Felix net i nika pytania i odpowiedzi
Szkoła podstawowa.. Zdobyte odznaki: 1.. Quiz w Poczekalni.. PaaTkaa Wschodząca gwiazda.. Podkreśl informację dotyczącą tej powieści.Read odpowiedzi from the story pytania otwarte z lektury felix,net i nika Oraz Gang Niewidzialnych Ludzi by rafix240 (Rafał garczynski) with 94 reads.. Punkty rankingowe: 34.. <3 1.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Udostępnij.. Rozpocznij test.. Podobne działy.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Sprawdź się!. Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Wyślij zgłoszenie Malgorzata_Pondo.. 57 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 1 Obserwuj .. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Zobacz więcej.. Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika..

...Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Felix,net i nika.

Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. fabuła, akcja( kiedy się zaczyna, kończy co zawiera ) czas akcji ( wiem, 2004 rok ) wątek ( główny, poboczne i epizodyczne ) bohaterowie, język powieści?Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów - ukazała się w listopadzie 2006 r. Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności - ukazała się 26 listopada 2007 r. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek - ukazała się 14 listopada 2008 r. Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia - ukazała się 22 maja 2009 r.Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proszę o szybką odpowiedź.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Wybierz jeden z punktów planu wydarzeń i napisz o tych wydarzeniach ( jedna strona zeszytu).Manfred oraz Felix, Net i Nika/Pytania bez odpowiedzi.. Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.. Mała Armia.. Skomentuj.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?.

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .

Udostępnij.. Więc tak : Potrzebny mi : Autor ( Rafał Kosik, wiem to ) Tytuł ( znam ) typ powieści, narracja, narrator ( czy należy do świata przedstawionego ? ). Wyślij zgłoszenie .Felix, Net i Nika oraz Nadprogramowe Historie - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Cytaty charakteryzujące arystokrację, mieszcz.. Ktoś napisze mi jakie wydarzenia były na sycili mare.. Opisz bohaterów lektury Quo vadis i określ czy są to.. Wschodząca gwiazda.. 10 Obserwuj autora Zobacz .. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. karolkawit 4 lata temu.. pytanie 1 z 15.. Wyślij zgłoszenie .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi, pomożesz?. Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim .Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rafał Kosik; .. Quiz wiedzy o Muminkach nadesłany przez Panią Justynę Jarząb na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Skocz do: nawigacji, wyszukiwaniaFelix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz GangWitaj na stronie Quizz.pl..

... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science-fiction autorstwa Rafała Kosika.. Quiz w Poczekalni.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Lektury szkolne.. Teoretycznie Możliwy Notes - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Pytania .. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Felix, Net i Nika.. Ogólna wiedza literacka .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy..

odpowiedzi: 1 ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.

Jak w trudnych czasach radzili sobie Polacy-bohatero.. Jakie strony opisują wygląd i zachwanie Stasia z ksi.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Quiz w Poczekalni.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Spotkanie w nowej szkole i .Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt?. Serwis zamknięty.. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Zadaj pytanie Pytania.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Co wiesz o Felix,Net i Nika.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.Felix net nika; LALKA.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. PixMati 10 miesięcy temu.. Biznes i Finanse (34465) Biznes i Finanse (34465) Wszystkie (34465) Banki (7585) Bankowość Elektroniczna (40) E-biznes (3839) Ekonomia (1807) Fundusze UE .Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości!. Plan ramowy 1.. Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.nika_1991 • 2 miesiące temu @sakiniju no niby tak racja, ale według mnie on też był przewodnikiem po instytucie, a pytanie jest „jak się nazywał przewodnik po Instytucie Badań Nadzwyczajnych " dla mnie sugeruje to, że pierwszy przewodnik jaki kolwiek, który ich oprowadzał, nie zależnie od tego czy był zmuszony do tego czy nie.odpowiedzi: 1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt