Karty charakterystyki biomaxima
Akcje spółki w czwartek są wyceniane po 4,84 zł.. Numer katalogowy produktu niezbędny do wyszukania karty to numer bez pierwszych trzech cyfr i myślnika, np.: kod z oferty/faktury: 363-118851934-1L, kod, który należy wpisać w wyszukiwarkę: 118851934.BioMaxima wprowadziła do swojej oferty testy immunochromatograficzne do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciwko koronawirusowi (2019-nCoV) ️ 🧪 do przeprowadzenia testu nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt 🧪 wynik testu możliwy po zaledwie 10 minutach 🧪 test porównany do komercyjnego PCR wykazał wysoką czułość i swoistość odpowiednio w przypadku: IgG 100% i 98% .Każda grupa drobnoustrojów wymaga specyficznych podłoży, na których można wykonać test lekowrażliwości.. Łącznie projekt wart jest ponad 1,2 mln zł brutto, jednak nie jest jedyną inicjatywą biotechnologicznej firmy z Lublina.Logo oraz wszelkie elementy identyfikacji graficznej są własnością BioMaxima SA.. Od ponad 15 lat udoskonala swoje produkty i dopasowuje do zmieniających się potrzeb rynku diagnostycznego.. Uruchomienie Centrum Badawczo-Rozwojowegow Lublinie oraz nowego zakładu produkcyjnego pozwoli spółce wprowadzić do swojej oferty nowe produkty.. Wiosenna 22; NIP: 1181872269, Sšd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sšdowego numer KRS: 0000270105, Kapitał zakładowy 84 205 008,00 zł w cało ci wpłacony..

- 1Obowi ązek stosowania karty charakterystyki wynika z Ustawy o substancjach i preparatach chemicznych [2] b ędącej odpowiednikiem rozporz ądzenia Parlamentu Europejskiego i Rady, tzw. REACH [3].

Kariera Kontakt Polityka prywatności Zasady korzystania z serwisu Mapa strony .BioMaxima jest również dystrybutorem produktów uznanych światowych firm diagnostycznych jak min.. Szybki test do wykrywania przeciwciał na koronawirusa 2019-nCOV.. - 1PZ Cormay S.A. z siedzibš w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Zobacz pełny profil użytkownika Magdalena Kruk i odkryj jego(jej) kontakty oraz pozycje w podobnych firmach.BioMaxima, notowana na NewConnect spółka działająca na rynku diagnostyki, podpisała umowę z firmą Pure Biologics, dotyczącą współpracy w zakresie komercjalizacji rezultatów prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez Pure Biologics, związanych z nowymi narzędziami do diagnostyki in vitro.Na podany adres można kierować zapytania odnośnie potrzebnych dokumentów, takich jak specyfikacje, karty charakterystyki, oznakowania produktów, deklaracje, oświadczenia itp. Wszystkie dane kontaktowe do naszej firmy znajdują się na stronie internetowej w zakładce KONTAKTY.analiza jego tematy (drobny sprzęt laboratoryjny, heparyna sodowa, sprzęt laboratoryjny nazwy) i głównych konkurentów (sklep.labglass.pl, poch .BioMaxima wypracowała w 2017 r. ponad 805 tys. zł zysku netto, a jej przychody netto ze sprzedaży sięgnęły prawie 33 mln zł..

XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sšdowego numer KRSZnajdą tu Państwo linki do miejsc, z których można pobrać karty charakterystyki oferowanych przez nas odczynników chemicznych oraz gotowe pliki z kartami.

- 1BioMaxima SA (BIOMAXIMA) - najnowsze wiadomości, aktualne notowania, forum dyskusyjne, komunikaty ebi, wyniki finansowe.. BioMaxima S.A. wprowadziła do swojej oferty szybki test do wykrywania przeciwciał IgG i IgM przeciwko koronawirusowi (2019-nCoV)Kapitalizacja: 161 664 000,00: Liczba akcji: 4 210 000: Liczba głosów na WZA: 4 210 000: Kapitał akcyjny: 4 210 000,00: Cena nominalna akcji: 1,00: Rozwodniona .Notowana na NewConnect spółka BioMaxima uzyskała ponad pół miliona złotych dofinansowania na produkcję testów do oznaczania lekooporności.. Ponadto Zarząd informuje, że test BioMaxima uzyskał bardzo dobre wyniki podczas oceny czułości testu SARS-CoV-2 Real Time PCR LAB-KIT przez francuski .BioMaxima działa w obszarze biotechnologii na rynku diagnostyki laboratoryjnej.. Ta grupa podłoży została opracowana zgodnie z rekomendacjami CLSI® i EUCAST® w celu standaryzacji wyników i uzyskania optymalnej precyzji testów lekowrażliwości.. INWESTORZY Raporty Media Ład korporacyjny Projekty unijne.. Są one sporządzane według ściśle określonego wzoru, z podziałem na sekcje i podsekcje..

Spółka zaopatruje ok. 1800 laboratoriów w Polsce, eksportuje również na rynki Litwy, Łotwy, Rumunii oraz Francji.Niemal wszystkie mieszaniny, preparaty i substancje chemiczne będące w obrocie handlowym na rynku Unii Europejskiej muszą posiadać karty charakterystyki.

W dokumencie tym zawarte są między innymi takie informacje, jak: dane dotyczące składu substancji, jejWyświetl profil użytkownika Magdalena Kruk na LinkedIn, największej sieci zawodowej na świecie.. Celem prowadzonych działań jest przekształcenie firmy w wyspecjalizowany podmiot .BioMaxima SA (BIOMAXIMA) - najnowsze wiadomości, aktualne notowania, forum dyskusyjne, komunikaty ebi, wyniki finansowe.. Uwaga!. Porady dla straży pożarnej Strażacy powinni być wyposażeni w odzież ochronną przeciwgazową w wersji antyelektrostatycznej, rękawice ochronne, gogle ochronne szczelnie przylegające do twarzy oraz aparaty oddechowe (z niezależnym źródłem powietrza).14:55 Raport miesięczny BioMaxima S.A. za lipiec 2020.. 2020-07-29 18:33 Raport kwartalny jednostkowy i skonsolidowany BioMaxima.. 2020-07-27 10:55 Przyspieszenie publikacji raportu kwartalnego .. Magdalena Kruk ma 4 pozycje w swoim profilu.. Jest producentem odczynników do diagnostyki in vitro, odczynników diagnostycznych do badania krwi, systemów do analizy moczu, analizatorów jonoselektywnych oraz innych produktów laboratoryjnych i diagnostycznych.BioMaxima S.A., notowany na NewConnect polski producent podłoży mikrobiologicznych, systemów do oznaczania lekowrażliwości, a także odczynników i sprzętu do diagnostyki in vitro, osiągnęła 14.492 tys. zł przychodów netto ze sprzedaży po sześciu miesiącach 2019 r., w porównaniu do 14.208 tys. zł rok wcześniej.Własności produktu przedstawione są w dalszej części Karty Charakterystyki..

W swojej ofercie posiada ponad 140 różnych odczynników biochemicznych oraz materiału kontrolnego, w tym linie dedykowane do ...02.03.2020 BioMaxima S.A. wprowadza do swojej oferty test do wykrywania przeciwciał na koronawirusa 2019-nCoV 03-06.02.2020 Targi Medlab Middle East w Dubaju więcejBioMaxima Spółka Akcyjna ul. Vetterów 5 20-277 Lublin sekretariat: +48 81 440 83 71 fax +48 81 744 29 15. [email protected]

Biuro Obsługi Klienta służy Państwu pomocą pod następującymi numerami:Nowość!. BioMaxima S.A. od początku swojej działalności zajmuje się produkcją odczynników do chemii klinicznej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt