Wypracować kompromis synonim
USA, które przesądziło o wyniku wyborów prezydenckich 1876 i zakończeniu 1877 rekonstrukcji Południa po wojnie secesyjnej 1861-65;Tłumaczenie słowa 'wypracowanie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.synonim kompromis.. Słowo „wypracowany" w słownikach zewnętrznychJak przedstawiciel Socjalistów odpowiedzialny za to zagadnienie, poprałem kompromis wypracowany przez pana Ouzký.. Jeżeli znasz inne określenia do słowa „osiągnąć" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Konsensus, konsens (od łac. consensus, czyli zgoda) - w wąskim rozumieniu synonim pojęcia określającego zgodę powszechną między członkami danej społeczności.W rozumieniu szerszym jest to również teoria i praktyka osiągania takiej zgody, a więc proces dochodzenia do konsensusu w znaczeniu węższym.kompromis 1877, porozumienie polit.. Przedyskutowaliśmy sprawę i nie możemy dojść do konsensusu.Synonimy te podzielone zostały na 13 różnych grup znaczeniowych.. Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego.. Bo z natury bywamy egoistyczni i nie lubimy rezygnować ze swoich potrzeb czy zamierzeń.. Jeżeli znasz inne określenia do słowa „porozumienie" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Synonimy te podzielone zostały na 24 różne grupy znaczeniowe..

Słownik wyrazów bliskoznacznych do słowa kompromis.

Sprawa ta nie jest tak prosta, jak może się z pozoru wydawać, ostatnio bowiem w słowniku psychologów prawdziwą karierę zrobiło nieco inne .. Jeżeli znasz inne wyrazy bliskoznaczne do słowa „wypracowany" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła „kompromitacja" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Nie jest jeszcze za późno, by wypracować mądry kompromis, który będzie do zaakceptowania dla wszystkich krajów.. Synonimy Synonimy (polski) dla "wypracowanie": wypracowanie.. W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wypracowanie znajduje się łącznie 78 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 4 różne grupy znaczeniowe.Synonimy te podzielone zostały na 10 różnych grup znaczeniowych.. Synonimy Synonimy (polski) dla "wypracować":Szanowna Poradnio, ostatnio ktoś użył sformułowania Wstanę na wykład o 8, mając na myśli, że wykład jest o 8.Ja natomiast zrozumiałem owe zdanie jako zamiar wstania o 8.. Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego..

Polish.O kompromisie łatwo jest mówić, ale trudniej wprowadzić go w życie.

Mądralińskaa ; - *Hasło krzyżówkowe „kompromitacja" w leksykonie krzyżówkowym.. Dlaczego?. 01 kompromisowość, ugodowość, zgoda; Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego.Dzięki synonimom możesz wzbogacić praktycznie każdy swój tekst pisany na .traktat inaczej oraz synonimy dla słowa traktat to: rozprawa naukowa, traktat, afiliacja, alians, fuzja, koalicja, kompromis, konwencja, pakt, przymierze, sojusz .Według Wikipedii : Kompromis - to metoda rozwiązania konfliktu, oznaczająca wspólne stanowisko, możliwe do przyjęcia dla stron negocjujących Według mnie : Kompromis - zgoda obydwu stron, ugoda , każda strona jest zadowolona ale też każda coś traci dzięki kompromisowi..

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa kompromis: kompromisowo, kompromisowość, kompromisowy.

Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „ugoda" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Kompromis - metoda rozwiązania konfliktu, oznaczająca wspólne stanowisko, możliwe do przyjęcia dla stron negocjujących.. Wbrew obiegowej opinii kompromis nie jest optymalnym rozwiązaniem konfliktu, ponieważ oznacza konieczność rezygnacji z części interesów każdej ze stron.Synonimy te zostały podzielone na 29 różnych grup znaczeniowych.. zawarte między politykami Partii Republikańskiej i Partii Demokr.. Dzięki synonimom możesz wzbogacić praktycznie każdy swój tekst pisany na dowolnym temat.Tłumaczenie słowa 'wyprawiać' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenie słowa 'Kompromiss' i wiele innych tłumaczeń na polski - darmowy słownik niemiecko-polski.Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę, że dobry związek zawsze opiera się na sztuce kompromisu.. Jeśli jednak masz w perspektywie stworzenie długotrwałej i stabilnej relacji z partnerem, czas nauczyć się wypracowywać kompromis w związku: Bez sztuki ustępstw i .no iza kompromis to np. to że : sytuacja 1. : przyjaciółka mówi że spotkają się o 13.00 , druga że o 12.00 no to idą na kompromis by się nie kłócić i mówią że odwiedzą się o 12.30 ;) sytuacja 2. :mama mówi do córki zjedz obiad a ona nie jest wogóle głodna , idąc na kompromis córka może powiedzieć np. że zje połowę tego co daje jej mama ( te sytuacje to taki .Tłumaczenie słowa 'wyprawa krzyżowa' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.synonim bezkompromisowo ..

W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa kompromis znajduje się łącznie 49 synonimów.

Synonimy te zostały podzielone na 10 różnych grup znaczeniowych.Słownik synonimów do słowa wypracowanie.. Dzięki synonimom możesz wzbogacić praktycznie każdy swój .03 bezkonfliktowy, harmonijny, kompromisowy, koncyliacyjny, konsensusowy, oparty na kompromisie, pojednawczy, polubowny, skłonny do porozumienia, ugodowy, układny, zdolny do kompromisu, zgodny Słownik synonimów jest idealnym wsparciem w procesie nauki, nie tylko w takich pracach jak wypracowania z języka polskiego .Witamy w internetowym słowniku rymów rymy.eu.. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa „konsensus" lub potrafisz określić ich nowy kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim .Synonimy te zostały podzielone na 12 różnych grup znaczeniowych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt