Przeczytaj tekst które z podanych zdań są zgodne z treścią tekstu a które nie

przeczytaj tekst które z podanych zdań są zgodne z treścią tekstu a które nie.pdf

Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. Zakreśl literę P albo F. 3.1.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zad.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. After several 13-hourPrzeczytaj poniższy tekst.. Zakreśl literę P albo F. 3.1.. One you probably haven't heard of was a dog.które ze zdań 3.1.-3.3. są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. Zdecyduj, które ze zdań 3.1.-3.3. są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. 2 Informacje dla uczniów Przeczytaj uważnie teksty, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nimi.Zadanie 5.. W zdaniach 8.1.-8.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.Przeczytaj tekst Lament Antygony i wykonaj polecenia: ANTYGONA Patrzcie, o patrzcie, wy, ziemi tej dzieci, .. których tylu gości W pozgonnych domach boska Persefona.. PF 3.3.Egzamin gimnazjalny 2016 - język niemiecki podstawowy - zadanie 8 Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D. Zakreśl literę P albo F. 3.1.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Zdecyduj, które z podanych zdań 1 są zgodne z treścią nagrania (T), a które nie (F).. Zdecyduj, które ze zdań 3.1.-3.3. są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz)..

Zdecyduj, które z podanych zdań są zgodne z treścią tekstu (P), a które nie (F).

2 Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3.. Za wami idę ja, co w życia wiośnie .. wpisując dokończenia zdań zgodne z treścią tekstu ( przynajmniej po 2 argumenty).Przeczytaj tekst i zaznacz, które ze zdań 1-6 są prawdziwe (R - richtig), a które fałszywe (F - falsch).. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .Usłyszysz dwukrotnie informację dla uczniów.. It means thatUsłyszysz dwukrotnie komunikat dla uczestników wyjazdu szkolnego.. Matura próbna z .Zadanie 1.. Usłyszysz dwukrotnie wywiad z uczestniczką konkursu.. (6 pkt) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj teksty.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F)..

Zdecyduj, które z podanych zdań są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).

P F 3.3.Zdania mogą dotyczyć informacji, głównej myśli, kontekstu lub intencji autora.. W każdym zadaniu zaznacz R lub F. 2014-03-25 15:23:32; Przeczytaj poniższy tekst.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).Strona 10 z 17 Zadanie 10.. Zakreśl literę P albo F. 3.1.. Zaznacz, które z podanych zdań(1-6) są prawdziwe,a które-fałszywe(False).. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.zastawionego stołu, wszyscy zadowolą się skromnym poczęstunkiem (chleb z solą), na który chętnie zaprasza gospodarz.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. F 3.3.GA-P1 Strona 9 z 10 Zadanie 10.. W zadaniach (8.1.-8.4.). Zakreśl literę P albo F. 3.1.. Zdecyduj, które ze zdań 3.1.-3.3. są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. - FAŁSZPotrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?. Na podstawie zawartych w nim informacji zdecyduj, czy podane zdania są zgodne z jego treścią (R - richtig), czy nie (F - falsch).. Uwaga!. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie wywiad na temat ciekawej techniki organizacji czasu..

Zdecyduj, które z podanych zdań są zgodne z treścią (T), a które nie (F).

Zaznacz znakiem Xodpowiednią rubrykę w tabeli.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. Zadanie 3.. Zdecyduj, które ze zdań 3.1.-3.3. są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. Poprawna odpowiedź C Wyjaśnienie Zadanie sprawdza, czy potrafisz wykorzystać w interpretacji tekstu wskazane konteksty, a więc czy umiesz dostrzec nawiązania między tekstami, które dotyczą np. ich sensu.Strona 6 z 13 MJA-1P Zadanie 6.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Próbna Matura z OPERONEM i British Council 2 Zadanie 1.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (TRUE), a które nie (FALSE).. PO…Przeczytaj wpis na blogu Jade .. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Podaj swój e-mail, aby przypomnieć hasło.. (0-3) Przeczytaj tekst.. CD 0 MP 0 Usłyszysz dwukrotnie reklamę radiową..Komentarze

Brak komentarzy.