Opis filmu epidemia strachu
Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.Opis filmu Przenosi się on w powietrzu, postępuje w zastraszająco szybkim tempie i zabija w kilka dni.. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny wirus.Contagion - Epidemia strachu / Contagion (2011) Film się nie ładuje ?. Czas trwania: 1 godz. 45 min.. Opis filmu.. Do każdego filmu posiadamy opis filmu, a także zwiastun youtube .Zobacz film Contagion - Epidemia strachu 2011 produkcja USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie reżyser Steven Soderbergh - zarezerwuj bilet online w Multikinie.Opis filmu: Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni.. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny wirus.::(Opis)::.. Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni.. Film Contagion - Epidemia strachu kręcono między innymi w takich państwach jak USA Zjednoczone Emiraty Arabskie.Premiera filmu Contagion - Epidemia strachu miała miejsce w 2011-09-08.Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 231 000 .Nakręcony dziewięć lat temu film "Contagion - Epidemia strachu" przeżywa teraz renesans popularności..

Opis filmu.

Naukowcy z całego świata, rządy krajów, wojsko .Contagion - Epidemia strachu (ang. Contagion, 2011) - amerykański thriller science-fiction zrealizowany w koprodukcji z Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, w reżyserii Stevena Soderbergha.. Jesteśmy serwisem umożliwiającym wyszukanie legalnych filmów dostępnych w platformach VOD.Działamy na zasadzie partnerstwa z chili, player czy fili.. Gatunek: Dramat, Sci-Fi Opis: Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia.. Zła wiadomość - nawet amerykańskie gwiazdy filmowe nie są na nią odporne i .To nie katastroficzny opis panującej obecnie pandemii.. Śmiertelnie niebezpieczny wirus wymyka się spod kontroli.. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny wirus.Opis: Contagion - Epidemia strachu.. Epidemia może zaatakować wszędzie i o każdej porze.. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.Opis filmu Contagion - Epidemia strachu Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni..

To fabuła filmu "Epidemia strachu" nakręconego 9 lat temu.

Od momentu rozpoczęcia pandemii koronawirusa film stał się niezwykle popularny.. Dwa dni później bohaterka umiera na ostrym dyżurze, a lekarze oznajmiają jej pogrążonemu z .Opis filmu: Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabija zaatakowane osoby w ciągu kilku dni.. Epidemia, która rozpoczyna się w Hong Kongu, szybko staje się globalna dzięki rozpowszechnionym podróżom lotniczym.. Opisy filmu Contagion - Epidemia strachu (2011) Contagion - Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia.. O czym jest film?. Dziś ogląda się go w innej atmosferze.. Wraz z rozprzestrzenianiem się epidemii koncerny medyczne i lekarze z całego świata, prześcigają się, aby znaleźć lekarstwo i kontrolować panikę, która szerzy się jeszcze szybciej niż wirus.Epidemia strachu.. Produkcja Stevena Soderbergha jest drugim najchętniej oglądanym w 2020 r. filmem z katalogu studia Warner Bros., niedawno znalazła się na szczycie listy najczęściej wypożyczanych filmów na serwisie iTunes, jest też w czołówce biblioteki Google Play.Contagion - Epidemia strachu (2011) Contagion - Nowy wirus roznoszący się drogą powietrzną zabija ludzi w kilka dni od zarażenia..

Epidemia strachu" jako konsultant medyczny.

Lipkin przyznał, że sam zachorował na COVID-19.. W rozmowie z Fox Business przyznał, że nie wie, gdzie zaraził się koronawirusem, ale zaznaczył, że nie jest to już .Contagion to zaskakująco bliski rzeczywistości, i przez to zapewne nieco suchy, portret świata, w którym pojawił się nowy wirus - bardzo zakaźny i bardzo groźny.. Ziemię ogarnia pandemia śmiertelnego wirusa.. Posiadamy w swojej bazie więcej filmów i seriali niż zalukaj czy netflix.. Opis:Kadr z filmu "Contagion: Epidemia strachu" (Fot. East News) „Contagion: Epidemia strachu" z 2011 roku opowiada o pandemii nowego śmiertelnego wirusa przenoszonego drogą kropelkową, który rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie.Film Contagion - Epidemia strachu jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Sci-Fi.Produkcja ta powstała w 2011 roku.. 7 Zobacz zdjęcia.W KINACH OD 28 października 2011 Contagion to film o śmiertelnym wirusie, przenoszonym drogą powietrzną, który zabij.Film DVD Contagion - Epidemia strachu (DVD) ⏩ - już od 21,56 zł recenzje i opinie, porównanie cen w 6 sklepach ⏩ Zobacz najlepsze Dramaty, Fantasy, Horrory, Kryminały, Musicale, Science Fiction,Opis..

Światowa premiera filmu nastąpiła 3 września 2011 roku, podczas 68.

Przenoszony poprzez krew powoduje u zainfekowanych morderczą agresję.. To ciekawe, że opis filmu doskonale oddaje sytuację, którą mogliśmy obserwować w ostatnich miesiącach.. W ciągu 28 dni kraj opanowuje epidemia, a nieliczni pozostali przy życiu za wszelką cenę starają się przerwać rozprzestrzenianie wirusa i ocalić przyszłość.Epidemia strachu / Contagion (2011) PL.BRRip.XviD-GR4PE / Lektor PL reżyseria: Steven Soderbergh scenariusz: Scot Z.Burns gatunek: Dramat / Sci-Fi produkcja: USA / Zjednoczone Emiraty Arabskie premiera: 3 września 2011 (świat) rozmiar: 700 MiB Nowy wirus roznoszący się drogąPrzedstawiony wyżej opis pochodzi z filmu pt.: "Contagion - Epidemia Strachu", w którym przedstawiono losy świata stającego w obliczu zagrożenia pandemii o niespotykanej wcześniej skali.. Odswież stronę i spróbuj ponownie - zalecamy używanie przeglądarki Chrome .. Kolejne kraje i miasta notują zakażenia, mnożą się przypadki śmiertelne, narasta panika.Filmy online.Wszystko bez limitu.Nie musisz już szukać torrent czy odnośników typu pobierz.. Grupa uczonych pracuje nad znalezieniem antidotum.Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne: Wydanie DVD: Dodatek specjalny: Epidemia Strachu: Jak wirus zmienia świat Wydanie Blu-ray: Rzeczywistość Epidemii strachuLipkin pracował na planie filmu "Contagion.. Przenosi się on w powietrzu, postępuje w zastraszająco szybkim tempie i zabija w kilka dni.. Epidemia rozwija się szybko, a lekarze i naukowcy na całym świecie próbują znaleźć lekarstwo i opanować panikę, która rozprzestrzenia się jeszcze szybciej niż sam śmiertelny wirus.OFICJALNY OPIS FILMU: Dni są policzone.. Wraz z rozprzestrzenianiem się .Contagion - Epidemia strachu - recenzja filmu Uważaj komu podajesz dłoń na powitanie, nigdy nie jedz z cudzego talerza, unikaj pocałunków z obcymi, a przede wszystkim miej się na baczności 24/7.. Po powrocie Beth Emhoff z Hong Kongu do Minneapolis okazuje się, że zmęczenie odczuwane po długim locie wywołane jest przez wirusa..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt