Testy z lektury opowieść wigilijna

testy z lektury opowieść wigilijna.pdf

(Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Quiz w Poczekalni.. Przekonaj się sam!. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. zwaliłam na 5 pytaniu.. 3.Z kim mieszkał?. Sprawdź swoją wiedzę.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Duch Przyszłej Wigilii.Scrooge i Cratchit Geneza dzieła.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Podobne działy.. 3.Duch Tegorocznego Bożego Narodzenia.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa popularność: 1529 dodał: Nata512: Dzieci z Bullerbyn popularność: 288 dodał: gorzata006: Mitologia grecka- podstawy.. Zwłaszcza naGeneza utworu i gatunek.. 2.Duch Przyszłych Wigilii.. Bardzo łatwe.. Czy pamiętasz, co spotkało Scrooge'a w Boże Narodzenie?. Bohaterowie.. .Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..

Opowieść wigilijna.

(Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?Pytania do lektury " Opowieść wigilijna" ?. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.Charles Dickens, "Opowieść wigilijna" - test z lektury.. Gdzie pracował Scrooge z Marley`em?. Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już wszystko o „Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa.. Serwis zamknięty.. FunTest.pl.. Wanisz 3 lata .Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test Granica - Zofia Nałkowska 1 Test Barok 2 Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona .Dlatego „Opowieść wigilijna" jest przypowieścią na temat szczęścia i wartości ludzkiego życia.. #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne # .Praca klasowa dotycząca lektury Ch..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zobacz co wiesz o tej lekturze.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź swoją wiedzę.Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Opowieść wigilijna; cytaty z książki "Opowieść wigilijna" katalog cytatów [+ dodaj cytat] - Jak ty masz powód, żeby być wesołym?. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. Rozpocznij test.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 2011-12-12 16:27:19 krótkie wypracowanie na temat lektury ,, Opowieść Wigilijna " 2010-06-01 18:39:58 krótka charakterystyka Ebenezera Scrooga z lektury Opowieść Wigilijna 2011-01-24 21:43:48Utwór "Opowieść wigilijna" powstał w roku: 1852 1822 1839 1843 : 2.. Opowieść wigilijna.. których najmniejszy loczek byłby dla mnie bezcenną pamiątką.. Udostępnij.. Tagi dla tego testu: książka lekturaPlik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. 2.Duch Przeszłej wigilii.. Marceloli 4 lata temu.. Przypowieść to utwór, w którym postacie i zdarzenia nie są ważne ze względu na swoje cechy jednostkowe, lecz są przykładem uniwersalnych prawd, postaw i zachowań człowieka wobec życia.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .Opowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgCharles Dickens, "Opowieść wigilijna" - test z lektury.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Opowieść wigilijna.. Opowiadania 6 Szukaj Dodaj Zaloguj „Opowieść wigilijna" - test trudny.. Ja nazywali się duch drugi (2.). Lektury szkolne.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, że Marley umarł.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu..

Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. POWODZENIA.

Skomentuj.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Z nadzwyczajnem zdziwieniem, z niesłychanem przerażeniem ujrzał, że dzwonek, w chwili gdy nań spojrzał, zaczął się poruszać, zpoczątku bardzo wolno, łagodnie, wydając dźwięk cichy, stłumiony, potem coraz silniej, gwałtowniej, wreszcie wszystkie dzwonki w całem mieszkaniu zabrzęczały jak na alarm.Test z lektury "Opowieść wigilijna" K. Dickensa Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów.. i trzeci (3.).. Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej .Opowieść wigilijna - treść lektury.. Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. Szkoła podstawowa.. Jest to opowieść o człowieku, który poprzez swoje działania i negatywne cechy, staje się nieszczęśliwy i samotny.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyPytania do lektury „Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. W hipermarkecie W kopalni W kantorze W hurtowni : 3.. 2.Kim był główny bohater?. Społeczność .. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. Słowem, pragnąłbym korzystać z przywilejów dziecka, jednocześnie zaś być na tyle dojrzałym mężczyzną, abym umiał docenić .Test z lektury pt. "Opowieść Wigilijna" Jest to test sprawdzający wiedzę z lektura Charlesa Dickensa pt. "Opowieść Wigilijna".. To nie ulegało wątpliwości.. Czy pamiętasz, co spotkało Scrooge'a w Boże Narodzenie?. Zobacz co wiesz o tej lekturze.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. popularność: 242 dodał: Oktawia2001Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Sprawdzian .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. To nie ulegało wątpliwości..Komentarze

Brak komentarzy.