Napisz opis krajobrazu z twojego okna
Napisano 09-06-2005 18:35, przez słonko91.. Gdy opisujesz krajobraz, jak najdokładniej przedstaw wygląd danego miejsca.. Krajobraz powinien byé tak opisany, aby czytelnik z latwošciq mógl go sobie wyobrazié, a nawet namalowaé.. Losowe tematy.OPIS KRAJOBRAZU 1. zredaguj opis krajobrazu widok z mojego okna pliska pomóżcie na dzisiajRóżnorodność drzew kwiatów i dzikiej zwierzyny przyciąga każdego nas do pospacerowania i podziwiania tej pięknej przyrody, a także cudownego krajobrazu.. Dom jest szary z dużymi oknami i balkonem.. Bartek wszedł do Smoczej Jamy.Napisz opowiadanie twórcze z opisem sytuacji, krajobrazu lub przeżyć wewnętrznych.. Skorzystaj ze wzoru z lekcji.. Wschodzące słońce, które usiłuje wyjżeć zza chmór wdziera się do mojego pokoju zalewając promieniami jego niebieskie ściany.. Wypowiedzi pisemne.. Podwórko wygląda ładnie wiosną i zimą.Gdy wyjrzę rano za okno mego pokoju, na pierwszym planie widzę zielono-szary śmietnik,bloki,domki i mały parking.Wieczorem zaś dostrzec można jasne, błyskające z okien innych domów światełka i latarnie oświetlające główną ulicę, od której odchodzą dwie troche mniejsze i jedna większa.Tuż pod moim blokiem jest chodnik,plac zabaw,dużo trawy i rosną wmiare duże drzewa.Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Mam zawsze cudowne uczucie, kiedy taka droga doprowadza mnie nagle do polanki, z której można podziwiać rozciągającą się wokół przestrzeń..

zredaguj opis krajobrazu widok z mojego okna.

Jest też porą najbardziej tajemniczą i pobudzającą wyobraźnię.. spadające kasztany uderzają o parapet .Opis krajobrazu — to przedstawienie szczególów dotyczqcych wyglqdu jakiegoš miejsca.. Uwielbiam siadac przy oknie i patrzec sie w zlociste pola.Widok z mojego okna.. Zima to najpiękniejsza pora roku.. Lubie przesiadywac pod nia w gorace dni.. Mysle, ze moj widok z okna jest przepiekny.. Główna bohaterka książki „Ania z Zielonego Wzgórza" każdą część tego krajobrazu nazywa inaczej - używa swojego języka, aby oddać w nazwie piękno.. Widok z mojego okna opisz widok z okna widok z okna opis opis widoku z mojego okna opis krajobrazu za oknem widok z okna opis krajobrazu przykład opisu widoku z okna opisz widok z twojego okna.. Oprócz znajomości struktury, kolejności i podstawowych pojęć powinniśmy także umieć posługiwać się metaforą.Jednak przy wszystkich zabiegach językowych ważny jest również umiar, aby język, którym się posługujemy, nie był zbyt kwiecisty.Zadanie: opis jesiennego krajobrazu z okna Rozwiązanie: opis jesienny krajobraz jest pełen barw,zapachów jak i dzwięków rozdawanych przez Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis rzeczowy jest „zwykłym" opisem, naukowy wymaga specjalistycznej wiedzy i użycia fachowej terminologii z zakresu danej dziedziny naukowej, zaś artystyczny jest charakterystyczny dla literatury i służy nie tylko przekazaniu informacji, ale też zademonstrowaniu sprawności w posługiwaniu się językiem literackim.Napisz opis krajobrazu z twojego okna ..

0 ...Opis zimy i zimowego krajobrazu.

Dalej widać podwórko i dom sąsiada.. Drukuj.. Prowadzą one zazwyczaj przez las, w którym tętni życie.. Rozwiń więcej.. Pierwsza część zdania współrzędne, druga część zdania podrzędne.Opis krajobrazu - podstawowe zasady.. Ale temat opowiadania może być też bardziej niezwykły (np. spotkanie z ufoludkami) - wtedy będzie to opowiadanie fantastyczne .Krajobraz z mojego okna jest niesomowity, zwłaszcza zimą.. Widok z mojego okna.. Napisz CV przykład za najlepsze daje najj Do podanego fragmentu zdania dopisz dalszy ciąg, tak aby było ono zdaniem złożonym współrzędnie.. Możesz zacząć od słów: Za oknem mojego pokoju rozpościera się… Język polski 22 kwietnia 2020 r.Wokół Zielonego Wzgórza rozciąga się piękny krajobraz.. Nawet z daleka widać płaczącą wierzbę.. Za moim oknem jest pole , jezioro i drzewa ;)) możecie podkoloryzować ;)) krajobraz zimowy .. Za pomocą przymiotników określ kolor, wielkość oraz inne cechy poszczególnychZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz opis krajobrazu wiosennego z mojego okna.. Bliżej widać ogród, latem rosną tam czerwone tulipany i żółte jak słońce żonkile.. Na środku stał dom, a otaczał go ogród, dalej ciągnęły się łąki.Móje okno w m,oim pokoju przy biórku jets okno.widok z niego rozciąga się na ogród , krzewy bzu i róż.za nimi jest mało ruchliwa ulica.gdy odrobiam lekcje mogę podziwiac roślinnośc kwitnmącą wiosną , a gdy otworzę okno do pokoju wpada piękny zapach tej pory roku.jesienią z mojego okna obserwuję jak liście na wietrzyku wiruja po niebie..

Napiszcie mi (chociaż trochę) opisu krajobrazu .

Las i staw tworzy śliczny krajobraz miejsce gdzie możemy znaleźć spokój, ciszę a także odpoczynek od całotygodniowego wysiłku w pracy.Zadanie: napisz opis dowolnego krajobrazu prosze o zrobienie Rozwiązanie: krajobraz egiptu to nietypowe i niezwykle ciekawe widoki o każdej porze roku być może dlatego Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Na ostatnich zajęciach dowiedzieliście się, jak napisać opis krajobrazu.. Na łące zakwita dużo.Gdy patrzę z okna mojego domu widzę typowo wiejski krajobraz.. Opis krajobrazu wbrew pozorom wcale nie jest taki prosty.. Ogród wyglądał jak jedna z komnat Królowej Śniegu .Taki blask bije od tej lśniącej śniegowej powłoki.65% Opis krajobrazu - definicja i przykład; 69% Opis krajobrazu wiejskiego; 66% Opis krajobrazu - góry.. SCHEMAT BUDOWY OPISU KRAJOBRAZU I AKAPIT (wstçp) Musisz poinformowaé tego, kto czyta ten opis CO OPISUJESZ, dlatego:opis krajobrazu z okna..

Napisz opis krajobrazu, który widzisz za wybranym oknem Twojego domu.

makami.. Twój pierwszy dzień w szkole, spotkanie z jakąś ciekawą postacią, przygoda, która spotkała Cię na wakacjach.. Zima to najpiękniejsza z pór roku.. Z okna mojego domu rozpościera się widok na łąkę i staw, który otoczony jest drzewami.. Kiedy weszłam dzisiaj do mojego ogródka ,wydał mi się wprost bajeczny.Od razu spodobał mi się ten zimowy wystrój.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Możesz zamieścić informacje o położeniu geograficznym opisywanego krajobrazu (kraina, park narodowy, miejscowość).. Latem, gdy drzewa nabierają zielonych kolorów, wszystko zaczyna tętnić życiem.. Dzisiaj sami będziecie musieli go napisać.. Pobierz jako .pdf.. Krajobraz ten zmienia się wraz z nadchodzącą porą roku.. Oto zadanie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. błagam potrzebny mi jest na jutro opis zn opis widoku z okna.Bardzo prosze,taki na conajmniej 10zdań.Moge powiedzieć ze za moim oknem są domki jednorodzinne,poligon,ogródki dziełkowe(śliczne,zadbane) jest baaardzo duzo drzew i kolorowych kwiatów.PROSZE NIECH MI KTOŚ .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ mam napisać opis krajobrazu z mojego okna przed oknem widzę ścianę z oknami .Zredaguj opis krajobrazu (widok z Twojego okna) wstęp rozwinięcie zakończenie proszę potrzebuje plissss 2 Zobacz odpowiedzi .. Proszę !. Patrząc na świat z I pietra pomarańczowo-białego budynku, widzę kilka kolorowych bloków, które „patrzą" na mnie tysiącem szklanych oczu, odbijających część krajobrazu, wiele zielonych drzew, plac zabaw na którym dużo wolnego czasu spędzają wesołe.Opis zimy.. Krajobraz zimowy to połączenie bieli, skrzącego się śniegu i tajemniczego krajobrazu miasta..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt