Opisz obrazek po niemiecku
Język niemiecki to najczęściej drugi język obcy w szkołach.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze .Jak opisać rodzinę po niemiecku?. Koło stołu stoją dwa fotele.. 2011-11-23 19:17:27Opis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaMiłego dnia, dobrego tygodnia, udanego weekendu po niemiecku, czyli jak dobrze zacząć dzień, tydzień czy weekend 6 Wincent Weiss - Frische Luft - o tym, że jak coś się kończy, to coś nowego się zaczyna :)Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia 16 czerwca 2010 Odsłon: 436 414 100 komentarzy Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów:1 Opisz obrazek po niemiecku link do obrazka :.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. 16 czerwca 2010 Odsłon: .. na obrazku widzę .. Jest wszystko i dobrze opisane oraz zadanko ;) Lena 8 lat temu Odpowiedz.. powiązane słowa Niby mogłabym zarwać pół nocy na tłumaczenie słowa to słowie ale wiem, że i tak to było by słabe.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Po prawej stronie przy ścianie stoi regał na książki.. Bardzo dobra robota.. Kobieta jest po prawej stronie, a mężczyzna po lewej stronie..

Opis obrazkaPogoda po niemiecku: zwroty.

Idą obok siebie.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Na dywanie stoi stolik.. Oznacza to, że używając właściwych słów i zwrotów trzeba opowiedzieć to, co widzi się na ilustruacji bądź fotografii.Opisz swój pokój po niemiecku: Na środku pokoju leży kolorowy dywan.. Przykład opisu zdjęcia w języku angielskim, na którym mała dziewczynka siedzi na kanapie ze swoim psem znajdziesz tutaj .. Przygotowałam dla Was praktyczne słownictwo, dzięki bez któremu bez problemu opiszecie obrazek.. A ja dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą zwrotami, które mogą przydać się.Jak opisać obrazek po niemiecku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. (Albo: lampa wisi nad stołem).. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. .Zadanie: mam opisać taki obrazek Rozwiązanie: auf meinem bild ist eine junge frau neben dem fahrrad er tr gt ein rotes sweatshirt und Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca..

Dziękuję z góryobrazek po niemiecku: 1. das Bild .

Więcej informacji tutaj.W opisywaniu obrazka po angielsku w gruncie rzeczy chodzi o to, żebyśmy przedstawiali go tak jak osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać to co na nim widzimy.. Opisz poczególne części obrazka.. Przede wszystkim: 1.Przykłady użycia - "obraz" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Polish Zasilana baterią kamera Spyfish transmituje obraz wideo przez cienki kabelek.Obrazek pokazuje parę dwojga ludzi, starszych wiekowo, którzy prowadzą rowery po plaży.. Przede wszystkim: 1.Opis obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung In mówienie , nauka niemieckiego , niemiecki A2 , niemiecki B1 , niemiecki B2 , słownictwo Idąc z duchem przygotowań do egzaminu językowego, czy maturalnego, warto pochylić się także nad poćwiczeniem opisu obrazka po niemiecku - die Bildbeschreibung .Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia..

Są 4 obrazki, należy wybrać 2 i je opisać po niemiecku.

Matury już w pełni.. Niebo jest nieco zachmurzone i jest dość chłodno.. Z tego też powodu zgłaszam się z prośbą o pomoc.. Nie umiem w ogóle niemieckiego.. Sama znajomość nazw 4 pór roku nie wystarczy i jest mało praktyczna.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Kuba 7 lat temu Odpowiedz.Bildbeschreibung - opis obrazka po niemiecku.. Opis niemiecki wzór.2.. 2016-12-18 12:19:26 Opisz obrazek po niemiecku 2014-10-01 21:59:59opis obrazka po niemiecku Często na egzaminach z języka niemieckiego pojawia się element opisu obrazka.. Zdający opisuje ilustrację przedstawioną w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania związane z tematyką zdjęcia.Opis obrazka po niemiecku - potrzebne słownictwo już na Fiszkotece!. Uczą się go przede wszystkim dzieci i dorośli, by móc porozumiewać się z Niemcami, a może nawet któregoś dnia wyjechać do Niemiec, np. w poszukiwaniu pracy.Jak jeszcze opisać obrazek po angielsku?. 2009-10-14 15:07:58 Czy ktoś mi pomoże opisać pokój po niemiecku ?. Maturzysta opisuje zdjęcie znajdujące się w wylosowanym przez siebie zestawie i odpowiada na trzy pytania powiązane z tematyką ilustracji.Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać..

2010-11-07 19:32:42 Jak opisać rodzinę po niemiecku ?

Dlatego radziłbym się nauczyć słówka die Jahreszeit - pora roku oraz kilku przykładowych zdań, które umieszczam na samym końcu lekcji.Opisz 2 obrazki.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Oprócz tego opisując obrazek po angielsku np. na maturze należy skupić się na zachowaniu odpowiednich reguł.. W tle widzimy piękne morze.. W kącie stoi sofa.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Niemieckie słowo "obrazek" (das Bild) występuje w zestawach: Einrichtung und Ausstattung lekcja nr 11 100 słówek Lekcja nr 2 100 słówek Dom, mieszkanie, meble niemiecki pokoje domy.. Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie..Komentarze

Brak komentarzy.