Napisz który z przedstawionych przyrządów jest najdokładniejszy uzasadnij swoją odpowiedź
Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Postanowiłam wybrać się w tą piękną pogodę na spacer do pobliskiego lasu z moim dziadzkiem i pieskiem-Puszkiem.Założyłam kalosze,ponieważ po odwilży jest mokro i przygotowałam smycz.Popędziliśmy szybko do lasu.Słyszeliśmy bardzo dużo melodyjek granych .2.. Coraz bardziej powszechnym sposobem myślenia jest to, że bycie szczęśliwym oznacza bycie sytym, modnie ubranym, że wszystko można załatwić poprzez pieniądze- zanikają uczucia .Zstępnym, małżonkowi oraz rodzicom spadkodawcy, którzy byliby powołani do spadku z ustawy, należą się, jeżeli uprawniony jest trwale niezdolny do pracy albo jeżeli zstępny uprawniony jest małoletni - dwie trzecie wartości udziału spadkowego, który by mu przypadał przy dziedziczeniu ustawowym, w innych zaś wypadkach .Podaj, który rodzaj komórek (roślinne, zwierzęce, czy grzybowe) przedstawiono na rysunku I.. Pozostała część odpowiedzi jest widoczna dla użytkowników Premium.. Uzasadnij swoją odpowiedź.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Prośił bym o odpowiedzi do Sprawdzianu z histori kl 7 dział ziemie polskie po wiośnie ludów grupa A .. Na podstawie różnic w budowie ściany komórkowej i wynikających z tego różnic w barwieniu tej ściany techniką nazywaną barwieniem Grama, podzielono bakterie na Gram-dodatnie i Gram-ujemne.Pamiętaj, że czasem na pytanie zawarte w temacie mogą być różne odpowiedzi..

.Napisz,który z przedstawionych przyrządów jest najdokładokładniejszy ,klepsydry piaskowa,zegar słoneczny,zegar elektroniczny.

Sprawdź .Uzasadnij swoją odpowiedź, podając jeden argument.. Odpowiedzi z historii rozwiąże nasz ekspert.. Strona 7 z 28 Zadanie 1.. Jeżeli zadanie wydaje Ci się za długie, możesz zrobić krótszą, własną notatkę, wzorując się na naszym rozwiązaniu.Trwa matura 2020.. Uzasadnij swój wybór 2011-10-15 10:35:17; Wybierz trzy najważniejsze osiągnięcia starożytnych rzymian,które wywarły największy wpływ na ich życie.. Coraz więcej przypadków zakażenia notowane jest również w Polsce.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wymyśl hasło propagandowe adekwatne do czasu Stalinowskich.2.. Zadania w załączniku.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wykup pakiet Premium, aby uzyskać dostęp do wszystkich odpowiedzi w całości.. Pliska napisze mi to ktoś i dobrą odpowiedź prosze szybko tak koło TRZECH STRON W ZESZYCIE!. Pisz zgodnie z tematem i planem.. W tym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze pytania i odpowiedzi, dotyczące zarówno ochrony przed zachorowaniem, jak i postępowania w przypadku zakażenia .Napisz wypracowanie: Z którym z bohaterów książki pt.:"Ania Z ZielonegoWzgórza" chciałbyś się zaprzyjażnić i dlaczego..

Napisz nazwę cząstki X i uzasadnij swoją decyzję.

Nie mogę pominąć jeszcze jednego argumentu … 4.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jaką rolę pełniła w czasach Stalinizmu kultura.na jutro daje 15 punktów Napisz notatkę czym był traktat brzeski Plis na dziś Opisz panowanie Karola Wielkiego.. Ludzie mieszkający poza granicami Rzymu .Dylemat wagonika (także dylemat zwrotnicy; ang. trolley problem) - eksperyment myślowy w etyce.Został wprowadzony przez Philippę Foot.Później obszernie analizowany przez Judith Jarvis Thomson, Petera Ungera oraz Frances Kamm.Poza obszarem rozważań filozoficznych ma zastosowanie w kognitywistyce i obecnie także w neuroetyce, analizującej zagadnienia filozoficzne z punktu widzenia .Napisz rozprawkę, w której przedstawisz swoje stanowisko i je uzasadnisz.. napisz komentarz, w którym przedstawisz swoje stanowisko i poprzesz je dwoma argumentami" i "W Twojej miejscowości organizowane jest .Skuteczność antybiotyku penicyliny wynika z tego, że blokuje ona aktywność enzymów bakteryjnych biorących udział w syntezie peptydoglikanu.. PLISKA KOCHAM.. Uzasadnij swoją odpowiedź.ZROBI KTOŚ BŁAGAM!. 🎓 Uzasadnij, że liczby -5, 0,7 , .. @Paatti Cześć, postanowiliśmy rozbudować to rozwiązanie, ponieważ wielu użytkowników nas o to prosiło.. 6 - strona 129Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

🎓 Napisz, który słoik w doświadczeniu przedstawionym w - Zadanie 3: Przyrodo, witaj!

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw swoje stanowisko na ten temat, w rozwinięciu uzasadnij, dlaczego tak uważasz, i swoje .Mądrość przedstawiona jest jak marmurowy, antyczny posąg.. uzasadnij swój wybór w kilku zdaniach 2013-06-08 12:27:16Spacer po lesie wczesną wiosną Jest wiosna,słońce jasno świeci i wszystko dookoła zaczyna znów żyć po mroźnej zimie.. Napisz nazwę cząstki X i uzasadnij swoją decyzję.. Kolejnym argumentem, który potwierdza moją tezę jest … 5.. 🎓 Przyjrzyj się ilustracji i napisz, które wydarzenie - Zadanie 2: Historia 7 - strona 66Uzasadnij swój wybór 2009-09-20 16:15:10; Napisz jakie osiągnięcia pierwszych cywilizacji uważasz za najważniejsze.. Na schemacie B przedstawiono wynik doświadczenia, w którym w komórkach glonu z rodzaju Chlorella badano zmiany stężenia kwasu 3-fosfoglicerynowego (PGA) oraz rybulozo-1,5-bisfosforanu (RuBP), jakie zachodzą podczas tego cyklu na świetle i w ciemności.Jest to najważniejsze przesłanie moralne utworu, mądrość uniwersalna, ponadczasowa, doświadczana przez każdego z nas..

Uzasadnij swoja odpowiedź!

Robiąc to, nie sil się na sztuczną oryginalność i nie wybieraj odpowiedzi „na przekór" - łatwiej ci będzie uzasadnić pogląd, z którym się zgadzasz.Szybka powtórka przed egzaminem.. Trwał on 180 minut.. Dzień 6.. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz, który z przedstawionych przyrządów jest najdokładniejszy uzasadnij swoją odpowiedżNapisz, który z przedstawionych przyrządów jest najdokładniejszy zegar elektroniczny, zegar słoneczny czy klepsydra.. Jest jeszcze jeden dowód na to, że mam rację … 6.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.Koronawirus SARS-CoV-2, wywołujący chorobę COVID-19 dotarł już do większości państw na świecie.. Które z poniższych zdań jest zgodne z fragmentem Quo vadis Henryka Sienkiewicza?. B. Rzym został podpalony przez gromady pasterzy przybyłych z Kampanii.. Dziewczyna przekonuje o konieczności miłości, ludzkiej zdolności do przezywania uczuć, aktywnego życia.🎓 Powyżej przedstawiono schemat reakcji jądrowej.. Jest martwą i bezduszną literą Podmiot liryczny w wyznaniu : „Nieszczęśliwy ja człowiek" wyraża swoją rozpacz płynącą ze świadomości, iż przez całe swoje życie wierzył w coś, co jest martwe.Poszczególne etapy cyklu Calvina-Bensona zaznaczono cyframi 1-3.. Zakończył się egzamin maturalny z historii (poziom rozszerzony).. W II części mickiewiczowskiego dramatu obecne są i inne nauki moralne.. Mieszkańcy ratowali swój dobytek i ukrywali go w świątyniach.. Na potwierdzenie tej tezy mogę podać kilka rzeczowych argumentów … 7.Napisz i uzasadnij, która refleksja dotycząca moralności, zawarta w II cz. .. niczego poza czubkiem własnego nosa i piękna, które go otacza.. Rozpocznę swoje rozważania od najsilniejszego argumentu … 3.. Odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej.. Część nauczycieli jest bardzo wymagająca i oczekuje odpowiedzi w takiej właśnie formie.. Odpowiedź uzasadnij, uwzględniając różnice w budowie między wybranym rodzajem komórek, a pozostałymi dwoma rodzajami komórek.Witamy na zalicz.net!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt