Test z tajemniczy ogród samequizy

test z tajemniczy ogród samequizy.pdf

Patixella 4 lata temu.. Dołącz do nas!. Podobne działy.. /samequizy samequizy @samequizy.Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Rozwiąż test!Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Dołącz do nas!. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19.. Przygotowanie do sprawdzianu.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikafajny test pozdrawiam serdecznie.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. Zawiera 13 pytań.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) zgodę na odwiedzenie tajemniczego ogrodu b) dowolny kawałek ziemi, by posądzić na nim kwiaty c) zgodę na odwiedziny Marty 14) Colin nie wychodził z pokoju ponieważ: a) ojciec mu tego zabronił b) myślał, że niedługo umrze i nie chciał nikogo widzieć c) lekarz mu tego zabronił 15) Dick nazwał swojego liska: a) Orzeszek b .18..

Tajemniczy ogród.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zawiera 16 pytań.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?Witaj na stronie Quizz.pl.. Mary, Colin i Dick zaprzyjażniają się z soba.. Dołącz do nas!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTest ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Mimo, że każde z nich jest inne, lubią się.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarłaTest z lektury Tajemniczy ogród.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) Historia (1844) Informatyka (472) .. Test sprawdzający z lektury Tajemniczy OgródSprawdzian z lektury „ Tajemniczy ogród " 2017-05-08 20:08:32 Potrzebuje streszczenia lektury Tajemniczy Ogród .. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. Skomentuj.. Słońce, plaża i święty spokójTajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. PYTANIA OTWARTE 1.. Harry Potter .Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka ./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockTajemniczy ogród - test.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ..

Spędzają dużo czsu w tajemniczym ogrodzie, w którym sie bawią.

Lektury szkolne.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Test z lektury " Tajemniczy Ogród „ .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2011-05-07 13:43:03 jak wpłyneła przyjaźń na głównych bohaterów lektury pt. " tajemniczy ogród '?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.» Strona główna » Język polski » Modernizm » Tajemniczy ogród.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .9.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sadzą w nim różne kwiaty i porządkuja go.. Ogólna wiedza literacka..

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

Popularne tagi.. Popularne tagi.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 2010-05-09 20:20:49Jest zżyty z przyrodą, którą traktuje z szacunkiem i milością.. Zawiera 11 pytań.. Rozpocznij quiz.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..Komentarze

Brak komentarzy.