Tajemniczy ogród test z odpowiedziami
3 2.w Indiach 3.Marta 4.Bob 5.Archibald 6.skakankę 7.Ż ołnieżem/oficerem 8.zuzzanna 9.12 .Witaj na stronie Quizz.pl.. Wyślij zgłoszenie Hania_Kukla.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Materiały powiązane z testem: Test: Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie W.K.W.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Szukaj.. Podobne działy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Co to są wrzosowiska?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdzian z ,, Tajemniczego ogrodu" łatwe.. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 2.Umierają rodzice dziewczynki 3.Mary Lennox wyjeżdża do wuja w Wielkiej Brytanii.. Gdzie Mary urodziła się?Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Rozwiąż test!Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. fajny test pozdrawiam serdecznie .. może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!.

Tajemniczy ogród.

W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Chodzi mi o rozwinięcie tych zdań: 1.Mary spędza nieszczęśliwe dzieciństwo w Indiach.. Udostępnij.. Lektury szkolne.. werindaxd 4 lata temu.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Wyślij zgłoszenie Patixella.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dodaj quiz .. postacie z serialu "Dom Z Papi.. Opowiedz o swoim dzieciństwie, a ja .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTest z lektury Tajemniczy ogród.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z ,, Tajemniczego ogrodu" łatwe.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?.

Quizy Os. ... tajemniczy ogród.

Skomentuj.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zawiera 16 pytań.. Podaj swoje imię: .. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTajemniczy ogród - test.. !To .Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasa.. 12 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .test z lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tagi dla tego testu: nauka,lektura.. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Quiz w Poczekalni.. Jak miała na imię główna bohaterka książki?Plan szczegółowy "Tajemniczy ogród"?.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania .. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Ogólna wiedza literacka.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2. .. odpowiedzi 1.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" ..

5.Odkryła i otrzymała ogród od lorda Cravena.

70 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 2012-04-12 17:13:55; Wymyślcie mi zakończenie do ksiązki " tajemniczy Ogród" 2010-03-06 11:40:01; TAjemniczy Ogród 2011-12-01 19:05:11; Pytania tajemniczy ogród 2018-05-21 18:01:05; Mam lekturę tajemniczy ogród pytania w opisie 2017-05-06 16:41:22; Tajemniczy Ogród 2013-01 .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Test lektury „Tajemniczy ogród„ .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 8.Colin spotyka z ojcem.Witaj na stronie Quizz.pl.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Harry Potter .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarła.Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Udostępnij.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Patixella 4 lata temu.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Rozpocznij quiz.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.9.. Quiz w Poczekalni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt