Kartkówka z treści lektury tajemniczy ogród
miselfłejt mejnor) - posiadłość wuja Archibalda Cravena.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł „Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.sprawdzian z treŚci lektury: "tajemniczy ogrÓd" janina wiśnik Sprawdzian z zakresu przedmiotów humanistycznych dla uczniów klas trzecich gimnazjum Celina Chałupa Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.. dodany: 2015-05-20 20:40:31, przez: Nie powiem.Sukienkę c. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Zawiera 16 pytań.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Mary praktycznie nie znała swojej matki.. Udostępnij.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

!Kartkówka z treści lektury Tajemniczy Ogród.

Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Złoty pieniądz 18.Z kim pan Craven spotkał się po powrocie z podróży?. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.Martha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie .ona zupełnie z powodu śmierci swe niani..

Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".....

Udostępnij.. Czarne b.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. 2012-03-15 15:39:51Wydanie Tajemniczego ogrodu kompletne bez skrótów i cięć w treści.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Odpowiedzi.. Fajny teścik na sprawdzenie wiedzy z lektury:* Zapraszam na blogi!. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTest z lektury Tajemniczy ogród to przyjemny sposób na to, by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą powieści, przyswoić sobie lepiej i bardziej trwale szczegóły, które często mają zwyczaj po prostu umykać.. Sceny leśne 20.W jakiego koloru sukienki pan Craven zabronił ubierać Mary?. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Anonimowy 14 kwietnia 2020 22:28.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie było to dziecko tkliwe i nie dbało nigdy o nikogo.. Sprawdź się!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. pytanie 1 z 10. werindaxd 4 lata temu.. Jej domem staje się Misselthwaite Manor (czyt..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Gdzie Mary urodziła się?. .Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" .. Rozdział 10.. Piękna książka :) Jutro mam sprawdzian z treści.. Skomentuj.. A to dopiero pierwsza z tajemnic.. Serwis zamknięty.. Ta zapewniła jej, wszystko, co dziecku potrzebne, oprócz ciepła matczynego serca.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Hałasy, bieganina, ęki i lament z powodu cholery straszyły ą edynie, a teraz była zła, bo nikt zdawał się nie pamiętać o e istnieniu.. Jutro mam kartkówkę i mogłem sobie powtórzyć dzięki!. Mary nazwała swój ogród tajemniczym.Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Z adwokatem 19.Co przedstawiała tapeta w pokoju Mary?.

Quizy Os. ... tajemniczy ogród.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Tajemniczy ogród.. Odpowiedz.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Zapraszamy .. Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.test z lektury.. Patixella 4 lata temu.. i taka rozmowa więc nie polecam :( .SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Zobacz też: .. Miksuj treść utworu.opis Mary Lennox z lektury pt. " Tajemniczy ogród " 2009-03-05 18:44:55 pytanie z lektury " tajemniczy ogród " 2010-11-13 22:01:55 Charakterystyka Mary Lennox z lektury " Tajemniczy ogród " .. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zanadto wszyscy byli przerażeni, by myśleć o dziecku, którego nikt nie lubił.Dziewczynka jest rozpieszczona, skłonna do wybuchów gniewu, samolubna, cierpi z powodu braku rodziców.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Ogród kwiatowy b. Złoto-brązowe paski c.. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. 12 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2. .. Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Z lekarzem z Londynu b. Z dziećmi państwa Sowerby c.. Szukaj.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarła.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Dzięki temu lepiej zapamiętamy nie tylko imiona postaci, ale również ich motywacje oraz wzajemnie łączące ich relacje.Tajemniczy ogród.. Skomentuj.. Odpowiedz Usuń..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt