Podsumowanie wyników synonim
Tagi dla wyrazów bliskoznacznych dla słowa podsumowanie: synonim podsumowania, inne określenia słowa podsumowanie, inaczej podsumowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie, inaczej o podsumowaniu, synonimy do wyrazu podsumowanie, synonimy .Synonimy te podzielone zostały na 28 różnych grup znaczeniowych.. Słowo „analiza" w słownikach zewnętrznychOstatni rozdział pracy dyplomowej lub artykułu naukowego w postaci dyskusji wyników uzyskanych w toku przeprowadzonych analiz statystycznych jest nie lada wyzwaniem dla większości badaczy.podsumowanie - wyrazy bliskoznaczne, synonimy, podsumowanie inaczej.Podsumowanie pracy licencjackiej jest bardzo istotnym elementem dzieła.. W roku szkolnym 2012/2013 w SP nr 323 im.. Proszę nie posądzać mnie o logizowanie.. Na stronie tematy, spisy treści, plany prac.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jeżeli znasz inne określenia do słowa „analiza" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Słowo „zestawienie" w słownikach zewnętrznychAnaliza ankiety to wieloetapowy proces, którego zwieńczeniem jest syntetyczny raport.. Podsumowanie i wnioski z badaM własnych Zrealizowany program badaM własnych miał na celu wykazanie mocliwoWci wykorzystania charakterystyk fizycznych nieniszcz>cych procesów wzbudzanych w badanych materiałach - kompozytach polimerowych - do oceny zmian charakterystyk ucytkowych badanych materiałów.Podsumowanie wyników egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty ..

PL podsumowanie .

Tłumaczenie Słownik Korektor Koniugacja Synonimy Gramatyka.Tłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Wymaganie ewaluacyjne: Wykorzystywane są zasoby szkoły lub placówki oraz środowiska lokalnego na rzeczTagi dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie.. Synonim podsumować - słownik synonimy słowa podsumować Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów .PODSUMOWANIE WYNIKÓW EWALUACJI WEWNĘTRZNEJ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 W SAMORZĄDOWYM ZESPOLE SZKÓŁ W GNIEWINIE RAPORT PRZEZNACZONY DLA RADY PEDAGOGICZNEJ.. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationPodsumowanie wyników Grupy TXM • Wdrożenie systemu SAP - nieprzewidywany negatywny wpływ na zdolność do towarowania sklepów w okresie lutego i marca odbijający się na niższej sprzedaży • Ze względu na słabszy początek roku dywidenda nie zostanie wypłacona, ale nie oznacza to zmiany polityki dywidendowejPoradnik - jak napisać rozdział empiryczny do pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej lub innej pracy dyplomowej..

Synonim podsumowanie \13.

Wyrazy na PO \.. Oddział przedszkolny 0A liczy 25 uczniów, natomiast oddział przedszkolny 0B - 26 uczniów.SYNONIMY SŁOWApodsumowanie odmiany: podsumowanie, podsumowania, podsumowaniach, podsumowaniami, podsumowaniem, podsumowaniom, podsumowaniu, podsumowań 01 agregacja podsumowanie 02 kompendium kompilacja podsumowanie streszczenie zbiór 03 podsumowanie przegląd reasumpcja rekapitulacja 04 bilans podsumowanie raport saldo zestawienie 05 .Synonimy dla słowa podsumować to: kwitować, podsumować, spuentować, zreasumować, skwitować, wypointować, wypuentować.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Czas na krótkie podsumowanie wyników lotto z ostatniego tygodnia.. Tłumaczenie Słownik Korektor Koniugacja Synonimy Gramatyka Tłumaczenie dokumentów i stron internetowych Rozwiązania dla firm Biuletyn Pomoc.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „podsumowanie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Tłumaczenia w kontekście hasła "podsumowanie" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: podsumowanie wyników, zawiera podsumowanie, krótkie podsumowanie, podsumowanie oceny, podsumowanie głównych .. Tagi dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie.. Urząd Miasta nie jest do końca zadowolony z wyników w kołobrzeskich szkołach.Analiza wyników diagnozy gotowości szkolnej dziecka..

Tabela 1 przedstawia podsumowanie głównych wyników badań z łącznej analizy.

W piątek, sobotę i niedzielę gracze tych niezwykle popularnych światowych loterii zostali milionerami.Słownik synonimów, słownik wyrazów bliskoznacznych\.. W ostatni weekend wygrane zostały aż trzy jackpoty w loteriach: MegaMillions, Lotto 6aus49 i El Gordo.. Słowo „podsumować" w słownikach zewnętrznychHasło do krzyżówki „podsumowanie" w leksykonie krzyżówkowym.. Wykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie: synonimy do wyrazu podsumowanie, inne określenia słowa podsumowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie, synonimy do słowa podsumowanie, inaczej podsumowanie, inaczej o podsumowaniu, synonim podsumowania.Lista słów i wyrażeń podobna do słowa rozmowa: rozmowa .. Jeżeli znasz inne odpowiedniki znaczeniowe do słowa „prezentować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.Synonimy te i inne wyrazy bliskoznaczne występują w 20 różnych kontekstach znaczeniowych.. Polskich Olimpijczyków w Warszawie utworzone zostały dwa oddziały przedszkolne.. Wykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie: synonimy do wyrazu podsumowanie, inne określenia słowa podsumowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie, synonimy do słowa podsumowanie, inaczej podsumowanie, inaczej o podsumowaniu, synonim podsumowania.Synonim podsumować - słownik synonimy słowa podsumować Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce stron internetowych, której używasz bądź zmień przeglądarkę na inną, bez możliwości obsługi skryptów .Podsumowanie wyników Grupy TXM • Wdrożenie systemu SAP - nieprzewidywany negatywny wpływ na zdolność do towarowania .Synonimy te podzielone zostały na 16 różnych grup znaczeniowych..

volume_up {nijaki} podsumowanie (też: przegląd, streszczenie) volume_up.

Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „podsumować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Oferujemy prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe i inżynierskie jako gotowe wzory i przykładowe prace naukowe.Przykłady użycia - "Podsumowanie wyników" po niemiecku.. pl .Czy nie dziwi Państwa, kiedy po wyrażeniach słowem lub jednym słowem następuje więcej słów?. Ja nie widzę tu błędu, ale chciałbym się upewnić, czy słusznie.Synonimy te podzielone zostały na 14 różnych grup znaczeniowych.. Nie tylko ze względu na to, że stanowi zamknięcie naszej pracy i musi opisywać to, co udało nam się w niej osiągnąć, ale także dlatego, że inne osoby (na przykład recenzent, .Synonimy dla słowa podsumowanie to: agregacja, podsumowanie, kompendium, kompilacja, streszczenie, zbiór, przegląd, reasumpcja, rekapitulacja, bilans, raport .Synonimy te podzielone zostały na 38 różnych grup znaczeniowych.. Słowo „wynik" w słownikach zewnętrznychSynonimy te podzielone zostały na 18 różnych grup znaczeniowych.. W raporcie prezentujemy wszystkie wyniki, które udało się zebrać.Synonimy; Tłumaczenia i przykłady.. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „zestawienie" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt