Quo vadis kartkówka

quo vadis kartkówka .pdf

Wskaż najważniejsze wydarzenia w powieści "Quo vadis": A) pożar Rzymu, więzienie chrześcijan, miłość Marka i LigiiPytania do lektury Quo Vadis Bardzo proszę o pomoc, chociaż w kilku przykładach, jeśli nie umiecie wszystkich!. Gdzie to konieczne, dodajemy do zadań omówienia.Scenariusz lekcji poświęconej powieści Henryka Sienkiewicza „Quo vadis"Scenariusz lekcji poświęconej powieści Henryka Sienkiewicza „Quo vadis".. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 87% Streszczenie Quo Vadis.. Winicjusz traktował kobietę bardzo przedmiotowo, z czasem jednak zmienił nastawienie do kobiety.. pytanie 1 z 15.. Rozpocznij test.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. Opisz kto i w jaki sposób uratował Ligię na arenie.. ( podaj 3 .Plik 5.KATY mierzenie i rysowanie kartkowka.doc na koncie użytkownika viktus • folder KĄty • Data dodania: 19 lis 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Wymień przynajmniej 4 postaci historyczne wymienione w powieści.. Jak zginął św. Piotr a jak św. Paweł?. Dokąd wiedzie droga?. Wszystko za sprawą wiary chrześcijańskiej, którą wyznawała Ligia.. Henryk Sienkiewicz.. .Marek darzył Ligię gorącym uczuciem, od ich pierwszego spotkania..

Quo vadis - kartkówka DRAFT.

XD bo jutro kartkówka kartkówka przeniesiona na 12.04.10r :) lepszą za fajne pytania i odpowiedzi Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-11 15:29:05„Quo vadis" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja B), plik: -quo-vadis-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-b.doc (application/msword .Plik zawiera scenariusz lekcji 26.. Podsumowaniem tego tematu jest wygłoszenie mów oskarżycielskich i obrończych.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. Napisz do nas.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Kolejne dwie lekcje poświęcone są bohaterom "Quo vadis" - analizę bohaterów ułatwiają różnorodne gry, zagadki, pogłębia dyskusja i prezentacja postaci.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Ferdydurke - Witold Gombrowicz.. Szkoła podstawowa.. Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury.. Test składa się z 28 pytań.. Kim był dla Winicjusza Petroniusz ?. Jak umierali chrześcijanie?. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Wracając do cyklu lekcji z Quo vadis, zawsze realizuję następujące zagadnienia: 1) Quo vadis jako powieść historyczna, kiedy zwracam uwagę na to, że utwór poetycki to nie jest podręcznik do historii, jednocześnie omawiam cechy gatunkowe, 2) jeden dzień z życia3..

MężczyznaIm Quo vadis?

Dlaczego wracasz?. Udostępnij.. SURVEY .Jakie mieliście pytania na kartkówce z polaka o wiedzy z Quo vadis?. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. 2014-01-22 22:58:37 Quo Vadis , pytania .. Odszukaj w powieści "Quo vadis" postaci pierwszoplanowe: A) święty Piotr ,Paweł z Tarsu, święta Kinga B) Stasia Bozowska, aptekarz, Paweł Obarecki C) Ursus, Poppea, Pomponia D) Petroniusz, Marek, Ligia 10.. 16 Obserwuj .9.. Dokąd idziesz?. Kogo oskarżono o śmierć córki Nerona?. 87% "Qvo Vadis" streszczenie fragmentu powieści.. Uzupełnieniem scenariusza jest karta pracyPlik zawiera scenariusz lekcji 26.. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Test wiedzy z „Quo Vadis" Onlybooks 4 lata temu.. Ostatni scenariusz skupia uwagę uczniów na wartościach pokazanych w lekturze.. Quiz wiedzy o lekturze "Ferdydurke" Witolda Gombrowicza.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.75% "Quo vadis" streszczenie w punktach (notatka) 83% H. Sienkiewicz "Quo Vadis" streszczenie.. 7Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu GWO.PL Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą pod adresem: Gdańsk, ul. Grunwaldzka 413.Zestawy zadań przygotowane przez Instytut Badań Edukacyjnych z języka polskiego, historii, matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii, które mogą być przydatne na zajęciach z tych przedmiotów..

„Quo vadis" jako powieść historyczna.

Sprawdź się!. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. O co Ci chodzi?. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Skomentuj.. Kto i do kogo mówi : "Quo vadis, Domine?". Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quo vadis - test wiedzy.. Na jego nieszczęście bez wzajemności.. Podacie odpowiedzi?. „Quo vadis" jako powieść historyczna.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Dawajcie wszystkie pytania jakie mieliście na kartce.. Podobne quizy .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części..Komentarze

Brak komentarzy.