Sprawdzian na koniec roku klasa 2
Są zawsze przygotowani do lekcji i mają odrobione prace domowe.Przejęłam dzieci w 2 klasie, chcę ich lepiej poznać, a przy okazji mieć potwierdzenie na piśmie ich umiejętności na początku 2 klasy.. Uczeń: Punktacja Poprawne rozwiązanie 1.. Klasa II wyjeżdżała na upragnioną wycieczkę do Krakowa.Sprawdzian na koniec roku , Klasa 7 , Matematyka z kluczem , Matematyka , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plSprawdzian zintegrowany dla klasy III- koniec roku szkolnego Imię i nazwisko_____ klasa_____ 1.Pisanie ze słuchu.. Sprawdzian z edukacji matematycznej dla II klasy.. clio91 napisał/a - dziena polecam.. - odczytuje liczby w systemie rzymskim; 0-6 0,5 p. za każde poprawnePlik test na koniec kl II.doc na koncie użytkownika rewa10 • folder klasa II • Data dodania: 6 paź 2011. rewa10 / SPRAWDZIANY / klasa 2 / klasa II / test na koniec kl II.doc Download: test na koniec kl II.doc.sprawdzian ze srodowiska kl 2.doc.. Tydzień ma 10 dni.. ogólna liczba punktów: 37Nr zadania Umiejętności i wiadomości.. Na wycieczce.. Od czwartej klasy natomiast, diagnoza jest przeprowadzana na początku każdego roku, na każdym poziomie.UWAGA!. Masz przed sobą test z zadaniami dodatkowymi.Rozwiązany test przynieś najpóźniej do końca roku 2012 nauczycielowi historii.. c) w szkole.. sprawdzian .Sprawdzian z edukacji matematycznej dla klasy 2 Dziś udostępniam sprawdzian po pierwszym semestrze z edukacji matematycznej dla klasy 2..

Analiza wyników sprawdzianu klas trzecich.

1.Oblicz 9 + 9 = 7 + 8 = 15 - 8 = 14.. XII XI X VIII IXb) kości, b) na wystawie, c) ryby.. Podziel wyrazy na sylaby i podkreśl w nich samogłoski.. Wszystkie miesiące roku mają po 30 dni.. Najdłuższą rzeką w Polsce jest Wisła.. Jego przysmakiem są .macje na temat Polski.. Jest zespołem zgranym, aktywnym i zdyscyplinowanym.. Rozwiązując test zwiększasz swoją szansę na bardzo dobre wyniki na koniec I semestru z przedmiotu historia.Sprawdzian z edukacji matematycznej dla II klasy.. Analiza umiejętności i wiadomości uczniów po klasie pierwszej.. uratowaliscie mi zycie.. Efektem będzie to, że dziecko będzie potrafiło skupić się zadaniowo, uważniej słuchać na lekcjach, łatwiej pokonywać trudności, będzie śmielsze w swoich wypowiedziach i czynach.Sprawdzian końcowo roczny dla uczniów klasy III Szkoły Podstawowej.. − zna budowę roślin, − nazywa części rośliny; 0-5 1 p. za każdą poprawnie wpisaną nazwę części rośliny .Imię i nazwisko klasa SpraWDZIaN Na KONIEC rOKu grupa a 1. połącz koraliki z liczbami arabskimi z koralikami z odpowiadającymi im znakami rzymskimi.. Wypisz z poniższego fragmentu tekstu po 2 rzeczowniki, czasowniki, przymiotniki.. na niebiesko - kwadrat,.. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Odkryj zasady zapisywania liczb i wpisz w kratki właściwe liczby..

Wczoraj nasza klasa była na wycieczce w parku.

Godłem Polski jest Orzeł Biały.. 1 Pokoloruj na żółto prawidłowe odpowiedzi.. Marysia ma szarego kotka z małą białą łatką na ogonku.. Mruczuś, bo tak nazwała go Marysia, lubi bawić się kłębkiem wełny.. niedziela 17 listopada 2019 : imieniny Grzegorza i Salomei:.. Dzieci wzięły ze sobąświeże bułki, rzodkiewki i parówki.. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, sumiennie wykonują swoje obowiązki.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3671 razy.. RAPORT PO SPRAWDZIANIE SZÓSTOKLASISTY.. 4 dziesiątki 3 .SPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH PO KLASIE 3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ.. kredki, brzoza, mama, ogórek, Jacek, kot, szaliki, wiewiórka .2 5 Stosuje porównanie ilorazowe 2.6 1 6 Stosuje porównywanie różnicowe 1 7 Wykonuje poprawne rachunki pamięciowe 2.2, 2.3 1 3 8 Dodaje liczby sposobem pisemnym a) bez przekroczenia progu dziesiątkowego, b) z przekroczeniem progu dziesiątkowego.. Wypisz rzeczowniki w odpowiednie miejsca.. Opracowałam i przeprowadziłam go w zeszłym roku, ale myślę, że może się komuś jeszcze przydać.SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI KLASA II - KONIEC ROKU SZKOLNEGO.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>Plik test kompetencji na koniec kl.II.doc na koncie użytkownika dotajablonska1 • folder testy, sprawdziany • Data dodania: 11 paź 2009. sprawdziany / test kompetencji na koniec kl.II.doc Download: test kompetencji na koniec kl. test osiągnięć ucznia po I półroczu II klasy.doc..

W mojej szkole obowiązuje diagnoza w klasie 1, a potem na koniec klasy 3.

Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.klodik1999 napisał/a - musialem poprawic ten sprawdzian i wszedlem na ta strone.. 0-5 1 p. za każde poprawne pokolorowanie okienka Uczeń koloruje okienka: 1.. 2.2 2 9 Mnoży liczbę naturalną przez liczbę dwucyfrową sposobem pisemnym 2.3 1 10SPRAWDZIAN WIEDZY I UMIĘTNOŚCI W ZAKRESIE EDUKACJI POLONISTYCZNEJ W KLASIE II (GRAMATYKA) Opracowała mgr Terasa Jabłońska 1.Podziel wyrazy na sylaby:Sprawozdanie wychowawcy klasy II za pierwszy semestr roku szkolnego 2011/2012.. Narysuj odcinek CD o 2cm 5mm dłuższy od odcinka AB 9.Ewa miała 3 monety po 5 zł i 2 monety po 2zł.Testy i klasówki dla Klasa II Gimnazjum.. Hymnem Polski jest „Mazurek Dąbrowskiego".. Przyglądały się zuwagą pływającym łabędziom.Sprawdzian z matematyki - klasa 4.. 2 .SPRAWDZIAN Z EDUKACJI MATEMATYCZNEJ DLA KLASY II a Zad.. Rzucały okruszki rybom w stawie.. Sprawdzian (część I) Sprawdzian z edukacji matematycznej na koniec roku dla II klasy.. Sprawdzian wiadomości z matematyki dla klasy II.. Dlatego też różnego rodzaju testy matematyczne zaleca się ćwiczyć dziecku w zaciszu domowym razem z rodzicami.. Kwiecień ma 30 dni.testy sprawdzające wiedze i umiejętności klasy 2 szkoły podstawowej • Dokumenty • pliki użytkownika Dziunia30 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • sprawdziany.doc, Sprawdzian gram ortogr.zipPlik SPRAWDZIAN NA KONIEC ROKU KLASA 4.doc na koncie użytkownika apawlow • folder Sprawdziany i testy • Data dodania: 17 maj 2012TEST - HISTORIA KLASA V. Piątoklasisto!.

Analiza wyników sprawdzianu na zakończenie klasy drugiej rok szkolny 2015/2016.

morru napisał/a - kocham ;33. lola942002 napisał/a - to chyba na koniec roku dostane 5 z tego przedmiotu hehehehe xD.. Jaka to liczba?. Nadszedł długo oczekiwany dzień - trzeci czerwca.. claudinee napisał/a - Mi tam szybko sie pobralo bo 10 sekund ;p dzieki.. Zakres tematyczny zawarty w sprawdzianach archiwalnych może się różnić od obecnych wymagań programowych z uwagi na zmiany w podstawie programowej.Jeśli nie wyrażasz na to zgody,.. Stolicą Polski jest Warszawa.. _____ 11 Marek, Jacek, Jaś i Andrzej urodzili się w tym samym roku: Marek - 9 czerwca, Jacek - 23 listopada, Jaś - 31 lipca, a Andrzej - 6 stycznia.. szkoła, kolega, las, Ewa, lokomotywa 2.. Działania w nawiasie liczymy na końcu.. Analiza sprawdzianu klas VI z języka .Zintegrowany sprawdzian na koniec roku szkolnego w klasie III.. - zna podstawowe zasady racjonalnego odżywiania się, - wie, jakie znaczenie dla zdrowia mają witaminy, - wie, jakie są skutku niedoboru witamin; 0-6 1 p. za każde poprawne połączenie Uczeń łączy: 3..Komentarze

Brak komentarzy.