Napisz sprawozdanie z wycieczki do muzeum
Było tam naprawdę ciekawie.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. Około godziny 12:00 dotarliśmy do Oświęcimia, w którym znajdował się niemiecki zespół obozów koncentracyjnych i obozów zagłady.. Podziwialiśmy przepiękne obrazy rzeźby największe zaciekawienie wśród moich koleżanek i kolegów oraz we mnie wzbócił piękny obraz na całej ścianie który przedstawiał Bitwe Pod Grunwaldem.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do muzeum Pewnego dnia po zebraniu z rodzicami nasza wychowawczyni zaproponowała, że 17 maja - zamiast siedzieć w szkolnych ławkach - możemy pojechać na wycieczkę.wycieczka do Auschwitz wycieczka do Auschwitz sprawozdanie Auschwitz Auschwitz sprawozdanie z wycieczki napisz sprawozdanie z wycieczki do Auschwitz sprawozdanie z wycieczki do Auschwitz opisz swoją wycieczkę do Auschwitz opis wycieczki do Auschwitz zdaj sprawozdanie z wycieczki do Auschwitz .Zadanie: napisz sprawozdanie z wycieczki do muzeum lub innej instytucji kulturalnej Rozwiązanie: dnia 10 listopada 2010 roku klasa ie gimnazjum nr 41 w krakowie zwiedzała muzeum miejskie wPolecenie: Napisz sprawozdanie z wycieczki do muzeum lub zabytkowego miejsca.. Okazało się, że większość z nas nie była jeszcze w dawnej stolicy Polski.Przykład 2: Sprawozdanie z wycieczki Sprawozdanie z wycieczki - przykład..

Formy wypowiedzi .Napisz sprawozdanie z wycieczki do kina.

Wycieczka do Castoramy i Muzeum Ziemi Mińskiej była wyjątkowo udana.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.16 października 2012 r. grupa uczniów naszej szkoły, pod opieką pań: Natalii Sambor, Barbary Stachowicz, Izabeli Brzyk i Estery Pawlik wyruszyła na wycieczkę do grodu Kraka.. małe podpowiedzi zbiórka - godz. 9:15 seans - godz. 10:50 jechaliśmy do kina 10 minut nazwa kina - Silver Screen nazwa filmu - Alvin i wiewiórki 2 do kina jechaliśmy z klasą .Sprawozdanie z wycieczek W ostatnim półroczu klasa 3B brała udział w trzech wycieczkach.. Po prostu opisujesz dokładnie czas i miejsce zbiórki, czas wyjazdu/wyjścia, atmosferę, jaka panowała między uczestnikami wycieczki, eksponaty, które oglądaliście, ciekawe rzeczy, których się dowiedzieliście itd.Dnia 6 XI 2008 roku całą klasą udaliśmy się do Muzeum Walk o Wał Pomorski.. Do tego, w budynku obok, znajdowała się wystawa doświadczeń naukowych.. Około godziny dziewiątej byliśmy już w Krakowie.Komentarze (1) Brak komentarzy Dodaj komentarz.. Zamknij..

Podzieliśmy się na dwie grupy .Sprawozdanie z wycieczki.

Sprawozdanie z wycieczki 18 wrzesnia 2010 roku wszystkie VI klasy wybrały się na wycieczkę do muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie i do Kazimierza Dolnego.. Na szczęście nie padało, ale było bardzo zimno.. Wiadomo, że dla uczniów zawsze najfajniejsza jest jazda autobusem.Wyobraź sobie, że opisujesz tę wycieczkę w swoim pamiętniku.. A drugiego dnia po śniadaniu wyjechaliśmy do Grodu Foluszek.Główną atrakcją okazał się być konkurs strzelania z kuszy.. Wyjechaliśmy o 8.00 rano.. 18 października 2006 roku wszystkie VI klasy wybrały się na wycieczkę do muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie i do Kazimierza Dolnego.. Szczerze mówiąc, to spodziewałem się po tym miejscu czegoś więcej.sprawozdanie z wycieczki do krakowa 20-27 kwiecieŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów SPK Limerick i cztery nauczycielki pełniące funkcje opiekunów.SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO KRAKOWA KWIECIEŃ 2015 W dniach od 20 do 27 kwietnia na wycieczkę szkolną do Krakowa i okolic udało się 22 uczniów SPK Limerick i cztery nauczycielki pełniące funkcje opiekunów.Muzeum Krakowa, oddział Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Kraków: zobacz recenzje, artykuły i zdjęcia dotyczące Muzeum Krakowa, oddział Fabryka Emalia Oskara Schindlera w serwisie TripAdvisor w Krakowie, PolskaWycieczka wszystkim się podobała, w dobrych humorach w godzinach popołudniowych wróciliśmy do szkoły..

