Przeczytaj tekst happy camping
Połącz zdania ze wskazówkami.. - 7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Przeczytaj tekst.. Wygraj Lato!. Cieszę się, że Cię widzę!. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). 5 .Kto ma odpowiedzi do Exam Connections 3 Unit 3a i b. Kto ma darmowe odpowiedzi do sprawdzianu Exam Connections 3 Unit 3a i 3b Tu są te sprawdziany: Unit 3 test Test A Listening Score: ____/5 1 Wysłuchaj nagrania.. W zadaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. EX.1 Przeczytaj zdania.. PONIEDZIAŁEK 1.06.2020.. Przeczytaj i połącz.. Następnie połącz części zdań.. Jeśli w zdaniu występuje inny czasownik niż „to be", wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + czasownik (w II formie) + reszta zdaniaHappy Camp® S.p.A.. Zapisz nazwy sportów.Przeczytaj tekst.. (nagranie nr 47) Posłuchaj i przeczytaj tekst.. A teraz zadania w książce ćwiczeń str.51.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. dwa zdania zostaly podane dodatkowo i nie pasuja do Žadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A - F) obok numeru każdej luki.2 Zadanie 1.. ZGŁOŚ SIĘ .TEST TRAINER 1 Przeczytaj tekst.. Uwaga!Happy, Happy (2010) Sykt lykkelig - Rodzina dla Kai (Agnes Kittelsen) jest najważniejsza.. Popatrz na obrazki.. Zdecyduj, które ze zdań 1-6 są zgodne z treścią tekstu (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz)..

Połącz teksty z ich rodzajami.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1 - 10.3.. Wykonaj zadanie 3 na stronie 103 w podręczniku.. Zobacz słowa utworu Happy wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A - E), by otrzymać logiczny i spójny tekst.. Serial był emitowany od 6 grudnia 2017 roku do 29 maja 2019 roku przez SyFy.. Podręcznik, str. 118.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. :02919960233-REA: VR-295152Przeczytaj głośno tekst na stronie 53 w podręczniku.. lite-rę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Jedno zdanie zostało podano dodatkowo - nie pasuje do żadnej luki.. Uwaga!. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.. Wykonaj zadanie 14 na stronie 50 w podręczniku.. W pytaniach 1-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Odczytaj utworzone zdania na głos.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. W zadaniach 1.1.-1.4., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. What should Hannah bring to the New Year's Eve party?Przeczytaj tekst, z którego usunieto trzy zdania.. Wykonaj zadanie 17 na stronie 51 w podręczniku..

Ihr fin...Przeczytaj teksty.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapisz w zeszycie odpowiedzi.. Napisz odpowiedzi.. Przeczytaj pytania.. Przeczytaj zdania.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Jeżeli potrafisz, narysuj do niego ilustrację na kartce, pamiętaj o wszystkich zwierzętach, które się tu pojawiają.. Ted.Pharrell Williams - Happy - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Położenie na mapie Stanów Zjednoczonych.. Jest niepoprawną optymistką, mimo że żyje z mężczyzną, który woli iść na polowanie, a nie chce się z.W przypadku czasownika „to be" - „być" występują inne formy dla poszczególnych osób.Dla osób: I, he, she, it - formą przeszłą jest „was", a dla pozostałych „were".. - amerykański serial (dramat kryminalny, fantasy) wyprodukowany przez Original Film, Sony Pictures Television oraz Universal Television, który jest adaptacją serii komiksów o tym samym tytule stworzonych przez Granta Morrisona i Daricka Robertsona, a wydanym przez Image Comics.. Uwaga!. Wybierz jeden rodzaj tekstu - spróbuj napisać krótki tekst, używając edytora tekstu.. Wpisz w luki 4.1.-4.4. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujqce zdania (A-E), tak aby otrzymaé logiczny i spójny tekst.. Znajdź odpowiednie ilustracje, skopiuj i wklej do tekstu.Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania..

B.Posłuchaj i przeczytaj.

Odczytaj zdania na głos.Happy - Pharrell Williams.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Cześć Aniu!. Następnie posłuchaj i sprawdź.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Ćwiczenie 3.. Potem powiedz. ). Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. Wykonaj zadanie 15 na stronie 50 w podręczniku.. ( Przeczytaj i napisz.. Wykonaj zadanie 4 na stronie 103 w podręczniku.. THE CLEVER THIEF( Przeczytaj, wybierz i napisz.. Poznaj moją żonę Agnieszkę.. Dowiesz się, dlaczego Białowieża jest szczególnym miejscem.. Zakreśl literę A, B albo C. :02919960233-REA: VR-295152Przeczytaj tekst o wakacjach Maxa i Ellie.. Karol wiele mi o tobie opowiadał.Happy!. Mamy 240 000 zł do rozdania!. Znajdź w słowniku ich angielskie nazwy i zapisz w zeszycie.. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Miło mi Cię poznać..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt