Podsumowanie pracy dydaktyczno wychowawczej
Do grupy powróciły dzieci Paulina P.i Filip Sz., które okres zimowy spędziły w domu.Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 5 i 6 w roku szkolnym 2010/2011.. Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków.. Uczylo si w niej 234 uczniow: 112 chtopcow i 122 dziewczynki.Plik Podsumowanie pracy wychowawczo.doc na koncie użytkownika monika75107 • folder sprawpzdania • Data dodania: 1 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-2014/2015.. Najwięcej czynności - rozpisanie planu rocznego pracy przedszkola, planu nadzoru pedagogicznego (czyli ewaluacji, kontroli i wspomagania działań nauczycieli), planu doskonalenia nauczycieli itp. dokonuje się na początku roku dydaktycznego (lub nawet przed jego rozpoczęciem).Wyniki dla: sprawozdanie z pracy za ii semestru 5 6 latki.. 31 grudnia 2011 [email protected] Y, ) oraz zabawki (p.. Podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej w II.Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie programowej wychowania przedszkolnego" oraz w programie "Razem w przedszkolu".sprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktyczno opiekuŃczej za rok szkolny 2014/2015 grupa 3,4 latki We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci..

SPRAWOZDANIE z pracy zespołu wyrównawczego,.

Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski „Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Pracę zespołu wychowawczego koordynuje wicedyrektor Jolanta Żochowska.. za II semestr w roku szkolnym 2009/2010 .Praca wychowawcza w tym półroczu nadal skierowana została na integrację, współpracę w grupie, komunikację werbalną i niewerbalną rówieśników.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wpisany przez Wiesława Poźniak sobota, 28 czerwca 2008 20:29 Sprawozdanie z pracy w grupie 4 latków w II półroczu W II semestrze kontynuowałam realizację programu wychowania przedszkolnego "Moje przedszkole" MAC Edukacja .Podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej w II półroczu roku szkolnego.. W podejmowanych przez nas działaniach dydaktyczno - wychowawczych kierowałyśmy się odpowiednim doborem zajęć do potrzeb i możliwości .PODSUMOWANIE PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ.. We wrześniu 2017 roku pojawiło się.. Wychowawcy w poszczególnych poziomach klas opracowali we wrześniu Plany pracy wychowawczo-opiekuńczej na rok szkolny 2010/11, z którymi zapoznali uczniów i rodziców.Dlatego też w swojej pracy dydaktyczno - wychowawczej stwarzałyśmy sytuację pozwalające na rozwijanie u dzieci umiejętności wyrażania siebie, swoich emocji, uczuć poprzez różne formy ekspresji słownej, plastycznej, muzycznej, ruchowej z uwzględnieniem szeroko pojętej przyrody.1 Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekunczej SzkoJy Podstawowej w Strzyzowicach Rok szkolny 2006/2007 I..

Osiągnięcia i trudności w pracy dydaktyczno - wychowawczej z dziećmi.

Praca z dziećmi: zdolnymi, słabymi, zaniedbanymi .1 PODSUMOWANIE PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZO-OPIEKU.Adaptacja tych dzieci w przedszkolu,w miesiacu wrzesniu jest jest dla nich bardzo trudnym etapem w ich zyciu.Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie "maluchów" W grupie V stan liczbowy dzieci ulegał ciągłym zmianą.. Struktura organizacyjna.. W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 W roku szkolnym 2016/2017 do klas I-VI uczęszczało 328 uczniów zgrupowanych w 17 oddziałach: 9 oddziałach klas I-III i 8 oddziałach klas IV-VI.. Podsumowanie pracy dydaktyzno - wychowawczej za rok szkolny 2011/2012 r. w grupie 6 - latków Nauczyciele: mgr Agnieszka Jędrusik lic Izabela Piłat Grupa 6 - latków liczyła 27 dzieci w tym dwadzieścia dwoje 6 - latków i pięć 5 - latków.. A to ze względów zdrowotnych, lub też pobytowych.. Drukuj Skomentuj Prześlij nam swój scenariusz zajęć!. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ W GRUPIE „MOTYLKI" W ROKU SZK.. WDN realizowane było na szkoleniowych posiedzeniach RP oraz w procesie samodoskonalenia..

Dzieci pracowały na kartach pracy zgodnie z podstawą programową.

Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację .Podsumowanie pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w grupie 5-latków.. Klasa III liczy 10 uczniów.Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.Wojewódzki Konkurs Matematyczny -Weronika Polkowska kl. III (uczennica zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego) Osiągnięcia uczniów w konkursach: Konkurs zorganizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku „Zasady bezpiecznej pracy w rolnictwie" uczestnikami konkursu byli uczniowie wszystkich klas gimnazjalnych.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków „Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa „Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Nauczycielki omawiały tematy szkoleń wynikające z działalności dydaktyczno-wychowawczej.Także na bieżąco sponsorują artykuły papiernicze jak i zaopatrują kąciki tematyczne sali w niezbędne pomoce dydaktyczne - kącik książki, „skrzynia skarbów" ( p..

Wtedy przychodzi czas na podsumowanie tych ostatnich dziesięciu miesięcy.

SPRAWOZDANIE zespół d-w.doc - Sprawozdania - wiesia505 - http.. Przeprowadzono rozmowy z dziećmi i rodzicami, a także włączono ich do współpracy ze szkołą w celu tworzenia wspólnej linii wychowawczej.Podsumowanie pracy dydaktyczno -wychowawczej i nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2017/2018 Każdy rok mija nam coraz szybciej i jak zawsze możemy powiedzied, że jesteśmy zaskoczeni tym, że to już koniec.. Szkoia Podstawowa w Strzyzowicach w roku szkolnym 2006/2007 liczyla 12 oddzialow.. Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w grupie Sówki w I .Plik Podsumowanie pracy dydaktyczno.doc na koncie użytkownika k.r.j • folder różne • Data dodania: 25 wrz 2011.. I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009 GRUPA III - średniakiNa początku roku grupa liczyła 25 dzieci, obecnie jest 26 - w tym14 dziewczynek (jedna jest z 2004 roku) i 12 chłopców.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąNauczycielki zabiegały o wysoką jakość pracy przedszkola..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt