Kartkówka szatan z 7 klasy
PATKA71928 3 lata temu.. Gdzie Adaś miał jechać z rodzicami na wakacje?. .Witaj na stronie Quizz.pl.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Gdzie mieszkają Anna i Elsa z bajki "Kraina Lodu": Co ulepiła Elsa z bajki "Kraina Lodu" młodszej.„Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. 1.O jakiej postaci historycznej nie chciał mówić pr.Gąsowski?. Harry Potter .Odpowiedz na pytania.. Opublikowano: 26 luty 2010 .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: Happy.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi:.. Udostępnij.. Rozwiąż test!Pytania dotyczące lektury Lektury szkolne.. Szatan z siódmej klasy - Test .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Serwis zamknięty.. FunTest.pl.. podajcie w odp.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.Szatan z siódmej klasy.. Sprawdź czy dobrze znasz tą książkę!. Napisz streszczenie Streszczenie Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś .210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1. praca, nauka, rozrywka..

Szatan z 7 klasy.

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jest to test do książki szatan z sódmej klasy..

Szatan z siódmej klasy.

Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Szatan z siódmej klasy; Test: Szatan z siódmej klasy Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. gabciaa222 4 lata temu.. .Dodaje ponownie: lektura szatan z siodmej klasy test readyfile.pl/p/lektura_szatan_z_siodmej_klasy_test / 2 lata temu (6 października).. 2.Kto po doświadczeniu miał suche ręce?. 3.Co znikało z domu państwa Gąsowskich?Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Udostępnij.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy".. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Szatan z siódmej klasy.. Zapraszamy!. Skomentuj.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Szatan z 7 klasy - test.. z IP: 5.173.25.137 To ja napiszę po podlasku: Fuga tuga, uga tuga zuga puga, muga suga nuga suga..

Szatan z siódmej klasy!

Jest to handel zamienny poł ączony z najmniejszym prawdopodobie ństwem cyga ństwa.. 1 i odp itp. !. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2.Co okazało się przyczyną pomyłki w rachunkach prowadzonych przez Szostaka?. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Ogólna wiedza literacka.. NigdySzatan z siódmej klasy Lektura klasy VI.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test i sprawdź ile wiesz o lekturze Szatan z siódmej klasy.Jak dobrze znasz lekturę „Szatan z siódmej klasy"?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy - streszczenie szczegółowe, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Szatan z siódmej klasy - kartkówka z treści..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

.krótki test z lektury "szatan z siódmej klasy" pomożecie?. Inne testy z kategorii.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Pomienianie si ę na głowy byłoby interesem ryzykownym, mo Ŝna by bowiem otrzyma ć barani ą za jako tako ludzk ą.Szatan z siódmej klasy - streszczenie Napisz streszczenie pt. Szatan z Na jutro!. Skomentuj.. Podobne działy.. ^^ ^^ Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy!Kartkówka ze znajomości treści lektury Stefan Żeromski „SYZYFOWE PRACE" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Juga juga muga tuga jugaTest znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Rozpocznij quiz.. test dodany 8 lat temu przez makakk.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Polskie utwory literackie 2 popularność: 486 dodał: holy2111: Motywy literackieSZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt