Sprawdzian wiadomości ania z zielonego wzgórza
Skomentuj.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Jakie problemy zdrowotne miała Maryla ?. Udostępnij.. bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docKto uratował Anię Shirley kiedy znalazła się na środku jeziora Sprawdzenie wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania Shirley .. sąsiadką Cuthbertów.. „Ach jak to cudnie, że będę z wami mieszkała i do was należała.„Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: .. wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).12..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Gdyby mu zabrakło brukwi do siania i musiałby po ni ą jecha ć, nieKsiążki z serii Ania z Zielonego Wzgórza.dlaczego jesteśmy w stanie kochać ludzi, którzy ani trochę na tę miłość nie zasługują, a innych, godnych naszej uwagi, mijamy bez słowa.Sprawdzian wiadomości i umiejętności dla uczniów kl.5 „ Bezdroża wyobraźni" L. M. Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza" Przełożyła Rozalia Bernsteinowa Ania jak strzała pomknęła wzdłuż Źródła Leśnych Nimf i przebiegła pełną zapachu sośniny ścieżką wiodącą ku Sosnowemu Wzgórzu, aby zaprosić Dianę na herbatę.test ze znajomoŚci lektury pt. „ania z zielonego wzgÓrza" l. m. montgomery Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Podobne działy.. filmu na podst. powieści o Ani, słownik j. polskiego, frazeologiczny, słownik pisarz.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. kłótnia z Marylą .. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Dom - Kto dziś umie tak kochać [w założeniu - odcinek końcowy] (1987) 720pTest ze znajomości lektury „Ania z Zielonego Wzgórza" .. kłopoty z nerkami .. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?.

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

sprzedawczynią w sklepie pana Blaira.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozwiąż test!. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Kim była Małgorzata Linde?. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.Plan wydarzeń „Ani z Zielonego Wzgórza", Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ania z Zielonego Wzgórza(refleksja: obowiązki ma każdy członek rodziny i wcale nie trzeba ogromnego wysiłku, żeby się z nich wywiązywać, potrzebne są do tego przede wszystkim chęci!). Dorota 4 lata temu.. z kręgosłupem .„Ania z Zielonego Wzgórza", fragm.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Wybrane cytaty z powieści Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza 1.. Przecie Ŝ nigdy o tej porze roku nie je ździ do miasta i nigdy nie udaje si ę z wizyt ą, i to jeszcze w dzie ń powszedni..

"Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.

Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. żoną pastora.. Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzyZobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Ogólna wiedza literacka .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Lektury szkolne.. Miłego rozwiązywania!Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 9034 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Życzę wam powodzenia!. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. wiadomość o upadłości banku, w którym Mateusz gromadził oszczędności .. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom..

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o ani z zielonego wzgórza .Wypełniając test wiedzy, ani z zielonego wzgórza .

tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Szukaj.. ZapraszamyTest z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. byli rodzice Ani Shirley Ania z Zielonego Wzgórza najważniejsze momenty Ania z Zielonego Wzgórza test dla sprawdzenia wiadomości Na jaki kolor Ania Shirley ufarbowała sobie włosy Co Ania Shirley dodała do ciasta Gdzie znajdował się sierociniec .Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ania z Zielonego Wzgórza - test.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. 2.Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Witaj na stronie Quizz.pl.. W krótkim czasie swoją osobowością i .si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie..Komentarze

Brak komentarzy.