Test lektura przygody tomka sawyera
.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Dodał: anonim Przygody Tomka Sawyera .. Rozwi krzyówk.. anuluj.. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: Wróżki i czarodziejki z bajek.. Akcja powieści rozgrywa się w: a) w Polsce b) w Ameryce Płn. c) w Anglii 2.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. .Sprawdź, ile wiesz o lekturze pt. ,,Przygody Tomka Sawyera".. Pisarz zmarł w 1910 r. REKLAMA.Test - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Napisz do nas.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury.. Jaseq11 3 lata temu.. (nie sugeruj się obrazkami) Szukaj.. Choć każdego paliła ciekawość, nikt nie wiedział, co to za książka.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.. Treść .Nasz klasowy test znajomo ci lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji j zyka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdra anie do rozumienia tre ci i intencji wypowiedzi przejawiaj cych si umiej tno ci wykonywania r nych dzia a w zwi zku z przeczytanym tekstem.. Rozwiąż test!Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka Twaina Zawiera 25 pytań..

Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę „Przygody Tomka... Quizowy Maniak.

19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W utworze opisane jest pół roku z życia urwisa.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Przygody Tomka Sawyera, Przygody Hucka.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Tego dnia Becky, przechodząc obok katedry, zauważyła ową lekturę.. Powodzenia!. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.Tomek istotnie poszedł na wagary i świetnie się bawił.. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Dochodzenie prawdy przed sdem.PRZYGODY TOMKA SAWYERA TOMEK BAWI SIĘ, WALCZY i ZNIKA.. Przyrodni brat Tomka nazywał się: a) Sid b) Jim c)Ben 4.. Zdaniem Hucka Finna brodawki można było usunąć za pomocą: a) zdechłego szczura b) zdechłego kota c .Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. 2010-05-17 16:06:19 Streszczenie lektury Tomka Sawyera Przygody !Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Potem podniosła je na czoło i jeszcze raz popatrzyła dokoła.. Następne wideo.. Cel og lny:Przygody Tomka Sawyera ..

Nie jest grzecznym i spokojnym chłopcem — to zdecydowanie mały urwis.Test przygody tomka Saweyr.

Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera".. Tagi dla tego testu: test Lektura "Przygody Tomka Sawyera" Podaj swoje imię: Jak nazywał się bohater lektury i jego przyjaciele?. W malowaniu płotu Tomkowi pomagali: a) Jim i Mary b) ciotka Polcia i Sid c) koledzy 3.. Opowieść o przygodach Tomka Sawyera jest prowadzona w czasie przeszłym- narrator w ostatnim rozdziale wspomina, że bohaterowie obecnie są już dorośli.. Nikt nie odpowiada.. Starsza pani zsunęła okulary na nos i sponad szkieł rozejrzała się po pokoju.. Gdzież go znowu poniosło?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Milczenie.. pytanie 1 z 15.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Cisza.. W zaciemnionych polach odczytasz rozwizanie.. Sprawdź, czy rozpoznasz wróżki i czarodziejki ze słynnych bajek!. Skomentuj.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. pokaż cały opisKatalog Barbara Zosiuk, 2017-06-13 Drewniki Język polski, Sprawdziany i testy "Przygody Tomka Sawyera" - sprawdzian znajomości lekturyPlik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011W 1876 roku amerykański pisarz, Mark Twain, ukończył powieść: „Przygody Tomka Sawyera", którą adresował przede wszystkim do dzieci i młodzieży.Głównym bohaterem utworu uczynił inteligentnego i niezwykle zaradnego urwisa, który nieustannie szuka wrażeń i ma głowę pełną pomysłów, które zawsze realizuje.Książka, napisana wartkim i barwnym językiem, oddawała dość .Akcja powieści Marka Twaina rozgrywa się pod koniec XIX wieku..

Wydarzenia mają miejsce w niewielkim amerykańskim miasteczku S. Petersburg, mieszczącym się przy rzece Missisipi.Przygody tomka sawyera na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. ;) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPrzygody Tomka Sawyera to najsłynniejsza powieść dla młodzieży autorstwa amerykańskiego pisarza Marka Twaina.. Tomek Sawyer żyje w St. Petersburgu nad rzeką Missisipi z ciotką i przyrodnim bratem.. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.Streszczenie lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" poleca 84 % 6675 głosów.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Quiz Przygody Tomka Sawyera 2.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. Tomasz Sawyer, Huckelberry Finn, Joe Harper;"Przygody Tomka Sawyera" Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".. Nigdy by nie raczyła spojrzeć przez okulary na .M.Twain Przygody Tomka Sawyera Test ze znajomości lektury 1.. Udostępnij.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Odblokuj dostęp do 8280 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Przygody Tomka Sawyera 1..Komentarze

Brak komentarzy.