, pokój babci i łazienka.Zadanie: opisz po rosyjsku wygląd swojego pokoju bardzo Rozwiązanie: mój pokój jest mały ale przytulny ma kształt prostokąta pod oknem stoi sosnowe biurko a Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis koleżanki przetłumaczenie na j.rosyjski..

Opis ulubionego zwierzęcia po rosyjsku.

Zapraszam do przestudiowania słowniczka, a w nim leksyki dotyczącej m.in. sypialni i pokoju gościnnego.. Podnieś nogę!. Moja szkoła znajduje się daleko od mojego domu, dlatego muszę codziennie korzystać z transporu miejskiego.. Jedna kuchnia, drugi byłby ogromny salon.. 2010-09-09 18:12:43; Opisz kolezanka po rosyjsku 2012-01-14 17:26:06; Opisz drogę ze szkoły do twego domu.. Na środku wisiałby kryształowy żyrandol.. Jeśli chcesz ich użyć, pamiętaj o właściwej odmianie względem osoby.W poście umieszczonym na blogu traktującym o kwestii pracy domowej, dziennikarz Luka dodaje, że [pt] praca domowa jest niewidoczna i w pewien sposób marginalizowana.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.My room is very spacious it has about square meteres It is placed in the southern part of my apartment There are big windows in my room and so it is wellIdealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: .. słownictwo rosyjskie opis pogody po rosyjsku nazwy zwierząt po ..

Ma ładną, owalną twarz i duże piwne oczy.Człowiek po rosyjsku.

Na kolację jem chleb, jajecznicę lub parówki i piję herbatę.. Nie ruszyć palcem.. W salonie pod oknem stoi kanapa i dwa fotele.. Kolor ścian byłby niebieski.. Wybudowany został w 1970 roku.Jest dwupiętrowy Z zewnątrz ściany są żółte.. Czy stwierdzenie oczywistego faktu„ On (bohater) mówi po rosyjsku… Opis: Książka przeznaczona dla osób, które chcą doskonalić umiejętność pisania w.. Zaraz koło bambusa mieści się komoda, na której, jest wieża stereofoniczna nieużywana od pewnego czasu, przy niej, po prawej stronie stoi zasmucona lalka z porcelany o farmerskim ubiorze koło której, jest zapalona świeca.Wziąć na swoje barki.. W korytarzu obok drzwi stoi szafa.. Potem jem śniadanie.. Do domu prowadzą schody.. W ganku jest dużo kwiatów i jest dobrze oświetlony.. Na podłodze byłby granatowy dywan.Dom i meble po rosyjsku - z fiszkami sam nauczysz się słownictwa!. Bożena Październik 2, 2012 comments..

Dziś nauczysz się jak szczegółowo opowiedzieć o swoim domu po rosyjsku.

Na dzisiejszej lekcji poznasz słownictwo, dzięki któremu opiszesz swoje mieszkanie po rosyjsku.Opis pokoju po rosyjsku - kurs języka rosyjskiego online Opis każdego pomieszczenia w domu należy rozpocząć od zapoznania się z jego nazwą, oraz przedmiotów mogących się w nim znajdować.. Pracować z nimi mogą samodzielnie wszyscy ci, którzy już opanowali alfabet rosyjski i umieją czytać oraz pisać .J.angielski potrzebuję opis pokoju!. opis swojego dnia po rosyjsku; opis dnia .Opis mieszkania po rosyjsku - język rosyjski od podstaw.. Zazwyczaj sprzątam swój pokój, ścieram kurze, myję podlogę.Te konstrukcje są o tyle przyjazne, że nie trzeba odmieniać rzeczowników, czy przymiotników - podajemy je w formie podstawowej.. Weź się w garść!. Zapewne wiesz jak to powiedzieć po angielsku czy niemiecku.Opis domu po rosyjsku: Mój dom jest duży.. Złotobiałe drzwi otwierałyby się na wielki i okrągły hol.. Obok stoi stół.Nauka w Domu (38515) Oceny (40015) Przedszkole (911) Przybory Szkolne (8332) Studia (22653) Szkoła - Ogólne .. Opisz swój wygląd zewnętrzny po rosyjsku.. W kuchni jest lodówka, kuchenka, zmywarka i segment.. W szkole spędzam kilka godzin.. Opis domu po rosyjsku.. Następnym pomieszczeniem byłaby łazienka i dwie sypialnie.. O piątej wieczorem idę na zajęcia do klubu tanecznego.. Oczywiście, możemy uzupełnić opis dodając przymiotniki typu больш а я к у хня (duża kuchnia), св е тлая (jasna) itp.Pomocne są tutaj również przyimki typu в, на, itp.Przykłady ich użycia były podanne w poprzedniej lekcji.Opisz swój tydzień po rosyjsku 2011-04-16 15:19:10; Opisz swoją drogę ze szkoły do domu.. Wszystkie czasowniki podane są w formie podstawowej, czyli bezokoliczniku..Komentarze

Brak komentarzy.