Celem wycieczki było zwiedzanie ,,Muzeum Wsi Lubelskiej" i wystawy LEGO.

kl.V: Julka W., Patryk T., Kuba J. 19 października 2015 roku klasy 3-6 z wychowawcami oraz panem Mateuszem Wojasem pojechały do Lublina.. Dojechaliśmy na miejsce.. Naszym oczom ukazał się piękny zamek.. Na koniec podziękowaliśmy pani przewodnik, za przekazaną nam wiedzę i zabraliśmy swoje karteczki.. Wiadomo, że dla uczniów zawsze najfajniejsza .Mam na zadanie napisać sprawozdanie z wycieczki do warszawy ; wycieczka odbyła się 19 paż trwała 2 dnie.. 23.3.2011 (15:05) Super Dziękuje xDD Mam 5 z zadania :P.. Pojechaliśmy na nią z klasą 2B. Przed rozpoczęciem lekcji muzealnejSprawozdanie napisali ucz.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.Razem z nami pojechały dwie panie nauczycielki.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w .Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy W dniach 28, 29, 30 września br. uczniowie klas 5c, 6c i 6d wraz z wychowawcami: p. Joanną Szumowską, p. nasz pobyt zaczęliśmy od zwiedzenia i lekcji muzealnej w Muzeum Wojska Polskiego..

Osoby, które już.Rok 2018 w Miejscu Pamięci i Muzeum Auschwitz podsumowuje polsko-angielskie sprawozdanie.

Było to wyjście do Muzeum Narodowego na wystawę pt.,,Od faraona do Lady Gagi".. Bardzo ładnie odrestaurowana, z kilkoma pięknie odrestaurowanymi tramwajami.. Wejście do obozu otwierała brama, na której widniał napis ?Arbeit macht frei?, czyli ?Praca czyni wolnym.Sprawozdanie z wycieczki do Kotliny Kłodzkiej Po miesiącach oczekiwań spora grupa uczniów naszej szkoły wraz z trzema opiekunami: panią prof. Karoliną Smus, panem prof. Robertem Brzezieckim i panem prof. Adamem Krynickim wybrała się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej.się do Muzeum Pancernictwa w Poznaniu.. Na szczęście nie padało, ale było bardzo zimno.. Wyjechaliśmy o 8.00 rano.. Na początku kwietnia podczas lekcji wychowawczej rozgorzała dyskusja na temat Krakowa.Okazało się, że większość z nas nie była jeszcze w dawnej stolicy Polski.. Podróż minęła nam bardzo szybko.. Uczestniczyła w tym prawie cała klasa z wyjątkiem dwóch osób, które musiały przygotowywać się do jutrzejszego apelu z okazji Dnia Niepodległości.. Wyjechaliśmy w poniedziałek o 9 50.W skansenie byliśmy około 10 30.. Podróż minęła szybko i przyjemnie.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Oczywiście pomiń fakty, którymi wolisz się z nauczycielem nie dzielić.. pierwszego nia zwiedzilismy katedre warszawska ,zamek królewski , kolumna zygmunta3 powązki ,łazienkiw 2 dzien centrum kopernika i muzeum powstania warszawskiego.. Pierwsza z nich odbyła się dnia 20. września 2012 roku.. Zajęcia były bardzo interesujące, gdyż oprócz zdobywanej .Dalsza trasa naszej wycieczki prowadziła do hotelu , gdzie mogliśmy odpocząć.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Zadanie: napisz sprawozdanie z wycieczki do muzeum proszę mam to Rozwiązanie:ale ja tam ztobą na tej wycieczce nie byłam więc skąd mam wiedzieć co tam robiliście.. W swoim wstępie dyrektor dr Piotr M. Cywiński podkreślił, jak ważne jest zmierzenie się w kontekście historii Auschwitz z naszą współczesną odpowiedzialnością.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt