Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów
Więcej niż jedna odpowiedź może być poprawna.. Kliknij i odpowiedz.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. polskiego na koniec III klasy gimnazjum.. Nastąpił dzień, w którym zgromadziliśmy się tutaj, w tej klasie, ostatni raz, a ja dostąpiłam zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. zadanie mam na jutro.. REKLAMA Można było też wybrać opowiadanie.Kochane, staram się o 5 z jęz.. Swoje słowa kieruję też do wszystkich Was - uczni ów klasy 8 A, którzy chcą dobrze zdać egzamin i dostać się do wymarzonej szkoły.Definicja.. Po trzech latach nauki w gimnazjum jakoś udało nam się dotrwać.Tematy wypracowań.. Tylko proszę nie z neta.. Wiedzą i umiejętnościami z języka polskiego musieli wykazać się ósmoklasiści, którzy rozpoczęli trzydniowy egzamin.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem .. [/b] Tematy wypracowań.. Jesteście już w ostatniej, 8 klasie szkoły podstawowej, i za parę miesięcy napiszecie test, który zaważy na Waszej.Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów, w którym przekonasz ich do aktywnego udziału w wyborach samorządowych w waszej szkole.. Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów w którym przekonasz ich do aktuwnego udziału w wyborach samorzadowych w waszej szkole.Uzyj odpowiednich środków retorycznychPrzemówienie - wasza przyszłość..

Napisz przemówienie skierowane do rówieśników, w którym przekonasz ich, że warto pomagać ludziom.

Temat 1.. Tematem naszego dzisiejszego wystąpienia jest nic innego, jak tylko Wasza przyszłość.. Napisz przemówienie z okazji Tygodnia Języka Polskiego skierowane do kolegów i koleżanek z Twojej szkoły, w którym przekonasz ich, że warto się uczyć gramatyki.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Otóż moje przemówienie skierowane jest do tych, którzy spędzają wolny czas, bez reszty oddając się wirtualnej rzeczywistości, a czytanie książek kojarzą jedynie z nudą i stratą czasu.. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.Napisz przemówienie do swoich koleżanek i kolegów w którym odwołasz się do postaci filmowej lub literackiej.. Przytocz przynajmniej trzy argumenty, które zilustrujesz odpowiednimi przykładami.. Panie i panowie!. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".1..

Dziękuje za każdą odpowiedź.Przemówienie na zakończenie nauki w gimnazjum do swoich kolegów i koleżanek.

Użyj odpowiednich środków retorycznych.. Szanowni zebrani!. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić .Drugi temat do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Polityk nawiązał m.in. do krytycznych .wycieczki szkolne, więc strajkować nie powinni" - mówi.. Od jego wyników zależy, w jakiej szkole .Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Przemówienie Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: „Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. Drodzy koledzy i drogie koleżanki!. Proszę pomóżcie.. 2010-11-18 20:21:41; Napisz przemówienie skierowane do rówieśników, w którym przekonasz ich, że twojejUczniowie do wyboru mieli dwa tematy: przemówienie lub opowiadanie.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Napisz przemówienie, w którym przekonasz swoich rówieśników, że warto się dzielić tym, co dobre..

Kiedy kieruje się przemówienie do kolegów lub koleżanek, najlepiej rozpocząć je apostrofą: Kochani!

W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Przypomnij sobie, co wiesz na temat przemówienia i zaznacz poprawne odpowiedzi.. Przynajmniej strona.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".może to być przemówienie skierowane do gości zebranych na rodzinnym obiedzie z okazji „którejś" rocznicy ślubu rodziców, bardziej oficjalne przemówienie do koleżanek i kolegów o swoim miejscu w rodzinie, przemówienie do Parlamentu Dziecięcego, w którym opowiemy o roli współczesnej rodziny.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Potrzebuję na jutro.. Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie)..

2.Napisać należało przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekona słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.

Temat 1.. Muszę przygotować przemówienie, którym zainteresuję swoich kolegów Przemówienie -> Temat na czasie, który zainteresuje młodziZadanie: napisz ulotkę, w której zachęcisz kolegów i koleżanki do uprawiania siatkówki około 60 słów Rozwiązanie: i would encourage you to play in volleyball i think that this is a best sport sport is very- Apelowałbym do swoich kolegów i koleżanek, szczególnie do kolegów, o jakieś opamiętanie się - zaapelował na antenie TOK FM Sławomir Nitras.. Napisz przemówienie do swoich koleżanek i kolegów w którym odwołasz się do;Znasz odpowiedź na pytanie: Zredaguj przemówienie skierowane do kolegów i koleżanek z klasy w którym przedstawisz swój plan jak otrzymać tytuł Najefektywniejszej klasy :)?. - Z niepokojem przypominają mi się słowa Adorno „Kto zapomina o historii, skazany jest na powtórne jejNapisz przemówienie (apel) do kolegów (koleżanek) dotyczący troski o dobro naszej planety i zasobów wodnych potrzebnych do życia.. Uwaga!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt