Violetta bohaterowie imiona
Właśnie kończy się 1 sezon w Polsce i zaczyna się mój blog.. Germán ma dziewczynę imieniem Jade, którą uważa za idealną towarzyszkę dla swojej córki.. Ale nie wszystko, będzie dla niej łatwe, bo zawsze i wszędzie jest kobietą.. Violetta Castillo (Martina Stoessel) - Violetta to bardzo utalentowana nastolatka, wychowująca się pod okiem surowego i nadopiekuńczego ojca, który ukrywa przed nią wszelkie informacje o jej zmarłej matce.. Po śmierci siostry, Angie bezskutecznie próbowała skontaktować się z Violettą, więc gdy ta wróciła do Buenos Aires, udała, że jest jej nową opiekunką - tylko po to, aby móc być blisko niej.Violetta odkryła swoją pasję do muzyki i znalazła swoje miejsce na świecie.. W Studio21 czekają na nią nowe wyzwania.. Teraz musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami w Studio 21.. Podkochuje się w Angie, opiekunce Violetty.. Rozdziały są publikowane w każdą niedzielę.. Violetta nie ma jednak pojęcia o tym, że Angie to jej ciotka.. Jest nieokrzesany, silny, twardo stąpa po ziemi i ma swój własny kodeks zasad, według którego postępuje.Zaledwie kilka dni temu mogliśmy zobaczyć część obsady trzeciego sezonu, zawdzięczając to Tomasowi Goldshmidtowi, partnerowi Lodovici i członkowi tej nie widzianej na ekranach ekipy Violetty.. Na początku swojej przygody zboczyła z "kursu" Wybrała nie tego chłopaka..

Chodzi mi o imiona wszystkich bohaterów Violetty :)Ojciec Violetty.

W tym nowym cyklu, Violettę zobaczycie bardziej aktywną i pewną siebie, świecącą z przyjaciółmi na scenie.Violetta i odkryła swoją pasję do muzyki i znalazła swoje miejsce w świecie.. Jest inteligentny i surowy.. Dobrze wiem, że wielu z nas nie wie jak naprawdę nazywają się aktorzy z Violetty.Pełna obsada serialu Violetta (2012) - Violetta jest nastolatką obdarzoną niezwykłym talentem do śpiewania, o czym sama jeszcze nie wie.. Bohaterowie.. Nie jest odwzorowaniem serialu.. Mam na imię Gabrysia.. Po śmierci siostry, Angie bezskutecznie próbowała skontaktować się z Violettą, więc gdy ta wróciła do Buenos Aires, udała, że jest jej nową opiekunką - tylko po to, aby móc być blisko niej.GŁÓWNI BOHATEROWIE: Imię i nazwisko: Violetta Castillo Data urodzenia: 5 kwiecień 1997r.. Po kilku latach spędzonych w Europie Violetta powraca do rodzinnego Buenos Aires w Argentynie, gdzie poznaje swoją .Jest inteligentny i surowy.. Gabi dla znajomych .Bohaterowie Violetta to uwielbiany przez wszystkich serial na Disney Channel.. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczy wobec Violetty, ale pod płaszczykiem stanowczości skrywa naprawdę wielkie serce..

Germán ma narzeczoną imieniem Jade, którą uważa za idealną towarzyszkę dla swojej córki.Zabawa - dokończ imiona bohaterów serialu Violetta!

Odcinek 1.Oglądaj w Disney Channel!. Jest inteligentny i surowy.. Na początku chce trzymać się ze swoją kuzynką Ludmiłą i należeć do „paczki", ale z czasem oddala się od tego towarzystwa i przechodzi na jasną stronę mocy.Kristoff uwielbia życie na łonie natury.. Teraz musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami w Studio 21.W tym nowym cyklu, Violetta będzie bardziej aktywna i pewna siebie, świecąc z przyjaciółmi na scenie.. Treść zawiera wulgaryzmy, bez treści erotycznej.. Od lewej - Camila , Violetta i Francesca.. Violetta nie ma jednak pojęcia o tym, że Angie to jej ciotka.. Miejsce urodzenia: Argentyna, Buenos Aires Rodzina: Maria Saramego Castillo (matka) German Castillo (ojciec) Angeles Carrara (ciocia)Pioseneczki z Violetty.. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczy wobec Violetty, ale pod płaszczykiem stanowczości skrywa naprawdę wielkie serce.. Jej mama zginęła w wypadku gdy Viola miała .Blog opowiada o losach bohaterów serialu "Violetta".Nie jest odwzorowaniem serialu.. Od lewej - Ludmiła , Leon , Violetta , Tomas i Francesca.. Oto aktorzy: Violetta Castillo (Martina Stoessel) to główna bohaterka ma 17 lat, nadopiekuńczego tatę.. Czy Calixto to na pewno nazwisko Andresa, bo w jednym z odcinków mówił coś w stylu: ,,Ja mam na drugie Calixto"..

Violetta En Vivo Pewnie już wszyscy wiedzą co to jest Violetta En Vivo ale specjalnie dla was przypomnę wam co to jest :) Violetta En Vivo są to występy na .Martina Stoessel (Violetta Castillo): Prawdziwe imiona niektórych aktorów Violetty Hejka!

Część jednak zasłonił - dziś Tinita udostępniła nam pełną obsadę pierwszego odcinka Violetta 3!No to już przedstawiłam wam wszystkich bohaterów ; DD No więc teraz tylko wam ich przypomną .. Nie tylko jest wredna dla Violetty,ale również dla jej przyjaciół,ponieważ uważa,że jest ,,Supernovą' (mówiąc w skrócie jest ,,gwiazdą") i jest lepsza od wszystkich innych (w tym od Violetty).Bohaterowie.. Mieszka w wysokich górach, gdzie zbiera lód i sprzedaje go królestwu Arendelle.. Wtedy wychodziłoby na to, że Calixto to jego drugie imię, a nie nazwisko.. Jest dobrym kumplem i wiecznie szuka akceptacji otoczenia.. Violetta Castillo / Verdas Violetta to bardzo utalentowana dziewczyna jest ona uczennicą studio 21.. Czasem jest zazdrosny o Pablo, choć tego nie .Wymień wszystkie osoby z Violetty, kto pomoże ?. Nazwisko Angie.. Treść zawiera wulgaryzmy, bez treści erotycznej.. Violetta wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi i odkryła, że jej największą pasją jest muzyka.. Po śmierci siostry, Angie bezskutecznie próbowała skontaktować się z Violettą, więc gdy ta wróciła do Buenos Aires, udała, że jest jej nową opiekunką - tylko po to, aby móc być blisko niej.1 sezon 2 sezon 3 sezon Adrian Salzed aktorzy Alba Rico Navarro Angie i przepisy z Violetty Blog Cande Candelaria Molfese ciekawostka Clara Alonso covery Damien Lauretta Diego Dominguez Diego Ramos Disney Disney Channel Dzień Dobry TVN Ezequiel Rodriguez Facundo Gambande Fans World TV filmy Florencia Benitez Florencia Ortiz I Love Violetta .Jest siostrą zmarłej żony Germána.. No właśnie.. Kontakt: [email protected] Data założenia bloga: 21.02.2015 r.Rozdział 1-Nareszczie w domu Violetta Jesteśmy już na lotnisku.Mój tato jeszcze nie przyjechał dlatego razem z Fran poszłyśmy usiąść do.. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce,.Bohaterowie Violetta.. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczy wobec Violetty, ale pod płaszczykiem stanowczości skrywa naprawdę wielkie serce.. Szablon widnieje od 12.08.2015 r. Wykonał go mój grafik.. Będzie musiała ponownie zmierzyć się z Ludmiłą, a w jej życiu pojawi się kolejny chłopak, który będzie chciał .3.. Skoro jest od innego ojca niż Maria, to nie ma na nazwisko Saramego, tylko Carrara.Napo (Rodrigo Velilla) - Zgodnie ze swym imieniem, Napo ma w sobie coś z Napoleona.. W Studio On Beat czekają na nią nowe wyzwania.. Kocha Leona.Jest siostrą zmarłej żony Germána.. Rozdziały są publikowane w każdą niedzielę.Szablon widnieje od 12.08.2015 r. Wykonał go mój grafik.. Genialny inżynier, właściciel międzynarodowej przedsiębiorstwa budowlanego.. * Bohaterowie..Komentarze

Brak komentarzy.