Napisz krótkie sprawozdanie
proszę to bardzo ważne i jest na jutro , a ja w ogóle nie mam pomysłu , ani czasu na zrobienie tego plisss daje naj :).. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćDYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. poniżej.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.Moim zdaniem apel był dobrze zorganizowany.. Pięć miesięcy temu, tuż przed wakacjami wraz z moją mamą i ciocią wybrałem się na sześciodniową wycieczkę do Turcji.. Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora .Dowiedz.także: Sprawozdanie (etap szkolny) Sprawozdanie.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Napisz krótkie, zabawne sprawozdanie używając wyrazów: siódemka, powrót, pagórek, zasuwka, uparciuch, druh, dżdżownica, hasło,zanurzyć, zmądrzeć.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Był krótki i przekazywał to, co najważniejsze.. Wszyscy byliśmy tam bardzo aktywni.. Podkreśl te czasowniki.. Przesunęła granice państw.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W sprawozdaniu użyj jak najwięcej czasowników w formie nieosobowej.. Kolejność wydarzeń: nagle potem później chwilę potem wtem niespodziewanie Wyrażenia oceniające: fantastyczne wydarzenie nieciekawy mecz udana impreza niezapomniany dzień stracony czas wspaniała rozrywka Takie wyrazy, których .Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń..

napisz krótkie sprawozdanie.

1.W imieniu samorzadu szkolnego napisz podanie do dyrektora gimnazjum z Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu .- to relacja z wydarzeń, opis tego, co się przeżyło.. pani w szkole kazała napisać sprawozdanie w którym się wystąpi Ps chodzę do 3 klasySprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz .ten film to szeregowiec ryan Film jest o walce na froncie na omaha beach, ogólnie typek ma fleshbacka i sobie przypomina jak to było tu masz krótki opis I Wojna Światowa była przełomowym wydarzeniem XX wieku i decydującym momentem dla Ameryki i świata.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Napisz krótkie.Wykorzystaj NIEKTÓRE z podanych wyrazów i wyrażeń KOLEJNOŚĆ WYDARZEŃ WYRAŻENIA OCENIAJĄCE nagle fantastyczne wydarzenie potem nieciekawy mecz później udana impreza chwile potem niezapomniany dzień wtem stracony czas niespodziewanie wspaniała rozrywka.Zadanie: napisz krotkie sprawozdanie z meczu piłkarskiego..

Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: napisz krótkie sprawozdanie.

OGŁOSZENIE Jeśli lubisz dyskutować i interesujesz się prawem, zgłoś się do nas!. Protokół.. Protokół to pisemne sprawozdanie z przebiegu rozmaitych posiedzeń: zebrania, rozprawy sądowej, a także dokument, który potwierdza wykonanie jakiejś czynności i opisuje jej przebieg, np. protokół obserwacji, protokół zdawczo-odbiorczy, itp.Jak napisać sprawozdanie - wskazówki, przykład sprawozdania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie: napisz krótkie sprawozdanie z dziady cz ll d.. Druga natomiast, jako sprawozdanie z lektury, audycji czy przedstawienia jest pokrewna .Napisz.Informacje dotyczące ogniska to ; karaoke <śpiewałyśmy z dziewczynami> , plac zabaw w tym trampolina <wiecznie zajęta przez małe dzieci> ognisko <nie piekliśmy sami kiełbasek > wyjazd był z pod szkoly.. Na zawsze zmieniła tych, którzy ją przeżyli i ukształtowała pokolenia, które po niej nadeszły.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Po spektaklu odbyły się takie krótkie warsztaty teatralne.

.Sprawozdanie z meczu przykład sprawozdania przykład sprawozdania z meczu jak napisać sprawozdanie z meczu przebieg meczu opis meczu jak opisać mecz jak opisać przebieg meczu mecz Polska Belgia.. Zamknij.. zebranie pod szkolą bylo o 8.00. ognisko to był 20.09.2010r.Zadanie: napisz krótkie sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu tylko nie z internetu z góry dziękuje.. Utwory muzyczne sprawiły, że poważny klimat uroczystości został zachowany.. Istnieją dwie odmiany sprawozdania.. Sprawozdanie to jedna z form pisemnych których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.. Jedna to zbliżona do dziennikarskiego reportażu relacja z wydarzeń życia codziennego, imprez, wycieczek, itd.. Najpierw jednak musiałem pojechać pociągiem do Poznania, a z stamtąd na lotnisko .Napisz sprawozdanie z wycieczki szkolnej lub rodzinnej.. Klub Miłośników Prawa "Parograf" ogłasza zapisy do sekcji adwokatów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Może mieć charakter ustny lub pisemny.Napisz sprawozdanie z wycieczki poleca82% Język polski Sprawozdanie z wycieczki.

Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.. Wykorzystaj niektóre z podanych wyrazów i wyrażeń.. W słownikach: wyrwać komuś coś z gardła Sankcjonowa .napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru sprawozdanie z wycieczki do teatru przykład sprawozdania z wycieczki teatr opis przedstawienia spektakl w teatrze wycieczka do teatru jak było na wycieczce w teatrze.. Sprawozdanie powinno więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu a także opinię autora.. Z teatru pojechaliśmy do McDonalda.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących .Zobacz jak napisać protokół, jaki układ elementów zastosować, zapoznaj się ze wzorem i przykładem protokołu.. Uważam też, że ogólnie był dość ciekawy, choć kilka wierszy mogło być trudnych do zrozumienia i niektórzy mogli się nudzić.Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych , które odbyły się w twojej szkole.. Tam również nieźle się bawiliśmy.Sprawozdanie z wycieczki klasowej.. Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt