Test lektury szatan z siódmej klasy
by franciszka.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Tylko pytanie takie na logikę.. Jest synem lekarza i gospodyni domowej, ma czwórkę rodzeństwa.. franciszka.. Jak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Edmund Niziurski - wybrana powieść np. Sposób na Alcybiadesa [opracowanie] 15.. 3.„Szatan z siódmej klasy" .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: Marian Created Date: 1/8/2004 11:30:55 PM .Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. Sprawdzian .Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Podobne działy.. Główny bohater, Adaś Cisowski, to przebiegła bestyjka, sprytny jak diabelski pomiot, czego doświadczył profesor Gąsowski na własnej psorskiej skórze.Temat: „Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Szatan z siódmej klasy - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Pytania dotyczące lektury Rozpocznij quiz.. FunTest.pl.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. Prześlij zdjęcie pracy do 9.05!. Szkoła podstawowa.. Juliusz Słowacki.. Ferenc Molnár - Chłopcy z Placu Broni [opracowanie] 13.. Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórza [opracowanie] 14..

Szatan z siódmej klasy.

Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę #szatan z siódmej klasy, #test, #wiedza, #lektura, #dsa, #test z lektury, #z szatana, #testy, #sprawdzian 21352 x, 2016-01-05 22:04:32Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.. czyli ekologiczny test!. Świadczy to o wielkiej erudycji autora oraz łatwości, z jaką wplata w treść książki sensacyjnej fragmenty dzieł i powiedzeń innych.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Dziś mój syn pochwalił się jedynką z testu z lektury Szatan z siódmej klasy.. Popularne quizy w tym tygodniu:Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. 2.Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Kornelia Makuszyńska.. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Uczęszcza do siódmej klasy jednej z warszawskich szkół.. Ogólna wiedza literacka .. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Szatan z siódmej klasy" to moja najulubieńsza książka pana Kornela Makuszyńskiego.. Zanim napisany został „Szatan z siódmej klasy" powstała inna powieść, która wykazywała pewne podobieństwo jeśli chodzi o poszczególne elementy fabuły do „Szatana z siódmej klasy".. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.„Szatan z siódmej klasy" Tarnasa otrzymał nominację do Złotych Lwów.. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie przejmuj się jeśli nie .Lektury.. PowodzeniaZestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany .. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Gdzie należy postawić znaczek X skoro polecenie tego nie.Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Lektury szkolne.. Podobne działy.. Przeczytał lekturę, ale pomyślałem że jak zwykle .. dał ciała.. Na podstawie filmu powstał również serial telewizyjny, liczący siedem odcinków.. Bibliografia 1.Bartelski L.M., Polscy pisarze współcześni 1939-1991, Warszawa 1987..

Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.

Rozwiąż test przygotowany na następnych stronach, wpisując do zeszytu odpowiedzi (np. 1-A),w każdym zdaniu jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź .. Rozpocznij test.. Polecane teksty: 85% "Skąpiec" .. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Julka181818 4 lata temu.. Skomentuj.. Literatura .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyQuiz Szatan z siódmej klasy test.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Dał to fakt, ale nie z zakresu wiedzy z znaczka O zamiast X.. To zależy też od testu.. Szatan z siódmej klasy - Test .. Szatan z siódmej klasy.. Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy [tekst] [opracowanie] 11.. 2013-01-02 19:20:09Rozwiąż test!. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.Powieść „Szatan z siódmej klasy", która jest dziełem Kornela Makuszyńskiego, to opowieść przygodowo - detektywistyczna, opisująca wakacyjne przygody siedemnastoletniego chłopca, Adasia Cisowskiego, znanego w całej szkole jako „Szatan" z racji, że umiał rozwiązać każdą zagadkę.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Jakie mogą być tematy na wypracowanie z lektury Szatan z siódmej klasy ?.

Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?"

Opublikowano: 26 luty 2010 | kared | Drukuj | E-mail |Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. gabciaa222 4 lata temu.. Testu nie trzeba drukować, ani skanować.Adaś Cisowski - główny bohater powieści.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Lektury szkolne.. 2.Kowalczykówna J., [wstęp do:] K. Makuszyński, Szatan z siódmej klasy, Katowice 1990.. Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Udostępnij.. Szatan z siódmej klasy.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Skomentuj.. sprawdzisz swoją wiedzę z lektury szatan z siódmej klasy i mi pomożesz!. Kornel Makuszyński.. (nagrodzę) Piszcie po prostu np. 1.a(czyli numer pytania i odpowiedż) KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c .Język „Szatana z siódmej klasy" Niewiele jest powieści dla młodzieży tak nasyconych aluzjami, cytatami czy łacińskimi sentencjami.. Utwór powstał w 1937 roku.Szatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające .. 84% Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. fałszywego malarza.. W szkole jest ceniony za bystrość, przenikliwość, koleżeńskość, opanowanie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich konfliktów.. Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Szatan z siódmej klasy.. 2012-05-21 21:00:17 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt