Testy do lektury ania z zielonego wzgórza
Rozwiąż test!Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Dla kogo siostry z bajki "Zosia z ulicy Kociej" urządziły pogrzeb?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Wędrowny handlarz, który sprzedał Ani farbę do włosów: był włochem był niemieckim żydem był kanadyjczykiem był rosjaninem : 3.» Strona główna » Język polski » Modernizm » Ania z Zielonego Wzgórza.. Dorota 5 lat temu.. Osadź.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.This quiz is incomplete!. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Edytuj elementy.. Motyw .Plik ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • Data dodania: 14 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. W takim wypadku Ania zdecydowała, że nie zostawi kobiety, która uratowała ja przed życiem w sierocińcu..

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

Miłego rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Udostępnij.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Możesz się spodziewać trudnych pytań!. mam z tego niedługo test i się to może przydać bardzo Odpowiedz.. »Mo Ŝna si ę do wszystkiego przyzwyczai ć« - rzekł pewien Irlandczyk, którego skazali na powieszenie".. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.PRZYJAŹŃ PO WIEKI Niedługo po przyjechaniu Ani na Zielone Wzgórze zapoznana zostaje z Dianą Barry - dziewczynki odmawiają przysięgę przyjaźni i odtąd zawsze się wspierają.. Klasa 5 Polski lektura.. wg Noname549.Ania zamilkła aż do chwili, gdy weszły w aleję, prowadzącą do domu.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 9247 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Question 1Komentarze do: Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) ..

... Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test.

Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Spoza drzew, w dali, witało je wesołe światło, płynące z kuchni na Zielonym Wzgórzu.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Niestety na drodze do dalszego rozwoju stanęła dziewczynie rodzinna tragedia.. .Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.docAnia z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Maryla została zupełnie sama.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Test: Największym kompleksem Ani były: a) podbródek i dłonie .. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1898 b) 1901 c) 1908 d) 1882Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Lekki, figlarny wietrzyk, przepojony żywicznym zapachem lasu, wionął na ich spotkanie.. Klasa 5 Polski.. anonim24 .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale .. Renesans » Barok » Oświecenie » Romantyzm » Pozytywizm » Młoda Polska » XX-lecie międzywojenne » Współczesność » Lektury szkolne .. Inne testy z kategorii.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Polub.. FERALNY POCZĄTEK SZKOŁY Maryla postanawia, że Ania musi pójść do szkoły - wysyła ją więc tam.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test..

Imiona z charakterem Ania z zielonego wzgórza Połącz w pary.

Jak miała na imię siostra Zosi z ulicy Kociej?. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Więcej.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. Całe w śród zieleni, czyste i ładne, z jednej strony otoczone było wysokimi, starymiTest Ania z zielonego wzgórza !. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Zrezygnowała ze stypendium i została z Marylą na Zielonym Wzgórzu.takiego rodzaju Ŝycia.. Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Szukaj.. Zmarł ukochany Mateusz.. Rozwiąż test!Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Urodziła trzech synów, z których średni umarł w niemowlęctwie, prowadziła szkółkę niedzielną, a jednocześnie co dwa lata, aż do 1939 r., wydawała kolejną powieść.Ania podczas nauki modlitwy w swoim pokoju wyobrażała sobie: że jest lady Kordelią Fitzgerald że jest księżniczką że jest żoną Gilberta Blythe że jest kopciuszkiem : 2.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Ania przytuliła się nagle do Maryli i wcisnęła piąstkę w spracowaną dłoń swej .Ania z Zielonego Wzgórza powstawała od 1903 r., wyszła drukiem w 1908 r. W 1911 r. wyszła za mąż za pastora i przeprowadziła się do Ontario.. !Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Skomentuj.. Życzę wam powodzenia!. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 276962.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. wg Szczepaniak1.. Tak rozmy ślaj ąc, pani Małgorzata weszła na wielkie podwórze Zielonego Wzgórza..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt