Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród
powodzenia !. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. Ma formę pytań otwartych.Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?. W chwili gdy Mary Lennox została wysłana do Misselthwaite Manor dla zamieszkania tam przy wuju, twierdzono ogólnie, że było to najniesympatyczniejsze dziecko, jakie kiedykolwiek widziano.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąZobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?.

Test z lektury Tajemniczy ogród.

Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Społeczność .. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Autorką książki jest Frances Hodgson Burnett.. Patixella 3 lata temu.. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. ZAPRASZAM !. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Co robili Mary i Colin gdy padał deszcz i nie mogli przebywać w ogrodzie?. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. Wspólne z Dickiem spacery, a potem i praca w ogrodzie pozwoliły, by Colin zaczął chodzić.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaSPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. Społeczność .. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Witaj na stronie Quizz.pl..

11 ...Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Co to są wrzosowiska?Witaj na stronie Quizz.pl.. Tajemniczy ogród - test .Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. FunTest.pl.. Jadwiga Włodarkiewiczowa Rozdział I.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp; Rozpoznajemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp; Szeregujemy wydarzenia chronologicznie - Łamigłówka z hasłem // odpTajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł „Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Jak nazywał się gawron Dicka?. Nikt się nie ostał 1.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. „Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury..

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

jej rodzice zginęli w pożarze.. Tajemniczy dom i ogród*** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.ona zupełnie z powodu śmierci swe niani.. Dobrze trafiłeś!. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Frances Hodgson Burnett Tajemniczy ogród Powieść dla młodzieży tłum.. Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Serwis zamknięty.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Rozwiąż test!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2. .. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. "Tajemniczy ogród" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Rozwiąż quiz!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Strona główna .. - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat,Mary zdołała przekonać Colina, że nie jest chory.. Zawiera 16 pytań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt