Napisz list sam do siebie który przeczytasz za 20 lat
W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat.. Niech ten list przypomni, tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. 2014-05-11 17:46:41; Napisz list do siebie,który .. 'Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. 85% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jess… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. WAŻNE!. 2010-11-27 11:33:11; Napisz list!. 2.Rozważ w formie pracy pisemnej czy jeszcze jesteś dzieckiem , czy też bliższy jest ci już świat dorosły.. Niech ten list przypomni tobie doro Opublikowany w:Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat.. W szkole często popularny był temat wypracowania "napisz list do siebie który przeczytasz za 20 lat".. Mam w nim zawrzeć największe wartości,które .Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat..

83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Temat niezbyt ciekawy, żeby nie napisac głupi, brzmi dokładnie tak:"Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Możesz napisać list, w którym podziękujesz sobie za przejście trudnego etapu w życiu, ponieważ wiesz, że taki niebawem Cię czeka.List skieruj do siebie samego lub do kogoś, kto jest ważny w Twoim życiu.. ja napisałam list do siebie gdy miałam 13 lat, i mam zamiar go otworzyć, gdy będę mieć 30 🙂 i największe zdziwko dla mnie byloby wtedy, gdybyś własnie za te 10 lat miał jakąś tam żonke przy sobie i dzieciaki 😛 surprise stulecia.. Proszę o pomoc daje naj Masz trzy opcje do wyboru - za rok, 3 lata i 5 lat.. Wyobraź sobie, że jesteś sobą z przyszłości i zacznij opisywać, jak wygląda Twoje życie.Próbowała do siebie napisać list, w którym napisze wszystkie ważne rzeczy o których powinna pamiętać za 20-lat?". Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. 79% Napisz list do siebie, który za 20 lat przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie teraz .85% List, który przeczytasz za 20 lat i który przypomni ci, co jest dla ciebie teraz naprawdę ważne..

85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Przydatność 80% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Nie być jak inne dziewczyny, chichoczemy na widok każdego kolesia bardziej lub mnie podobnego do Brada Pitta, "rozklejamy się" gdy zobaczymy prawdziwy złoty pierścionek".fajna inicjatywa….. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co teraz jest dla ciebie ważne.. W ciągu tych lat na pewno dużo się i ciebie zmieniło.Chciałabym abyście przeczytali i ocenili list, który jakiś czas temu pisałam na j.polski.. Zrelaksuj się i wyobraź sobie co tak naprawdę chciałbyś i mógłbyś osiągnąć za kilka lat, gdyby nie ograniczenia jakie masz w swojej głowie.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.83% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Dziś, kiedy piszę ten list myślę nad wyborem technikum budowlanego.Możesz jeszcze napisać list do siebie z przyszłości, w którym napiszesz sobie, że wierzysz w realizację swoich celów i marzeń..

84% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.

Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.Piszę ten list z nadzieją, że za 20 lat będę mógł go przeczytać, aby przypomnieć sobie, co było kiedyś dla mnie ważne za czasów gimnazjum.. Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.1.. Tutaj, aż takiego wyboru jak 20 lat nie mamy, ale nic nie szkodzi…Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. 84% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Czarna Białostocka, 24 listopada 2008 Drogi Ja!. 2014-05-11 17:46:41 Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat .Napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. Miałam żywy dowód jak ważne są dobra duchowe.. Być może będziesz wtedy starał się wrócić pamięcią do swojej młodości, a list ten okaże się nieocenioną pomocą.Następnie wystarczy wybrać za jaki czas ma przyjść do Ciebie ten email.. niech ten list przypomni Tobie dorosłemu o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz..

Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20lat.

2010-10-17 19:43:00Napisz list do samego siebie za 20 lat, w którym opiszesz co jest dla ciebie ważne teraz.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym, co jest dla Ciebie ważne.. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym co jest dla Ciebie ważne teraz.". 85% Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni , tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. dobrze, że są na tym świecie takie dziwaki, które tez nie planują mieć .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz list do siebie który przeczytasz za 20 lat.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Droga Dorosła (imię) Nie wiem czy pamiętasz, ale 20 lat temu, na języku polskim, napisałaś ten list.. W styczniu 2010 r. dostałam pracę domową z języka polskiego nawiązującą napisać mi list,który przeczytam za 20 lat.. A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.. Mogę wybrać prace z tych dwóch albo 1 albo 2 .Weź kartkę, długopis i razem z nami napisz list do siebie z przyszłości!napisz list do siebie, który odczytasz za 20 lat, niech ten list przypomni ci jako dorosłemu o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.Przydatność 75% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Niech ten list przypomni tobie dorosłemu o tym co jest dla ciebie ważne teraz.. 83% List do Siebie za 20 lat; 81% List do siebie ; 83% List do Stanisława Lema.Napisz list (do siebie) , który przeczytasz za 20 lat .. [ Miejscowość,data ] Droga [ Imię ] !. Drogi 46 latku Piśzę do Ciebie bo mogłeś już zapomnieć co było w czasach twej młodości najważniejsze.napisz do siebie list który przeczytasz za 20 lat w tym liście napisz do siebie dorosłego o tym co jest dla ciebie ważne teraz i o tym jakim człowiekiem spodziewasz się być w przyszłości 2016-03-10 17:53:25; Napisz list do siebie który przeczytasz za 20 lat 2010-10-18 20:14:49; Napisz list do siebie, który przeczytasz za 20 lat.Napisz list do samego siebie który przeczytasz za 20 lat, który przypomni ci co było dla ciebie ważne teraz..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt