Kartkówka niemiecki godziny
UWAGA!. essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.blog dla nauczycieli języka niemieckiego i wielbicieli germanistycznych Wyszukaj.. Gratulacje!. .Napisz podane niżej godziny zarówno w wersji potocznej jak i oficjalnej : 4.15 11.45 3.30 11.20.. Z czego to wynika?. - Jak to jest po niemiecku?. Przeglądaj testy Zaloguj się / Załóż konto Testy z działu: Język niemiecki Wszystkie .Tłumaczenie słowa 'kartkówka' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Która godzina po niemiecku.. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. Co wpisać pomiędzy Es ist ____ Uhr?. Godziny po niemiecku to temat dość prosty pod warunkiem, że ma się opanowane liczby.. Mówiąc o wszystkich godzinach oprócz godziny pierwszej mówimy Son las + numeros cardinales, jednak gdy mówimy o godzinie pierwszej stosujemy zamiast Son las konstrukcję w 3 os. a nie mnogiej czyli:Zahlen.. Do określenia czasu w j. niemieckim używamy liczebników głównych, inaczej niż to jest w j.polskim, gdzie używa się liczebników porządkowych.Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu językowego online, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach..

Język niemiecki.

Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.Niemieckie słowo "godzina" (die uhr) występuje w zestawach: słówka niemieckie z książki 1b Alles klar 1a kapitel 6 niemiecki unit 1 kartkówka niemiecki 3. die Uhrzeit Niemieckie słowo "godzina" (die Uhrzeit) występuje w zestawach: Moja lekcja zest 48Na pierwszej lekcji dowiesz się, jak się przedstawić po niemiecku oraz jak powiedzieć gdzie mieszkasz i skąd pochodzisz.. Polecenie: Napisz podane godziny w sposób oficjalny:Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: KARTKÓWKA Z NIEMIECKIEGO Z GODZIN - MAGNET 2.. Nauczysz się zadawać pytania rozmówcy - jak się nazywa, gdzie mieszka, skąd pochodzi.Niemiecki - Rodzina, test z języka niemieckiego Rodzina Test wiedzy online z języka niemieckiego.. To nic trudnego.O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Jeśli chcesz wrócić do liczb kliknij na zakładkę podstaw niemieckiego ABCKartkówki • Niemiecki • pliki użytkownika blackberry2 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Liczby wiek kartkówka.pdf, Rodzina kartkówka.pdf Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1 Podaj która jest godzina 10 45 10 08 7 20 22 30 3 05 2 Przetłumacz słówka siostra ciocia dziadek syn grać w karty czytać książki tańczyć 3. rozdz.3 kartkówka - godziny, czas..

września 09, 2014 1.Rozpisz godziny.

Odpowiadając na to pytanie używamy schematu Es ist ____ Uhr.. A mianowicie z ujednolicenia formy graficznej zapisu, gdyż w liczbie mnogiej zapisywano połączenie wie viele zawsze rozdzielnie, i tę rozdzielność przeniesiono do liczby pojedynczej.Plik Godziny i przebieg dnia kartkówka.pdf na koncie użytkownika blackberry2 • folder Kartkówki • Data dodania: 10 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Dołącz do Klubu Nauczyciela Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości materiałów dydaktycznych pomocnych w Twojej pracy.Pytania o czas Wie viel Uhr ist es?. Teraz wiem że nie tak źle pójdzie mi na kartkówce.. mit Links 1 - dział 3 słownictwo .Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. - Jest jesdenasta.. Test składa się z 48 pytań.. Strona Główna.. W trakcie zajęć omówione zostają zwroty dotyczące określania czasu zegarowego, pór dnia, zadawania pytań o godzinę i odpowiadania na nie.Język niemiecki 2 - słówka z mebli.. Gdy będziesz w stanie bezbłędnie i bez zastanowienia podać aktualną godzinę, będzie to znak że udało Ci się w pełni opanować podawanie godziny .Ćwiczenia i testy interaktywne z języka niemieckiego..

- Jest godzina ___ Godziny niemiecki.

ksiązka magnet 2Aby zapytać się o to, która jest godzina możemy użyć jednego z dwóch, znaczących to samo zwrotów: & Nauka języka niemieckiego dla poczatkujących, szczególnie dla polskich opiekunek w Niemczech.. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz .Mówiąc o pełnych godzinach odpowiadamy.. Podpisy słowne są dostępne zarówno w wersji "małe litery", jak i "duże litery".Scenariusz lekcji języka niemieckiego dla klasie V szkoły podstawowej.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. KARTKÓWKA Z NIEMIECKIEGO Z GODZIN - MAGNET 2.Ma ktoś kartkówkę z niemieckiego z godzin?. Świetnie znasz się na godzinach w języku niemieckim i bez problemu odpowiedziałeś poprawnie na pytania z tego testu!. DziękiW tym temacie znajdziecie: czas zegarowy i pory dnia, czynności wykonywane w ciągu dnia, "Mój dzień" - opis w czasie teraźniejszym Präsens i przeszłym Perfekt.Niemiecki-godziny Brak opisu testu Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Możesz wybrać zegary bez podpisu lub z podpisem (cyfrowym lub słownym).. Wówczas wystarczy pamiętać o niezbędnych słówkach nach, vor i halb.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Język niemiecki / Gimnazjum.Kartkówka- godziny,rodzina,hobby,odmiana czasownikaKażdy arkusz zawiera 6 obrazków (z różnymi godzinami) i jest dostępny w wielu wersjach..

Szukaj na tym blogu Magnet 2 - rozdz.3 kartkówka - godziny, czas.

Test składa się z jednego pytania .Poszło Ci bardzo dobrze!. Zegar jest pokazany jako tarcza ze wskazówkami lub jako wyświetlacz cyfrowy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt