Sprawdzian ze znajomości treści quo vadis
Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis.Quo vadis - test wiedzy.. Jak bowiem można zapamiętać informacje z kilkuset stron?. Sprawdzian ze znajomości treści .Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis Zawiera 13 pytań.. Wyślij zgłoszenie.. Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.. Hiszpania - ile wiesz o tym państwie?Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Sprawdzian ze znajomości i zrozumienia treści lektury „Wujek Karol.. Kapłańskie lata Papieża"Pawła Zuchniewicza po jej omówieniu.. Czy powinieneś zostać pisarzem?. Odpowiedz pełnymi zdaniami na postawione pytania.. Pilne !. a jej służącego i przyjaciela ursusa zmusił do walki ze zwierzęciem.. Przystępując do pracy, pamiętaj, aby udzielać odpowiedzi pełnym zdaniem.Quo Vadis - Opracowanie Autor: Henryk Sienkiewicz Opracował: Andrzej I. Kordela, Marcin Bodych Czyta: Marek Konopczak Kategoria: Dla młodzieży Długość: 1 godzina 3 minuty Powieść .Lektury Quo vadis / Quo vadis.. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Test sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Quo vadis" Henryka Sienkiewicza.. Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury..

...A Imię, nazwisko, klasa Znajomość treści Quo vadis?

Widget .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. .Pytania do lektury Quo Vadis Bardzo proszę o pomoc, .. Wyobraź sobie, ze jesteś Marcinem i piszesz list do młodszych kolegów w gimnazjum, w którym przestrzegasz ich przed metodami, jakie stosują wobec nich rusyfikatorzy.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Skomentuj.. Mimo iż byk był silny i ogromny, Ursus pokonał go w walce, skręcając mu kark i zgodnie z panującym .W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza.. Sprawdzian wiadomości o lekturze w PUSTYNI.doc.. Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza?. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.test ze zmierzchu czworokaty oceany test o top model qiuz jak oni śpiewaj .. Quo Vadis Obowiązkowa lektura, każdego Polaka i nie tylko.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Stwórz swoją książkę!. Pamiętaj, że w odpowiedziach nie może być błędów ortograficznych.Za błędy ortograficzne w odpowiedziach odejmuję 1 pkt, za odpowiedzi formułowane inaczej niż w poleceniu -1pkt..

"Quo vadis" - test znajomości lektury.

Kto opiekował się .Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami „Uczta Nerona" oraz „Pochodnie Nerona" namalowanymi przez:Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo.. Dwa światy: chrześcijański i pogański ścierają się ze sobą.Zobacz quiz: "Quo vadis".. .Plik test Quo vadis.doc na koncie użytkownika Edith12 • folder Lektury - opracowania, ćwiczenia • Data dodania: 5 lut 2010 .. Niektórzy zapewniają mnie, że przeczytali, ale nie zapamiętali.. Jakim typem czytelnika jesteś?. Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.. Na czym polegał podstęp Petroniusza, dzięki któremu Ligia miała znaleźć się w domu .Robię uczniom zapowiadane kartkówki ze znajomości lektur.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Do czego służyła lektyka?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Przymiotnik i przysłówek-sprawdzian wiadomości Anna Suwalska; Pytania sprawdzające wiedzę z "Lalki" B. Prusa oraz dotyczące biografii i twórczości B.Prusa Karolina Orłowska; Quiz literacki - W kręgu powieści Agnieszki Tyszki Katarzyna Wojtkiewicz; Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata MielniczukTest wiedzy z „Quo Vadis" ..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Wskaż najważniejsze wydarzenia w powieści "Quo vadis": A) pożar Rzymu, więzienie chrześcijan, miłość Marka i Ligii B) porwanie Ligii, wyjazd Marka do Ancjum, spotkanie chrześcijan w katakumbach C) śmierć malej Augusty, uczta u Nerona, igrzyska w amfiteatrze D) narodziny następcy Nerona, Petroniusz chrześcijaninem, misja św. Aby więc sprawdzić, czy to naprawdę takie trudne, … Czytaj dalej → Testy \ Lektury szkolne \ Quo Vadis; Quo Vadis, test z lektury Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Głównymi bohaterami utworu są; patrycjusz rzymski Petroniusz, Marek Winicjusz i jego ukochana Ligia.. "Quo vadis" - test znajomości lektury.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Zagłębiając się w coraz dalsze stronice powieści, powoli zacząłem odkrywać jej przesłanie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Książka została wydana w 1895 roku.. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian z treści lektury „Quo vadis" H. Sienkiewicza Gr.1 Imię i nazwisko: 1.W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię?.

Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?

Literatura Test z lektury "Quo vadis" - poziom trudny .. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz .- Dotąd nie, ale Paweł z Tarsu jedzie ze mną, aby mi tłumaczyć naukę Chrystusa, a potem przyjmę chrzest, bo to, coś mówił, że .. Jednym wychodzi ten sprawdzian na zdrowie, a innym nie.. Prosze o podanie pytan a najlepiej jak i odpowiedzi do nich nie obrażę się również za ogolnie PDF.. Stosowane przez narratora powieści Quo vadis formy czasowników, takie jak: rzekłszy, wzruszywszy to imiesłowy A. przymiotnikowe bierne.Sięgając po „Quo vadis" nie kierowałem się chęcią przeczytania go z własnej woli, lecz traktowałem je jako narzucone mi zadanie, przecież to lektura!. Udostępnij.. Quiz nadesłany przez Pana Tomasza Botora na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Potrzebuję testu z lektury Quo Vadis wydawnictwa !. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt