Charakterystyka pestki ten obcy
Miała czarne włosy i srebrne jak rtęć oczy ukryte w gęstych rzęsach.Charakterystyka Mariana Pietrzyka.. Niechętnie mówi o sobie, nie potrafi zaufać nowo poznanym przyjaciołom.. Nieufność Pestki i matki.. Charakterystyka Zenka Wójcika („Ten obcy .Przydatność 75% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.. I z ojcem, który jest ojcem naprawdę.. Mimo zaniedbania obcego, Ula i Pestka zauważają jego piękne brwi oraz to, że jest niezwykle przystojny.. Pochodzi z Warszawy i spędza wakacje u swych dziadków w Olszynach.. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Odejście Zenka.. Zarzut kradzieży pieniędzy przekupce.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.• Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller - charakterystyka • Pestka Ubyszówna - charakterystyka .• Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller - charakterystyka • Pestka Ubyszówna - charakterystyka .Krótka Charakterystyka postaci z lektóry " ten obcy " ?.

2010-10-24 19:01:04; Scharakteryzuj postać pestki "Ten obcy " 2010-11-05 17:28:21; SPR z lektóry "Ten Obcy "?

Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem.. Pestka ma wspaniałych rodziców, którzy bardzo ją kochają.74% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z "Ten Obcy".. Zenek to postać bardzo skryta i tajemnicza.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia-stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Motywy literackie w powieści „Ten obcy" .. Tata Pestki zawsze podrzuca jej smakołyki, rodziciel Mariana cieszy się, że w domu rządzi mama i chętnie się jej podporządkowuje nawet, gdy przed kolacją przegania go z jego praca.. Marian Pietrzyk należy do drugoplanowych postaci powieści pt. „Ten obcy".. Nie myślała dużo, gdyż wolała działać.. Podobnie jak Ula, mieszka w Warszawie, a do Olszyn przyjeżdża tylko na wakacje.charakterystyka Pestki Ubyszówny z lektury 'Ten Obcy' Hej, mam problem, z uzasadnieniem danych cech osobowości Pestki, np. że dążyła do celu itp.tyklko tyle proszę, żebyście pomogli mi uzasadnić te cechy, wesoła, energiczna, impulsywna, ufna, pogodna, pomocna, koleżeńska, samolubna, zaradna, roztrzepana, gadatliwa, życzliwa, pomysłowa (podać sytuacje w jakich potwierdziła te .Charakterystyka uli, pestki, mariana z ten obcy streszczenie 2011-11-07 17:58:10" Ten obcy" - ojciec Uli i Pestki..

2010-03-02 15:14:33charakterystyka pestki Bohaterka powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy", przyjaciółka Uli Zalewskiej.

Dziewczyna podobała.Marian Pietrzyk jest najstarszym z grupy przyjaciół.. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. Była przeciwieństwem swojej przyjaciółki - Uli, która tak jak Pestka mieszkała w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" poleca 83 % .. Pestka Ubyszówna jest jedną z głównych bohaterów powieści „Ten obcy".. Jest ciotecznym bratem Julka Milera.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. 78% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z powieści "Ten obcy".. Choć przyjaźń między dziewczętami trwała już dłuższy czas, Ula wciąż jeszcze wyczuwała w tym obrazie puste miejsca.". Jej ojciec był inżynierem, a matka pracuje w biurze projektowym.. Ula dziwiła się, że do jej przyjaciółki wszyscy się uśmiechają.. Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.. 2009-10-03 11:08:13Charakterystyka bohaterów.. Ambitna, pewna siebie, wzbudzająca podziw i uznanie rówieśników, przeciwieństwo Uli.Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. 79% Porównanie Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny, głównych bohaterek lektury Ireny Jurgielewiczowej "Ten Obcy".. Dziewczynka była bardzo praktyczna.. To onieśmiela Ulę i zraża do kolejnych prób..

Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.Zenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy.

Tegoroczne wakacje spędzała w Olszynach, do których przyjechała ze swoją mamą.. To uczucie pojawiło się u niej także wtedy, gdy Zenek wyróżnił Ulę.. Między dziewczynkami nastąpiło ochłodzenie stosunków.. Z kolei Julek wspomina, że choć ojciec czasem na niego huknie, to rozmawia z nim jak z dorosłym, a jego .„Ten obcy" - plan wydarzeń .. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.. Jest ładą trzynastolatką, o wysokiej i smukłej posturze, a także o ciemnych włosach i jasnych oczach, których spojrzenie nieraz potrafi przenikać do szpiku kości.To, co mówiła Pestka, składało się na obraz życia spędzanego z matką.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Charakterystyka Pestki Ubyszówny Pestka Ubyszówna podobnie jak Marian należy do drugoplanowych bohaterów powieści „Ten obcy".. "Ten obcy" Charakterystyka uli zalewskiej.Pomocy !. Więcej ; Charakterystyka Julka MileraGłównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Była pewną siebie, wzbudzającą podziw i uznanie kolegów trzynastoletnią dziewczynką.. Jest rówieśnikiem Uli i Pestki, podobnie jak one pochodzi również z Warszawy, a do Olszyn przyjechał na wakacje.. 2012-01-23 15:18:41; Chciałabym mieć 10 haseł krzyżówki to lektóry "Ten obcy "..

Mimo to Pestka nadal została jej dobrą koleżanką.Jesteś w: Ostatni dzwonek-> Ten obcy Pestka Ubyszówna - charakterystyka.

Mieszkała w wynajmowanym u gospodarza domu.. Ma ciemne włosy.. Jest ubrany w zniszczoną wiatrówkę i ciemne drelichowe .Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" Jedną z głównych bohaterek lektury "Ten obcy" jest Pestka Ubyszówna.. Według Julka Pestka była podobna do chłopaka, co było pochwałą .Pestka Ubyszówna - charakterystyka • Ten obcy Tak naprawdę dziewczynka miała na imię Patrycja, ale w ten sposób zwracała się do niej tylko matka.. Marian jest chłopcem rozważnym, cichym, zrównoważonym i poważnym.Zawsze stara się postępować szlachetnie i uczciwie, wiedząc, że to na jego barki spadnie odpowiedzialność za poczynania przyjaciół.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".. 81% Charakterystyka Pestki Ubyszówny.. 2009-10-21 21:21:26; Muszę opisać rodzinę Zenka, Pestki i Uli z lektóry pt. "Ten obcy " 2011-10-27 19:41:34; Pomocy na której stronie w ksiazce ten obcy sa zaznaczone opisy pestki i uli książka jest w linku?. Była bardzo ładna i wysportowana.. Pestka wraz z mamą - panią Ubyszową przyjechała do Olszyn na wakacje.. Mieszka z matką i ojcem we Wrocławiu.. Zrozumienie postawy Zenka przez członków paczki.. Życie nauczyło go ukrywać uczucia i emocje.Kiedy Dunaj zaufał bardziej jej przyjaciółce, Pestka byłą zazdrosna.. Pestka była energiczna i stanowcza, zawsze skora do działania.Pestka to jedna z bohaterek książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Do Olsztyna przyjechała na wakacje z mamą, a tata został w domu.. Razem z młodszym kuzynem Julkiem mieszka w domu dziadków.. Pestkę cechowała stanowczość, odwaga oraz rezolutność.. Pestka jest o wiele bardziej stanowcza, Ula często jej ulega, popiera jej pomysły.. W Pestce narodził się niechęć do przyjaciółki.. Chodzi ona do szkoły podstawowej w Warszawie wraz ze swoją przyjaciółką Ulą.. • Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller - charakterystyka • Pestka Ubyszówna - charakterystyka .Pestka Ubyszówna Jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny..Komentarze

Brak komentarzy.