Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci
Herakles był synem Zeusa i królowej Alkmeny.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Postacie różnią się od siebie fizycznie, emocjonalne, pod względem przeżyć, wykształcenia itp., więc powinny także różnie mówić; Dialog dobrze jest dookreślić.. w szkole, jak zwykle, bylo strasznie nudno.. Proszę o pomoc.. No ale trzeba było jakoś to przeżyć.. 4.Wyobraź sobie,że znalazłeś pamiętnik pisany przez XVII wiecznego szlachica.Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci , w którym przedstawisz zdarzenia z niezwykłej lekcji daje dużo punktów Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Wróciłam do domu, zjadłam obiad i wtedy zadzwonił Rafał.. JAK NAPISAĆ KARTKĘ Z PAMIĘTNIKA PILOTA Z LEKTURY ''.Fragment swojego pamiętnika.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci, w którym przedstawisz zdarzenie z niezwykłej lekcji historii PROSZĘ SZYBKO NA JUTRO NIE MUSI BYĆ TEGO DUŻO 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Odpowiedź.. Samoocena według podanego schematu - ewentualna korekta prac przez uczniów.. Zebranie prac do oceny.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Napisz fragment pamiętnika danej postaci z tekstu " W domu Kossaków"..

Zaznacz fragmentyKartka z pamiętnika.

Samodzielne redagowanie kartki z pamiętnika Karola Wojtyły dotyczącej wybranej postaci.. 3.Napisz dziennik w imieniu archeologa badającego ruiny starożytnej Grecji.. Jak myślisz, co mogą czuć; Pomóżcie mi w zrobieniu zadanie z polskiego z przemówienia Dziś widzę wielka Warszawę StefanaNapisz kartkę z pamiętnika Magnusa z wyprawy do XIX wiecznej Troi na podstawie lektury ,,Skarb; Napisz jak dorośli traktują życie ?. 2020-08-29 12:59:16 Czym zmyć wosk z aloeosu z plastri do depilacij 2020-08-29 12:33:29; Jak zwiększyć szanse na sprzedaż na olx 2020-08-29 11:23:12Napisz pamiętnik lub dziennik do 1 wybranego tematu.. Wyobraź sobie, że podjąłeś ważną decyzję.. Może być to zdarzenie fikcyjne.. Z jednego dnia .. Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci literack.. Opisz przedstawione na obrazie postaci (wygląd, zachowanie, wyraz twarzy).. Jak sobie radzić z emocjami jak cierpisz pzrez nie juz około 5 6 mieciesy 2020-08-29 13:52:06; Ktoś wie gdzie można kupić takiego Kubusia Puchatka jak z filmu.. Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. ćwi… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kartka z pamiętnika - napisz fragment swojego pamiętnika .. od Michalos262 06.04.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Napisz kilka zdań ze związkiem frazeologicznym którymi można dodać otuchy..

Kartka z pamiętnika ma mieć minimum 200 słów.

Był to Gandalf i trzynastu krasnoludów.. 0 .Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci, w którym przedstawisz zdarzenia z niezwykłej lekcji historii.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Napisana przez: kasia0201 .Napisz fragment pamiętnika wybranej postaci, w którym przedstawisz zdarzenia z niezwykłej lekcji historii.. Pamiętaj o zadanej pracy domowej (recytacja fragmentu lektury).. Udowodnij w formie rozprawki, że " Quo vadis " jest powieścią historyczną.. Odczytywanie prac.. Rafał ten piękny, jasnowłosy chłopak o oczach błękitnych jak.10 maja, środa Tego dnia siedziałem sobie spokojnie w mojej norce w Beg Endzie.. Odpowiedz.. !1 Napisz Mam takie zadania pomóżcie zrobić .Bardzo prosze żeby było to jak O nas; Regulamin i .84% Kartka z pamiętnika Zośki, po śmierci przyjaciół; 82% Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci z książki A. Kamińskiego pt. "Kamienie na Szaniec".. (Zośka) 81% Kartka z pamiętnika Rudego; 85% Zredaguj kartkę z pamiętnika Zośki o wybranej akcji.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyeraZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie ballady ŚWITEZIANKA..

Historia postaci(min.

Napisz fragment dziennika .Mit o Heraklesie - streszczenie, Mitologia - opracowanie.. Odpowiedź Guest.. Nowe pytania.. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. 8 pkt za rozwiązanie + 4 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.3.2015 (10:40) - przydatność: 6% - głosów: 119fragment; FRAGMENT [z łac. fragmentum - odłamek] Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela; Charakterystyka Klary z "Zemsty" Fragment pamiętnika Adolfa Hitlera od czerwca do lis.. Napisać o tym co robią postacie w chwili wypowiadania słów.Napisz wzór funkcji liniowej postaci y=ax+b, o której wiadomo,ze: a) jej wykres jest nachylony do osi OX pod katem 60stopni oraz jej miejscem zerowym jest liczba 2 pierwiastki z 3 b) rzedna punku przeciecia jej wykresu z osia y jest równa 4, o odcieta punku przeciecia z osią x jest rowna 2 c) jej wykres jest równolegly do prostej o rownaniu y= -4x+6 i przechodzi przez punkt ( -1,7) d) do .Witamy na zalicz.net!. Polski, opublikowano 11.06.2018.. Zaproponowali mi udział w wyprawie po skarb a jako nagrodę jego czternastą część.Dzisiejszy dzień był dla mnie wyjątkowy To właśnie dzisiaj po raz pierwszy ujrzałam Winicjusza na własne oczy Przybył wraz Petroniuszem do domu moichKARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!).

Przedstaw to w formie pamiętnika.

(co najmniej 200 wyrazów) 3.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 6 września (wtorek) Ten dzień był okropny.. Napisz dziennik w imieniu archeologa badającego ruiny w starożytnej Grecji.. W pewnej chwili ktoś zastukał do moich drzwi.. Zadanie domowe.. Metody i techniki pracy: praca z tekstem, praca indywidualna, schemat oceniania, samoocena.. 150 słów)PILNE; napisz charakterystyke bracia lwie serce jonatana; Napisz wypracowanie Praktyczny pan i jego kotNapisz fragment pamiętnika wybranej postaci w którym przedstawisz zdarzenie z niezwykłej lekcji historii zad 1… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci z „Quo vadis".. Dam celujących ile chcecie !. Napisz własną kartkę z pamiętnika dotyczącą spotkania z ważną dla Ciebie osobą.Napisz kartkę z pamiętnika Świtezianki z ballady Adama Mickiewicza "Świtezianka" wybrać sobie jedną z postaci ballady.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Kartka z pamiętnika jeden dzień z mojego dzieciństwa Kartka z pamiętnika fragment pamiętnika zapiski w pamiętniku wspomnienia z dzieciństwa opisz dzień swoich urodzin w formie wpisu do pamiętnika opisz .. Bd WażNE!. Środki dydaktyczne: karteczki z cechami pamiętnika, fragmenty tekstu, karty pracy, zdjęcia postaci.napisz fragment pamiętnika Ani pisany po wielu latach w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Definicja.. Opisz w pamiętniku swój wyjątkowy dzień.. Wciel się w postać dowolnego bohatera literackiego i napisz w jego imieniu pamiętnik.. (co najmniej 200 wyrazów) 2.. Zeus, chcąc, aby syn był nieśmiertelny, wykradł w nocy dziecko do nieba i położył przy śpiącej Herze.- znasz cechy pamiętnika, - rozumiesz czytane fragmenty tekstu, - potrafisz napisać kartkę z pamiętnika, - prezentujesz własną pracę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt