Szatan z siódmej klasy test quiz
Wypełnij quiz!. Wypełnij quiz!. Kornelia Makuszyńska.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Opublikowano: 26 luty 2010 .. PowodzeniaSzatan z siódmej klasy test.. Autorem powieści "Szatan z siódmej klasy" jest: answer choices .. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Quiz "Szatan z siódmej klasy" Sprawdza wiedzę o lekturze Zachęcam…Czytaj więcej ›Witaj na stronie Quizz.pl.. Kornel Makuszyński.. Główny bohater nie: Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyRozwiąż test!. Gdzie rozpoczyna się akcja powieści Szatan z siódmej klasy?. Tags: Question 10 .Start studying Test znajomości lektury ,,Szatan z siódmej klasy''.. Wyślij zgłoszenie.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Skomentuj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quizy na temat szatan-z-siodmej-klasy.. Sprawdź swoją wiedzę: Szatan z siódmej klasy test; Quiz Co kto powiedział?.

"Szatan z siódmej klasy" jest.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Quiz wiedzy o bajkach Disneya nadesłany przez Panią Annę Frąckowiak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Zgadnę Twój wiek na podstawie miejsc .Szatan z siódmej klasy - test.. Quiz w Poczekalni.. Tylko perfekcjoniści przejdą ten test bezbłędnie!. Julka181818 4 lata temu.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 to test do książki szatan z sódmej klasy.. "Szatan z siódmej klasy" jest Preview this quiz on Quizizz.. Ile dzieci powinieneś mieć w przyszłości?. Quizy na temat szatan-z-siodmej-klasy znajdują się powyżej na liście.. Quiz Co kto powiedział?. by franciszka.. Odpowiedz na pytania i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Komentarze sameQuizy: 55 Zablokuj Zgłoś.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Play this game to review Polish.. 64 Obserwuj autora Dodaj do .. Masz świetny pomysł na quiz?. franciszka.. Udostępnij.. To zależy też od testu.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Quiz Czy Putin jest twoim prawdziwym ojcem ?. mawarpachowicz_15759.. 7 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz ..

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Podczas przeprawy przez jezioro: Szatan z 7 klasy DRAFT.. A Tobie jak pójdzie?. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Quiz Szatan z siódmej klasy test Szatan z siódmej…Czytaj więcej ›Preview this quiz on Quizizz.. weronika_milewska13_04805.. Szatan z siódmej klasy.. 3.1.2016; Quiz Czy Putin jest twoim prawdziwym .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Sprawdź ten test i poziom swojej wiedzy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .Wypełnij quiz: "Szatan z siódmej klasy" i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. Udostępnij.. Szukaj.. odc.. Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę szatan z siódmej klasy, test, wiedza, lektura, dsa, test z lektury, z szatana, testy, sprawdzian 21352 x, 2016-01-05 22:04:32Witaj na stronie Quizz.pl.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Quiz w Poczekalni.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. by mawarpachowicz_15759.Witaj na stronie Quizz.pl..

Edit.Szatan z siódmej klasy test.

odc.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. K - University grade .Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Zapraszamy .. Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Dodaj quiz .. poprzedni następny .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o książce Szatan z siódmej klasy.Wypełniając test wiedzy, sprawdzi jak uważnie przeczytał lektóre.. 2Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy „?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. koteczka113a 2 lata temu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Darmowy quiz: "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury w kategorii LiteraturaZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Peliji 4 lata temu.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Wypełnij quiz: Szatan z siódmej klasy test i dowiedz się, jaki uzyskasz wynik.. "Szatan z siódmej klasy":) Sprawdźcie się to naprawdę się opłaca.Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio)..

Szatan z siódmej klasy.

Kornel Makuszewski.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) łysiną .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt