Napisz list z wakacji do koleżanki
Napisz list do .Napisz list do kolezanki z niemiec w ktorym poinformujesz ja: Mam gotowy list ale potrzebuje go przetłumaczyć na niemiecki Pomoże ktoś 2009-11-09 15: 56.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierc, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Drogi Pawle !. Najpierw byłam w Łańcuckim zoo.. Z góry dziękuje:)Napisz do swojego kolegi /koleżanki z innej szkoły email, w którym: - zaprosisz go/ją na ten festiwal, podając miejsce i datę imprezy.. Napisze list z wakacji do koleżanki Na piątek (JUTRO) źródło: Zosiaaa 2015-09-24 15:13:06 UTC #2.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.Piszę ten list ponieważ chciałabym się z tobą podzielić pewna historią z moich ferii zimowych.. przeprosić że dawno nie pisałam i podać powód wspomnieć o zdarzeniu z pobytu znajomego w polsce i jakie były tego skutki, poinformować czym sie zajmuje obecnie i wymienić jeden ze swoich obowiązków, dowiedzie sie o termin ferii zimowych znajomego i zaproponowac wspólny wyjazd .Napisze list z wakacji do koleżanki Na piątek (JUTRO) źródło: Napisze list z wakacji do koleżanki.. musze napisać list do znajomego z zagranicy z którym spędziłam kilka dni w polsce.. Opowiem Ci za to o mojej nowej szkole.. Dopytaj ; .. Koniecznie napisz mi, czy „Harry Potter i Kamień Filozoficzny" Ci się podobał.. Okazało się, że nie było tak źle.Pewnie dziwi Cię to, że nie zachwalam także pozostałych części, jednak robię to celowo..

!Dziękuję za list z wakacji.

Pewnego pochmurnego dnia kiedy wiadomo było, że wyjście na dwór jest niemożliwe postanowiłam pójść na strych i trochę posprzątać.Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie zapisali na kolonie i jestem nad morzem mógłbym pływać w morzu cały czas od rana do wieczora uzbierałem dużo muszli oraz bursztyn kupiłem sobie dużo pamiątek, gdy tylko wrócę to dam ci parę do zobaczenia w krótce kamilCześć Robert Pozdrowienia z Brighton !. Napisz o swoich dolegliwościach, wizycie u lekarza i sposobie leczenia.. kasiawertyuiop; 20.09.2010 Warszawa,12,07,2010 Cześć Ania!. Zatrzymałem się w małym, pięciogwiazdkowym hotelu obok plaży, bardzo blisko morza.. Jestem pewny, że jak przeczytasz pierwszą z nich, szybko pobiegniesz po kolejne.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-01-25 19:34:39Niedawno wróciłam ze Szwecji.. U mnie pod koniec wakacji nie działo się już nic specjalnie ciekawego, więc nie mam już żadnych wakacyjnych przygód do opisywania.. Wraz z kolegami i koleżankami ze szkoły wymyśliłeś ciekawy projekt proekologiczny.. Pogoda jest tu bardzo zmienna - czasem świeci słońce, czasem pada przez cały dzień.List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku..

...Napisz list do koleżanki z Niemiec.

JacekMuszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. szkola-podstawowa-klasa-4.. Autor: Julia1109, 2012-09-30 18:41:22 Dodaj do: Napisz List z wakacji do koleżanki po niemiecku .. OBJĘTOŚĆ-minimum 2 strony (A5) Przyda ci się - Byłem na wakacjach nad morzem w miejscowości Międzywodzie.. Pozdrawiam.. Wskazówki jak napisać list nieformalny po angielsku oraz przydatne zwroty - matura podstawowa z języka angielskiego.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Język polski.. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi z Australii.. Były tam małpy, żyrafy, słonie, niedźwiedzie, bociany, węże, pająki, antylopy, kozice, papugi i wiele wiele innych .. - wyjaśnisz, jaki jest cel tego festiwalu, - opiszesz dwie planowane atrakcje festiwalu.. Chciałabym Ci opowiedzieć o moim najlepszym dniu wakacji.. W liście opisz swoje wspomnienia z wakacji, ciekawą przygodę lub marzenia, których nie udało ci się zrealizować.. Byłam pewny, że zanudzę się na śmierc, no bo sama wiesz nikogo tam nie znałem.. Okazało się, że nie.Napisz list o kolegi kolezanki 5 akapitow 2017-12-04 19:29:21 Jak Napisac list \'\' dla kolezanki z gór\'\' 2009-02-11 17:05:46 List do kolezanki prosze pomózcie 2011-01-26 18:47:32List do koleżanki..

List do przyjaciela z wakacji.

Napisz krótko co robisz, by być zdrowym i silnym.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Niedawno byłam u babci na wsi.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.List prywatny po angielsku - wzór.. Klasy są jasne, czyste i dobrze wyposażone.Błagam pomocy!. Rozwiązania (5) Autor: onexlove.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz List z wakacji do koleżanki po niemiecku .. Zdecydowałam się napisac do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedziec o moich przeżyciach z wakacji..

Życzę Ci miłego czytania i udanych wakacji!

Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.. Trzymaj się podstawowych zasad obowiązujących przy tej2) - List o wrażeniach z wakacji (poprawiamy błędy) Karta pracy 61/7 (poz. 2) - List do Świętego Mikołaja; Karta pracy 11/5 (poz. 3) - List o przygotowaniach do Wielkanocy; Karta pracy 41/6 (poz. 3) - List o polskich zwyczajach bożonarodzeniowych.. Mam własny, przytulny pokój z komputerem i internetem.. Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.. Karta pracy 71/9 (poz. 3) - Napisz krótki list do św. Mikołaja; Polski jako obcy .Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Pozdrowienia z wakacji.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Napisz list tradycyjny do kolegi lub koleżanki ,w którym podzielisz się wrażeniami z wakacji, w treści listu opisz osobę poznaną w tym czasie.. Pierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, w którym mieszkaliśmy.. .Napisz list do swojego przyjaciela (przyjaciółki, koleżanki lub kolegi).. Przykład listu nieformalnego po angielsku - list do przyjaciela, kolegi, przyjaciółki, koleżanki.. Wysyłanie kartek z pozdrowieniami z wakacji, pozdrowieniami znad morza, pozdrowieniami z gór albo jakiegoś egzotycznego kraju - choć w ostatnich latach stało się .Napisz list do mojej koleżanki o najlepszym dniu w moich wakacji.. Mamy gotowe teksty pozdrowień - zerknij i zainspiruj się.List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. podajcie jakieś przykładowy list do koleżanki ma w nim być opisane przygode z wakacji dzięki za odpowiedzi .. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. [niem] List do koleżanki o naszych tradycjach wielkanocnych.Napisz list do koleżanki z wakacji.. Zdecydowałem się napisac do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedziec o moich przeżyciach z wakacji..Komentarze

Brak komentarzy.