Sprawdzian tajemniczy ogród
Sadza b. Węgielek c. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. - dlanauczyciela.plTajemniczy ogród (1993) Lektor PL 720p Tajemniczy ogród (1993) Lektor PLno i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Umarła na tajemnicza chorobę 18.Jak nazywała się oswojona kawka Dicka?. Quiz w Poczekalni.. Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć" Poznajemy.W Indiach 2. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród streszczenie Streszczenie Tajemniczy ogród Streszczenie Tajemniczego ogrodu Napisz streszczenie Tajemniczego ogrodu Napisz streszczenie Tajemniczy ogród Tajemniczy ogród Frances.. Test wiedzy online z lektury.werindaxd 4 lata temu.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny .„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Test składa się z 16 pytań.xgdasQ SIE MYLI 22 stycznia 2019, z IP: 188.147.238.196 Właśnie że to prawda tylko że dopiero jak się dowiedział przez to że Mary go do tego zmusiła to wtedy chciał pokazać!. ZAPRASZAM !. Test o książce : TAJEMNICZY OGRÓD.. W domu wuja Mary poznaje sympatyczną służącą Martę Sowerby i jej brata Dicka.. Czy dobrze pamiętasz perypetie bohaterów tej książki?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 54978 razy.. Jako dziecko, z nakazu matki, izolowana była od rodziców, a po ich śmierci została wysłana do domu swojego wuja - Archibalda .Plik Tajemniczy Ogród Test.doc na koncie użytkownika L_e_o_n • folder Tajemniczy Ogród • Data dodania: 14 cze 2010. więc się mylisz xgdasQ boOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Sprawdź .Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Sprawdź swoją wiedzę.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury „Tajemniczy ogród"Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury.. Spodziewała się, że drzwi się nie otworzą, bo chciała mieć pewność, że znalazła tajemniczy ogród — lecz drzwi otworzyły się z łatwością, i Mary znalazła się w dużym sadzie.Hodgson Burnett - Tajemniczy ogród • LEKTURY KLASA V • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl.. moim zdaniem Alchiblad (ojciec Colina) nienawidził go za to że przez niego jego żona umarłaTajemniczy Ogród; Nauka: Tajemniczy Ogród Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród bez tajemnic.. Skomentuj.. Z panem Cravenem 20.Jak nazywała się rezydencja wuja Mary?. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Jest to historia małej dziewczynki imieniem Mary Lennox, która wychowywała się w Indiach.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.„Tajemniczy ogród" to powieść autorstwa Frances Burnett..

jutro mam sprawdzian i mam nadzieję że dostanę 5.odpowiedz.

Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą eTajemniczy ogród - streszczenie powieści Frances Hodgson Burnetta.. Udaje się jej znaleźć klucz do zamkniętej części ogrodu i dostać się tam.Witaj na stronie Quizz.pl.. Udostępnij.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Od uderzenia gałęzią drzewa w ogrodzie b. Zginęła w wypadku kolejowym c.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Czarna 19.Z kim początkowo Mary jadała posiłki?. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. ZapraszamySprawdź czy dobrze znasz tę książkę!. Zawiera nieodpowiednie treści?. 21.5.2018 (14:08) ijakub6960 .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. i taka rozmowa więc nie polecam :( .mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jak nazywał się gawron Dicka?. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikapomogło mi to przed sprawdzianem dzięki :)<3..

„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!

Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. a. Miseltwaite Monor b.Katalog Janina Wiśnik, 2017-05-09 budziszewice Język polski, Sprawdziany i testy SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD"Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. Rozwiąż test!Dom jest ogromny i posępny, otoczony ogrodem, którego częścią jest tytułowy „tajemniczy ogród", gdzie nikt nie ma wstępu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt