Przeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu

przeczytaj tekst uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.pdf

Arkusz próbnyStrona 9 z 14 Zadanie 9.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2011-04-06 17:51:14; Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33; Przeczytaj plan szkolnej wycieczki i uzupełnij tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. You wont believe what happened when Iarrived.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o ZADANIE 8 |__ / 4 Przeczytaj tekst.Uzupełnij luki w zdaniach 8.1-8.4, zgodniez treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnićw języku…Przeczytaj tekst.. Zdania mogą dotyczyć informacji, głównej myśli, kontekstu lub intencji autora.. Uwaga!. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. ZADANIE 9 / 3 Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. One of the weirdest sports is toe wrestling.2 określasz na podstawie nagrania, czy dane zdanie jest prawdziwe, czy fałszywe.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełnićw języku angiel… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.Uzupełnij luki w zdaniach 1-3 zgodnie z treścią tekstu.. (0-3) Przeczytaj teksty 1. i 2.. Zdecyduj, które z podanych zdań 1 są zgodne z treścią nagrania (T), a które nie (F).. - 9.3. zgodnie z treścią tekstu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Uzupełnij luki w zdaniach 1-4 zgodnie z treścią tekstu.

Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Uzupełnij luki w czacie (9.1-9.3) zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. CD 0 MP 0 Usłyszysz dwukrotnie reklamę radiową.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Luki należy uzupełn Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. 2009-11-11 15:26:50; Uzupełnij tabelę.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. - 9.3. zgodnie z treścią tekstu.. Przeczytaj tekst.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Wspieramy Twoją .. Rick wybiera się do muzeum z Mary i Petrą.Przeczytaj dialog i wybierz .Przeczytaj tekst.. -9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskimPrzeczytaj poniższy tekst i wykonaj polecenie.. Przeczytaj teksty 1 i 2..

Uzupełnij luki w zdaniach 1-4zgodnie z treścią tekstu.

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstów.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. UWAGA!. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Britain has always been a society of mixed races.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat sportu.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij luki w czacie 10.1-10.3 zgodnie z treścią tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. 2012-10-21 14:38:13Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. należy.ZADANIE 7 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie..

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.

Uzupełnij luki w zdaniach zgodnie z treścią tekstu.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Uzupełnij luki 9.1 -9. zgodnie z treścią tekstów.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W zadaniach 1.1-1.4, na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Grudzień 2019.. Spośród wyrazów podanych w .Przeczytaj tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 2010-09-12 13:39:13; przeczytaj poniższy tekst i wykonaj związane z nim polecenie.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Załóż darmowe konto.. Zadanie 10 (3 punkty / _____)Przeczytaj tekst z recenzjami restauracji..Komentarze

Brak komentarzy.