Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania
Odpowiedź zapisz w zeszycie.. Możesz poprosić mamę aby Cię nagrała ( czytanie na ocenę, nagranie proszę przesłać do g. 20.00 ).. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.Przeczytaj tekst o drużynie koszykarskiej globetrotters odpowiedz na pytania 1-5.. Kliknij i odpowiedz.Przeczytaj jeszcze raz królewskie zaproszenie i odpowiedz na pięć pytań.. Klasa 5 Team up 2 str.24 zad 4Przeczytaj tekst i wykonaj polecenia .. 2013-10-23 16:13:09 Przeczytaj tekst i wykonaj polecenie: 2009-12-09 18:50:13 Mega Konkurs - przeczytaj zmieniony tekst , !. Odpowiedz.. 4 str.51 w zeszycie ćwiczeń Proszę o zdjęcia tego zadania osoby, które jeszcze nie wysyłały żadnych prac na [email protected] zakończenie lekcji, słuchając jeszcze raz tego nagrania, przeczytaj tekst na stronie 103 ( na górze) - jeśli zechcesz, możesz przepisać do zeszytu pierwsze 2 - 3 zdania .. 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Adik161621 1.. Jaką rolę pełnią związki zawodowe?. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.. 1 marca, w sali balowej, 1 kwietnia, na ucztę, Król i Królowa, wróżkę Florę, Książę i Księżna, wróżkę Hortensję, w Królewskim Zamku, na balHistoria- teksty źródłowe(przeczytać i odpowiedzieć na pytania) I.. Na kolejnej lekcji, która odbędzie się online sprawdzę Wasze umiejętności.Przeczytaj tekst jeszcze raz wybierz poprawną odpowiedź na każde z pytań Zakreśl a b lub c klima Plus klasa 4 ..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

Jakie znasz organizacje młodzieżowe?. Przeczytaj jeszcze raz w ciszy tekst Ewangelii i odpowiedz na pytania: a. PZ, str. 48 (1-2 x) i odpowiedz na pytania 1-3 pod tekstem 7.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. szczegółowe.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania W czasie wakacji Oskar był nad jeziorem w pobliżu Olsztyna.. Proszę o przetłumaczenie na polski odpowiedz w j .6.. Co spotkało człowieka s…Szkoła w Wattdorf przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.. 2003- I started primary school .I met my friend Andrew.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zadanie 2.. Przeczytaj jeszcze raz tekst i spróbuj odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego wszyscy są odpowiedzialni za czystość w najbliższym otoczeniu?. 3 str.63 - przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania ( poszukaj odpowiedzi w tekście ) Klasa VI.. KROK 6: Powtórz, czyli przejrzyj jeszcze raz tekst, jeśli to konieczne przeczytaj fragmenty i odpowiedz jeszcze raz na zapisane pytania.wykonanych zadań prosze przesłać na maila [email protected] do 15.05 do godziny 18tej ( Praca na ocenę).. Często pływał z wujkiem łódką po jeziorze i chodził łowić ryby.. Czym zajmują się organizacje młodzieżowe?. 7.Was gibt es in der Schule?Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.

🎓 Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania jeszcze raz (.). - Zadanie 2: English Explorer New 2.Polecenie- Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. Jest to pierwsze zdanie owego hymnu,a zarazem niejako jego tytuł,bo wszystko już zostało w tych słowach zawarte.. Odpowiedz na pytania: 1.. Raz nawet wypłynęli żaglówką.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj jeszcze raz uważnie utwór „Odpowie ci wiatr" i odpowiedz na pytania.. Na pamiątkę Oskar kupił figurkę rycerza.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Ćw.1 str. 61 ( Extra ) i ćw.1 str. 40 .Odpowiedz ustnie na pytania do dialogu 1- 6 Wykonaj zad.. Staraj się nie zerkać do tekstu.. Ćw.1 str. 60 - zapoznaj się ze nazwami części garderoby i dopasuj je do obrazków 1-9 w ćw.. On pierwszy na Pawiaku zaczął mordować więźniów, podczas gdy inni zadowalali się jeszcze w tym czasie jedynie rolą obserwatorów.Jeszcze raz przeczytaj tekst z podręcznika str.152-155.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja polonistyczna - wykonujemy str.30 i 31 .Przeczytaj tekst i odpowiedz na poniższe pytania.. 🎓 Przeczytaj teksty jeszcze raz i odpowiedz.. - Zadanie 2: Kompass Team 3 - strona 77Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania How old are spoons?.

na podstawie tekstu odpowiedz na pytania .

Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. Jeśli znajdziesz czas, możesz spróbować wykonać ćwiczenie 1 na stronie 103.Przeczytaj tekst Jak żyć i odpowiedz na pytania Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Posłuchaj piosenki pt. „Maszeruje wiosna"- Muzyka, str. 63 CD 1, nr 26 • Wykonaj ćwiczenia 1-6 ze str. 64-65 8.. To jest niemiecki "Aha!. Zwiedzili zamek w Malborku.. Poniedziałek Podręcznik cz.5, str.30.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Są bardzo plenne, same się rozsiewają.kewelin.. 2012-01-01 20:06:42Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 🎓 Przeczytaj jeszcze raz zdania z ćwiczeń.. - Zadanie Grammatik 5: Kompass Team 3 - strona 69Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Czyj weekend był bardziej ekcytujący?. Cele walki zbrojnej dla kraju Bürkl - zboczeniec, morfinista, szwendał się po więzieniu zawsze zamroczony.. Wykonaj zadanie 1 w .str.. 82/1: posłuchaj, przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania, str.82/2: uzupełnij zdania liczbami i datami z tekstu, str. 82/3: posłuchaj Agaty i Marcusa.. Tekst do zadań: Anna Świderkówna [Hymn o początku] [1]"Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię"..

Nie wysyłajcie odpowiedzi na maila.

Nowe pytania.. str. 82/4: posłuchaj jeszcze raz i odpowiedz na pytania 1-4.KROK 5: Powiedz, tzn. odpowiedz sobie sam na zapisane pytania na podstawie pozyskanych informacji.. - pytania.. "Niebo i ziemia" znaczy tyle co wszechświat,gdyż Hebrajczycy innego określenia na wszechświat nie mieli.3.. Temat.. Odpowiedz, co oznacza przysłowie, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.-----Test sprawdzający rozumienie tekstu o charakterze przyrodniczym Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania W ogrodzie żyją rośliny, których nikt nie sadzi, ani nie sieje..Komentarze

Brak komentarzy.