Napisz email po angielsku co robiłeś w weekend
Wykonałem czynności codzienne mam tu na myśli toaletę osobistą.. Następnie mam trening światkówki.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMam napisać e-mail co robiłam w ostatni weekend po angielsku:( Zacznij od Hi.lub Dear.. 1995 i nn.Napisz e-meil Prowadzisz blog na temat filmów .. Przy ładnej pogodzie polecam trening na dworze - nic tak nie poprawia humoru i nie polepsza samopoczucia jak wysiłek na świeżym powietrzu.Często jechaliśmy do miasta pograć w bilard czy kręgle.. A tutaj starałem się napisać po angielsku: Winter holidays spent at home.. Przetłumacz na niemiecki.. Możesz zacząć biegać - jak to zrobić przeczytasz tutaj , albo po prostu wykonać jakiś zestaw ćwiczeń .. Urlop minął mi bardzo miło, ale niestety bardzo szybko.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Mój dzień w pracy po angielsku od 15 do 20 zdań .Skoro w tygodniu ciągle nie masz czasu na ruch, rozprostuj kości w weekend.. Jem śniadanie i ubieram się.. ( w sobotę jadłem obiad) 2.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa..

Pisanie e-maila po angielsku.

Pierwszy akapit:-Zacznij od zwrotu powitalnego-Opisz,co robiłaś w sobotę.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend.. Email po angielsku ma określoną strukturę i zwroty, które należy zapamiętać.. Kiedy już przyswoimy sobie zwroty używane w mailu, napisanie go nie będzie stanowiło żadnego problemu.Zadanie: 10 zdań po angielsku co będę robić w weekend pomocy Rozwiązanie: this weekend i intend to do your homework i decided to help my mother in cleaning i intend Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Co robiłeś w weekend , napisz 10 zdań .. W miniony Weekend wstałem jak zwykle rano o 7.. Spotkałem kolegę i .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Odpoczywam.. Trenuję 1 godzinę.. Wytnij zdjęcie i napisz co w nim się znajduje po angielsku.. W niektóre dni kiedy się nudziłem w domu odwiedzałem dziadków i kuzyna..

!1+wytłumaczenie 2013-04-07 10:40:01; Co robiłeś w weekend?

Jem obiad.. Proszę o prze tłumacznie na polski też.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19; 10 zdań co robiłeś w weekend 2012-11-12 22:16:43; napisz opowiadanie co robiłeś i czego nie robiłeś w zeszły weekend PO ANGIELSKU!. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. 2017-09-11 16 .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Potem pobiegłem do pobliskiego sklepu po ciepłe pieczywo.. - Odnieś się ze zrozumieniem do sytuacji kolegi i zapewnij go, że spotka kogoś nowego.. - Cieszę się, że napisałeś.. Na wstępie warto wspomnieć, że e-mail jest elektronicznym odpowiednikiem tradycyjnego listu, dlatego też generalne zasady pisania e-maili są bardzo zbliżone do tych, jakie rządzą listami.2.. - Dziękuję za szybką odpowiedź.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. 2012-11-18 18:59:36 Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. W nocy .Napisz krótki tekst o filmie który cię rozśmieszył zesłać lub przestraszył Uwzględnij odpowiedzi na poniższe pytania Błagm szybo English class a2 + strona 121 zadanie 6 proszę szybko Rozwiąż krzyżówkę angielski Przepisz odpowiedzi na pytania używając one ones English class a2+ podręcznik strona 121 zadanie 4 proszę szybko błagam.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz E-mail do przyjaciela to co robiłeś w w miniony weekend ..

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.

W sobotę pojechałem na dyskotekę, a czasami do kina.. zadanie dodane 1 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika luty21 .. 1 odpowiedź.. - Dziękuję za Twojego (ostatniego) maila.. My holidays were .15 zdań o tym co robiłeś w weekend Po Angielsku 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź margo1974 1.. Napisz rozmowę w formie dialogu z jednym z bohaterów lektury, z którym się spotkał .Powinniśmy jednak umieć napisać również nieformalnego maila, na przykład do znajomych, którzy mówią po angielsku.. ( następnie grałem w tenisa i w piłkę nożną) .. exp; 26.10.2011 nikt tu nie jest (chyba) jasnowidzem, by wiedzieć o jaki .weekend (użycie wyrazu obcego w języku polskim): ·↑ Hasło weekend w: Słownik języka polskiego, Wydawnictwo Naukowe PWN.· ↑ Izabela Różycka, „Wymowa wyrazu weekend", 12 marca 2017, Poradnia językowa, Uniwersytet Łódzki.· ↑ Hasło weekend w: Słownik wyrazów obcych, Wydawnictwo Naukowe PWN, wyd.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.po angielsku Napisz list do kolegi z zagranicy w którym opowiada jak spędziłeś weekend.-opowiedz gdzie byłeś i co robiłeś w sobote i w niedziele-napisz,że poznałeś kogoś nowego i opisz tą osobę-zapytaj gdzie kolega był w czasie weekendu i czy był on udany..

Wstęp - jak zacząć e-maila po angielsku.

Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt